Išminties žodis. Valdovų laiškai · Uncategorized

Turtas. Kokioje būsenoje jis uždirbamas? Pasekmės

Žemę gaubia stiprios energijos, jos „virpina“ žemas vibracijas. Tai suteikia skausmo, bet suteikia ir didžiules galimybes.

Žemų vibracijų išjudinimas – skausmingas procesas. Jeigu žmogus neteisingai mąstė – jo energetikoje susiformavo blokai – juos judinant stiprėja psichologiniai išgyvenimai. Jeigu tie blokai jau „nusėdę“ į kūną – aštrėja ligos. Ir ne vaistai šią padėtį išgelbės. Daktarų pagalba reikalinga, bet ji turi būti proporcingai lygi savo elgsenos, įpročių apmąstymui, vertybių perkainavimui.
Eisime ta linkme – ligos nyks be pasekmių (ir gydytojai padės). Stoviniuosime vietoje – anksčiau ar vėliau liga progresuos.
Procesas vyksta ir ne mums jį sustabdyti. Galim arba prisitaikyti ir kilti, arba kovoti ir žūti.
Žemų vibracijų judinimas eina tiesiogiai per žmogaus širdį ir protą. Asmeniškai per kiekvieną. Nėra nei vieno, kurio neužgautų šis procesas ir nesvarbu ar tu Arabijos princas ar Indijos lūšnyno gyventojas, ar eilinis europietis, besimėgaujantis gyvenimu. Energijos liečia visus. Tik ne visi vienodai jaučia. Juo švaresnis žmogus, juo lengviau šis procesas praeis.
Žemas vibracijas skleidžiančių žmonių Žemėje daugiau, nei aukštas.
Dalis žmonių bus tik truputį išjudinti, sužadinti greičiau priimti sprendimus. Jiems šis procesas atneš stebinančias pasekmes, jei jie sugebės įsiklausyti į vidinį balsą ir pagal jį gyventi.

Ar tikrai dirbate tai, kas patinka, ar tikrai turite pomėgių, ar tikrai dovanojate artimiesiems nuoširdžią meilę?
Ar mokate vertinti gaunamas dovanas?
Materialumo prizmė nebegalioja.
Joks turtas neatneš naudos, jeigu jo gavimo metodai neina per širdį.
Svarbu kokią energiją naudojate formuodami materialųjį turtą: kuriančią ar griaunančią. Jei „namą“ pastatysi ant griaunančios energijos pagrindų, tai tikrai tas „namas“ kažką sugriaus.
Tik kiek tai svarbu bus iš tikrųjų tau? Gal sugriaus šeimos santykius, gal sveikatą, gal neteksi tai, kas tau svarbiausia? Todėl, pradėdami kurti, pažiūrėkite kuo remiatės: griaunančiąja ar kuriančiąja energija. Ar tai atitinka dieviškosios išminties kriterijus ar neatitinka?
Izantropas

Dalius Om Namaha Shivaya Kad teisingai priimti Pakylėtųjų valdovų perduodamą energiją nepamirškite, kad prieš skaitydami šiuos laiškus turite patys mažiausiai valandą medituoti ar atlikti kitas dvasines praktikas. Nes kokios būsenos esame skaitydami šiuos laiškus, tokią mūsų būseną jie ir sustiprins, paskatins mūsų vyraujančias vibracijas. Jei esame negatyvios būsenos ar suirzę, geriau neskaitykime šiu laiškų, o pirmiau eikime padirbti su savimi, nuraminti protą, o tik po to juos skaityti. Tada gausime harmoningą rezultatą ir pakylėjančią būseną, naują sąmoningumą suvokimą. Ir atvirkščiai jei skaitysime suirzę būdami ar tik “viena“akimi dirbdami darbus, tada patys būsime kalti, kad buvo nepasiruošę, ne Pakilėtieji valdovai. Nes tada gausime tik sustiprintas savo neigiamas savybes ir būsenas, būkime samoningi dirbdami su aukštomis vibracijomis, net jei mes dar to nesuprantame, bet tai veikia teigiamai arba neigiamai, priklausomai nuo Jūsų atsineštų vibracijų prieš skaitant šiuos laiškus.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s