Moteris · Uncategorized

70 GREITŲ BŪDŲ KAIP PAKELTI MOTERIŠKĄJĄ ENERGIJĄ

Pasak Vedų, kurios buvo užrašytos prieš 5000 metų, moteriškoji energija, tai pasaulio gyvybės pagrindas. Būtent moteriškoji kūrybinė energija suteikia vyrui jėgų ir įkvepia jį dideliems žygiams.
Jei jaučiatės prislėgtos, išsekusios, o turite didelį norą kurti nuostabų pasaulį aplink save – pasikraukite! Vedos mums siūlo sąrašą šaunių dalykų, kurie sustiprina ir augina Moteriškąją jėgą.
Taigi traukiam rašiklius arba spaudžiam PRINT ir pasikabinam šį sąrašą prieš akis. Dabar visada žinosite, ką reikia daryti, kad vėl žydėtumėte kaip gėlės ir skleistumėte nuostabų tikro gyvenimo aromatą.
Brangūs vyrai, taipogi nusirašom ir pasislepiam, kad žinotumėte kokį siurprizą padovanoti ar suorganizuoti savo antrajai pusei bent po kartą į savaitę. Patikėkit, rezultatai Jus daugiau negu nudžiugins.

1. Masažas. Pasak Vedų, moters kūnui tiesiog būtini prisilietimai. Mūsų kūną reikia judinti, mankštinti. Kitu atveju energija sustingsta, spaudžia kūną iš vidaus ir skatina negalavimus.
2. Kirpykla. Graži šukuosena, tai ne tik būdas pakelti sau nuotaiką. Moters plaukai – tai jos minčių atspindys. Indijoje, kur labai populiarios Vedų žinios, moterys šukuosenoms teikia itin didelį dėmesį.
3. Manikiūras. Gražias rankas norisi bučiuoti! Taip sako vyrai. Nusilakavus nagus raudonai, sutuoktinių, mylimųjų ir kitų vyrų dėmesys – garantuotas.
4. Bendravimas su kitomis moterimis. Moteris labai sustiprina tarpusavio energijos mainai. Jei vyrui savęs suvokimui reikalinga vienatvė ir tyla, moterys savo emocijas ir nerimą labiau supranta per bendravimą su kitomis moterimis.
5. Ilgi pokalbiai ir pašnekesiai – tuo pačiu telefonu – tai ne laiko švaistymas. Tai moteriai būtinas energijos išliejimas. Jeigu moteris kaups žodžius savyje, tai greičiausiai ji vistiek išsilies vyrui, o tai ne pats geriausias pasirinkimas.
6. Pasivaikščiojimai. Moteriai tiesiog būtina nors kartą per dieną išeiti į lauką. Nepaisant to, kad mūsų pašaukimas – namų židinio saugojimas, bet išlaikyti ryšį su gamta – gyvybiškai svarbu!
7. Muzika. Meditacinę ar klasikinę muziką reikia klausyti kiekvieną dieną, kad ir prie rytinio ar vakarinio puodelio arbatos.
8. Pravartu atsisakykite sudėtingų pokalbių ir apmąstymų temų. Moteriai naudinga būti nerimtai ir galvoti apie smulkmenas. „Mergaitės“ vaidmuo dovanoja amžiną jaunystę. Ypač šis punktas svarbus verslo moterims – pasistenkite palikti svarbius reikalus darbe ir nenešti jų namo.
9. Vonia su rožių žiedlapiais ir aliejais – tai ne žaidimai, o būtinybė! Pasidovanojusi tokį malonumą savo kūnui, Jūs nustebsite kokia puikia gali būti savijauta.
10. Meditacija – kaip ir įvairiausios atpalaiduojančios praktikos, meditacija sustiprina moters jėgas. Medituoti būtina kasdien, bent jau prieš miegą. Itin veiksminga tai daryti gamtoje.
11. Vokalo mokymasis. Dainavimas apvalo gerklės čakrą ir po to mums nebesinori pyktis ir barti vyrų. Senovėje Spartoje vienas iš komplimentų moteriai buvo – “ji kaip daina”.
12. Parduotuvės. Apsipirkinėjimas, tai ne tik būdas pasimatuoti naujus drabužius. Mokykitės vaikščioti po parduotuves, netgi jei neturite pinigų. Matuokitės drabužius, mėgaukitės savo grožiu. Ir žinokite – moters energija tokia stipri, kad kartais užtenka pamatyti ir paliesti naują drabužį ir, greitu metu, jis gali atsidurti Jūsų spintoje, o pinigai tam atsiras kaip “iš niekur”.
13. Lankymasis pas psichologą – bet būtinai moterį. Išmintinga, patyrusi moteris padės Jums pažvelgti į situaciją kitu kampu ir padės suprasti ją. Išmintis perduodama iš vyresnių moterų. Dėl šios priežasties svarbu bendrauti su savo senelėm ir prosenelėm.
14. Šokiai – patys įvairiausi – tai pats geriausias dalykas moters jėgoms ir seksualumui didinti. Ypač tinkami arabiški ir latino šokiai.
15. Joga – ši praktika nuramina protą ir suteikia jėgų. Rekomenduojama lankytis pas trenerę-ištekėjusią moterį. Vyras treneris moko įtempti kūną, pasidalinti energija jis negalės, tiesiog todėl, kad jis yra vyras.
16. Reguliarūs pasibuvimai su draugėmis. Išsiruošę kartu į visuomenines vietas Jūs sudarote stiprų moteriškos energijos foną ir keičiatės tarpusavyje savybėmis, kurių Jums trūko.
17. Gėlių prižiūrėjimas. Mažas sodelis namie ir kapstymasis darže – tai papildomas būdas prisikaupti moteriškosios energijos. Žydėjimas, augimas – tai moteriškosios energijos atspindžiai.
18. Bendravimas su ištekėjusiomis draugėmis. Labai svarbus toms, kurios nori ištekėti. Šeimos energija, pasak Vedų, yra pati naudingiausia ir vertingiausia. Neskubėkite atsisakyti vakarėlio, kur bus tik šeimyninės poros (ir ypač tos, kurių šeimyniniais santykiais Jūs žavitės). Būtent po tokio vakarėlio, Jūs prisikaupsite energijos, kuri pritrauks prie Jūsų vyrą, nei po vakarėlio naktiniame klube, kur daug vienišų moterų.
19. Pagalba – kam nors padėti, arba paprašyti pagalbos. Šie veiksmai stiprina moterį. Pasistenkite atsisakyti tipinio vyriško principo: “Aš pati!”.
20. Knygynų aplankymas. Gali nustebinti, bet pasivaikščiojimai tarp knygų labai įkvepia moterį. Pabandykite šiam užsiėmimui skirti bent porą valandų per savaitę. Moteris – žinių sergėtoja, o knygą – žinių šaltinis.
21. Pagalbos prašymas pas vyrus. Mūsų moteriškumas auga akyse, kai mus kas nors pagloboja. Padarykite eksperimentą ir paprašykite nepažįstamojo panešti Jūsų pirkinių krepšį iki automobilio – nuotaika pagerės 100 procentų!
22. Skaitymas. Perskaitykite gerą knygą, kurią seniai nusipirkote ir padėjote į lentyną. Itin naudinga skaityti istorijas apie žmonių gyvenimus. Pažindami kitus – geriau suprasime save.
23. Pasidalinkite su kuo nors namų ruošos darbais. Tinkamiausiai būdas sumažinti savo energija, tai visada galvoti, kad be Jūsų namai tiesiog apaugs. Drąsiai patikėkite kažkokius darbus artimiesiems. O atsilaisvinusį laiką skirkite sau.
24. Kulinarija. Viskas, kas susiję su maisto gamyba, ženkliai padidina moteriškąją energiją. Moteris – tai šeimininkė, kuri moka pavalgydinti ir pagirdyti. Nemokate gaminti – mokinkitės. Mokate – tobulinkite savo įgūdžius. Išbandykite kitų šalių patiekalus.
25. Namai. Tai ne tik butas ar namas, kuriame mes gyvename. Moteris turi galingą energetinį ryšį su namais, todėl mus taip erzina girgždančios durys ar tekantis kranas. Moteriai tai nėra tik nepatogumas, būtent per tokias skyles išteka moteriškoji energija. Bet būtent dėl tokių mažų smulkmenų kartais nereikia trukdyti savo vyro. Vyrai mąsto dideliais tikslais – „va visos plytelės vonioje užsiteps – perklijuosim naujas, kam plauti tas sienas 10 kartų!”. Kartais paprasčiau pasamdyti žmogų smulkiems darbas, tik prieš tai perspėjus vyrą ir pasakius, kad tai darote tik dėl to, kad jis labai užimtas ir nenorite jam trukdyti. Vyrų savivertė labai pažeidžiama.
26. Planavimas – bet kuris neužbaigtumas, neapibrėžtumas ir abejonės silpnina moterį. Tikslus planas – tai priemonė išsaugoti savo energiją. Mokykitės planuoti smulkmenas, po to pereikite prie planavimo keliems mėnesiams vėliau, keliems metams į priekį. Taigi.., ką Jūs veiksite ryt vakare?
27. Šventiniai pietūs – arba vakarienė prie žvakių ant gražios staltiesės ir ištaigingais patiekalais. Pasirodo visa tai mes darome labiau dėl savęs, nei dėl to, kad norime pamaloninti savo mylimąjį. Darykite tokius dalykus gyvenime, džiuginkite save ir artimuosius.
28. Vaikų mokymas, ugdymas. Bendraudama su vaikais, moteris pakelia savo energiją, todėl žaiskite su vaikais, o dar geriau mokinkite tai, ką pati mokate – piešimo, dainavimo, šokių.
29. Aktorinių įgūdžių mokinimasis. Moteris gyvena emocijų pasaulyje. Vaidindama įvairius vaidmenis scenoje, moteris gali labiau pažinti save, atsikratyti susikaupusios agresijos ar pasidalinti džiaugsmu. Įvairios suviliojimo technikos – tai taip pat tam tikras aktorės vaidmuo.
30. Iškyla gamtoje. Būtinai su kompanija draugų. Iškyloje moteris pasididins savo energija iš trijų šaltinių – gamtos, bendravimo ir maisto gaminimo.
31. Makiažas ir savęs priežiūra. Tai ne būdas patikti vyrui, o būdas suteikti sau džiaugsmo. Būdamos namie, darykitės makiažą, šukuosenas ir puoškitės.
32. Dovanoti sau gėlių. Venas paprasčiausių būdų padidinti sau energiją. Gėlės ne tik puošia moterį, bet ir staigiai sumažina negatyvią energiją, pasiimdamos ją sau. Kai Jums bus liūdna, neskubėkite verkti į pagalvę, nusipirkite sau gėlių.
33. Sijonų ir suknelių nešiojimas. Tokie drabužiai atstato energetinį ryšį su moteriška giminės linija. Jei Jūs tikrai norite sužavėti vyrą, naudokitės viena svarbia taisykle – nedėvėti kelnių per pirmus 7 pasimatymus! Nustatyta, kad pastovus kelnių nešiojimas neigiamai veikia moteriškus organus.
34. Jaunų mamų klubas. Jei turite mažą vaiką, būtinai bendraukite su tokiomis pat mamomis. Tai ne tik apsikeitimas patirtimi, bet ir apsikeitimas energija. Mėnulis – tai motinystės simbolis, o mėnulio energija – tai moteriškoji energija.
35. Vaikų priežiūra. Neatsisakykite padėti ištekėjusiai draugei prižiūrėti jos vaiko. Moteris globodama kitus stiprina savo jėgas. Svarbiausia, nežiūrėkite į savo vyrą kaip į vaiką.
36. Pavalgydinkite alkstančius. Kilniaširdiškumas, tai savybė stiprinantis mėnulio energiją. Visai nebūtina padėti visiems. Tikrai atsiras žmogus, kurį Jūs galėsite lengvai pradžiuginti. Nupirkite vienišai kaimynei vaisių. Neatsisakykite išgerti puodelį arbatos su netikėtai užbėgusiu svečiu.
37. Bendravimas – moteriai sunku gyventi be kontakto su kitais žmonėmis. Pokalbiuose mes užsipildom energija. Svarbiausia tik atkreipti dėmesį, kad Jūsų perduodama informacija nebūtų apkalbos ar kitokiu negatyvu.
38. Romantinis kinas. Susitarkite su drauge pažiūrėti kartu melodramą. Filmai apie meilę – naudingas laiko praleidimo būdas moteriai. Geriau tai daryti su kitų moterų kompanija.
39. Studijuokite naujas kultūras. Leidžia moteriai plėsti akiratį ir neužsidaryti vidiniame pasaulyje. Moteriška energija siekia plėstis, nereikia jos dirbtinai uždaryti.
40. Vandens telkiniai – poilsis prie jūros, ežero ar upės – tai puikus būdas padidinti savo energiją. Vanduo – tai moters seksualumo pagrindas. Tai mokėjimas būti harmoninga, prisitaikančia prie aplinkybių, ar priešingai, būti audringa. Senoviniuose Afroditės šventyklose jaunas vaidilutes mokė plaukti ir bendrauti su vandens stichijomis.
41. Fizinis krūvis. Jei jaučiate jėgų sumažėjimą, pradėkite sportuoti naują sporto šaką. Tai gali būti naujas fitneso būdas, rytinis pabėgiojimas, labai naudingi šokiai. Sportas puikiai padės, jei esate išsekusi po sunkių skyrybų su mylimuoju.
42. Drabužiai – graži suknelė – tai vienas iš būdų pakelti savo energetiką. Ir nebūtina niekur eiti, galima ir namie vaikščioti pasipuošus.
43. Generalinė tvarka – seni daiktai, šiukšlės ir nenaudojamų daiktų sankaupos silpnina moteriškąją energiją. Jei gyvenime atėjo sunkus periodas – pats laikas padaryti generalinę tvarką ir išsivaduoti nuo senų, nenaudojamų daiktų.
44. Sveikas gyvenimo būdas – ar beverta kalbėti, kad žalingi įpročiai daro neigiamą poveikį moters energetikai ir grožiui. Žalingi įpročiai tai ne tik rūkymas, tai gali būti ir ėjimas vėlai gulti arba piktžodžiavimas.
45. Poezija – poezijos skaitymas leidžia atskleisti romantiškąją moters pusę. Nesidrovėkite rašyti savo eiles. Ant lapo išlieta energija išvaduos Jus iš pergyvenimų. Gražios eilės moko Jus gražiai kalbėti ir teisingai mąstyti.
46. Palesinti paukščius. Dar vienas labai paprastas būdas pakelti savo energiją. Suręskite lesyklėlę prie namų arba priglauskite kanarėlių. Šie paukščiukai padeda santuokoje sukurti laimę.
47. Aplankykite muziejų arba parodą. Viskas kas gražu padaro moterį dar gražesnę.
48. Bendravimas su Mokytoju. Nueikite į mylimo autoriaus seminarą, sudalyvaukite asmenybės treniruotėje. Knygos, be abejo, suteikia žinių, bet bendraudami su mokytoju mes pasikrauname energijos.
49. Rašykite dienoraštį – kasdien rašykite savo mintis, norus, tikslus. Galite į dienoraštį įklijuoti paveiksliukus, piešti. Jūsų jausmai svarbūs, todėl juos svarbu užrašyti. Jei moteris visas savo emocijas kaups savyje, ji neišvengiamai jas išlies ant vyro, o tai geruoju gali nesibaigti. Beje minčių užrašymas padeda lengviau analizuoti savo mintis.
50. Pasidarykite savo gražių nuotraukų albumą – suklijuokite į jį pačias gražiausias savo nuotraukas. Ir nesidrovėkite savimi grožėtis. Žinokite, Jūs visada nuostabi.
51. Apsispręskite su savo norais – suformuluokite savo norus, ko Jūs iš tikrųjų norėtumėte, ypatingai santykiuose. Ir pamirškite apie „galiu“. Galiu – tai vyrų darbas. Vyrai kalba – aš galiu ją užkariauti, aš galiu ją paimti į žmonas. Kai moteris pradeda galvoti „aš galiu“ stiliumi, ji tampa vyriška. Palyginkite pati: aš noriu jam patikti ir aš galiu jam patikti; aš noriu ištekėti ir aš galiu ištekėti.
52. Švelnios kalbos – mokykitės kalbėti be agresijos ir spaudimo. Moteriška energija pražįsta nuo kelių švelnių žodžių. Keiksmažodžiai ir grubi kalba sunaikina moterišką energiją visiškai.
53. Nuolankumas – ginčai, varžymasis ir panašūs aktyvios veiklos dalykai mažina energijos lygmenį. Stenkitės būti minkštesnė ir diplomatiškesnė. Būtent dėl to, vyro užkariavimas labai išsekina moterį. O ir vyri nenori valdingos moters, kuri savo elgesiu primena jiems vyrą.
54. Išrankumas seksualiniuose santykiuose. Jei pas moterį yra keli seksualiniai partneriai, jai gresia išsekimas ir vidinė tuštuma. Mylėkitės tik su tuo žmogumi, kurį mylite. Būkite ištikima vyrui. Stenkitės kuo toliau nukelti seksualinius santykius po pirmos pažinties. Norint sudominti vyra, reikia panaudoti daug energijos, neišvaistykite jos anksčiau laiko seksui.
55. Švara. Savo namu, kūną ir protą laikykite visada švarius. Laiku tvarkykitės namuose. Nekaupkite blogų praeities prisiminimų. Pats lengviausias būdas padidinti savo energija – nusiprausti po dušu. Švara duos jėgų.
56. PRIPILDYTI SAVE MEILE. Vienas svarbiausių dalykų. Jei moteris nepripildo savo širdies ir sielos meile, ji energetiškai yra labai silpna ir nieko negali duoti savo vyrui. Dar blogiau, kai ji tą meilę vampyruoja, t.y. stengiasi traukti iš vyro. Tuomet vyras nusilpsta, jam gresia finansinės krizės, ligos. Naudokite visas priemones, kad užpildytumėte savo „šulinį“ meile. Moteris – duodančioji. Ji privalo būti pilna meilės.
57. Dekoratyvinis-taikomasis menas – mezgimas, siuvinėjimas, modeliavimas. Viskas ką Jūs galite sukurti savo rankomis kelia Jūsų moteriškos energijos lygį.
58. Sakykite komplimentus – sau ir kitoms moterims. Geras žodis mus sustiprina. Jei Jums sunku pasakyti ką nors gero apie kitas moteris – spręskite šį klausimą. Kitų moterų nepriėmimas gali apsunkinti bendravimą su motina, anyta, dukterimi.
59. Išreikškite savo meilę – įvairiais būdais, įvairiu metu. Apkabinkite, bučiuokite artimuosius. Sakykite meilės žodelius pasauliui, žmonėms, savo daiktams. Saulutei, pavasariniam vėjui, lietui ir netgi savo liūdesiui, kuris yra Jūsų mokytojas. Bet koks situacijos nepriėmimas ir kova silpnina moterį.
60. Kurkite puokštes – darbas su gėlėmis – naujos energijos užtaisas, kuri skatina atsinaujinimas ir žydėjimą.
61. Teisinga mityba – naudokite kuo mažiau apdirbtus produktus. Prisiminkite kokią jėgą duoda obuolys, kurį Jūs nusiskynėte savo sode ir, pavyzdžiui, mėsainis. Jausmas suvalgius tikrai skirsis.
62. Švelnumas – švelnūs prisilietimai padeda moterims labiau suprasti ir pažinti save. Glostykite savo kūną. Net jei Jūs neturite vyro, neatsisakykite švelnumo. Kiekvieną rytą ir vakarą lovoje švelniais prisilietimais apiberkite savo veidą, kūną, kojas. Bučiuokite savo rankutes ir jas bučiuos kiti.
63. Pabūkite vienumoje – nebijokite tų momentų, kai liekate visai viena. Neskubėkite tuokti tik dėl vienatvės baimės. Panaudokite šį laiką sau. Netgi gamtos yra nustatytas kasmėnesinis laikas, kai moteris turi galvoti tik apie save – tai menstruacijos.
64. Minkštas žaislas – nebarkite savęs už tai, kad Jūs iki šiol miegate apsikabinusi pliušinį meškiuką. Moteriai nesveika miegoti vienai. O žaislas suteikia šilumos jausmą. Jei jaučiate meilės ir dėmesio trūkumą, nusipirkite sau minkštą žaislą.
65. Mokinkitės dirbti su mėnulio energija. Pastovėkite mėnulio šviesoje, prisotinkite mėnulio šviesa vandenį ir įsipilkite jį į vonią. Kreipkitės į mėnulį pagalbos dėl savo moteriškų problemų. Meditacijoje įsivaizduokite kaip Jūs maudotės mėnulio šviesoje. Mėnulis ir Jūs esate viena.
66. Išsiųskite kam nors atvirutę – bet kokia proga. Skirdamos kam nors dėmesio, Jūs prisipildysite pačios. Žinokite, moteris – duodanti, kai duodi – prisipildai pati.
67. Labdara – tai moteriškosios energijos švariausias pavidalas. Jei galite kažkuo žmogui padėti – padarykite tai.
68. Pakeiskite plaukų spalvą. Jei gyvenime užsitęsė kažkokia pauzė – nueikite pas stilistą.
69. Aromatai – nuo Jūsų visada turi sklisti malonaus kvapo aura. Moteris tai gėlė. Naujų kvepalų rinkimasis ir pirkimas – stiprina moteriškąją energiją.
70. Orumas – būkite tvirta savo unikalumu. Pasak Vedų, moteris – tai gražiausia, ką galėjo sukurti Viešpats. Jūs nuostabi! Jūs žavinga! Jūs – Moteris!

Paremta Ruslan Naruševič paskaitomis.

Skaitytojos pildo:

71. Įsigyti gražių apatinių, naktinukų.

72. Įsigyti gražią patalynę.

73. Namie vaikščioti gražiai apsirengus.

70 GREITŲ BŪDŲ KAIP PAKELTI MOTERIŠKĄJĄ ENERGIJĄ

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s