Charakterio lavinimas · Uncategorized

Skirtumas tarp susitaikymo ir nuolaidžiavimo

Yra skirtumas tarp susitaikymo ir nuolaidžiavimo, atsisakymo. Susitaikymas – tai savo gyvenimo priėmimas ir išgyvenimas. Nuolaidžiavimas – tai atsisakymas to, link ko veda siela, stengiantis įtikti kitam, prarandant vidinę jėgą. Susitaikymas – stiprina, nuolaidžiavimas – silpnina. Ar galiu būti atsakinga už kito gyvenimą, laimę? Laimė ateina iš vidaus. Jei bandau prisiimti atsakomybę už kito žmogaus būseną, prisitaikau prie jo, siekiu, kad jis būtų laimingas, patenkintas – rezultatas bus trumpalaikis arba priešingas, baigsis nusivylimu, dažnai abipuse nuoskauda. Už geranoriškų ketinimų slepiasi noras kontroliuoti kitą, harmonijos santykiuose nebuvimas. Pati tikriausia tarnystė savo sielai, šalia esantiems – buvimas nuolatiniame susitaikyme su savo gyvenimu, priimant savo jėgą ir savo pavyzdžiu paskatinant tai daryti kitus.
Jei šalia esančio mašina stovi dėl mums nežinomų priežasčių ir mes, paleidę savos mašinos vairą, griebiame kitos mašinos vairą į savo rankas (norime padėti) – kas bus su mūsiške mašina? 

Yra skirtumas tarp susitaikymo ir nuolaidžiavimo, atsisakymo. Susitaikymas – tai savo gyvenimo priėmimas ir išgyvenimas….

Posted by Tikra Moteris Moterų Bendruomenė on 2015 m. lapkričio 26 d.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s