Gyvenimas · Uncategorized

GYVENKITE PASAULIETIŠKAIS REIKALAIS

Daugiau gyvenkite pasaulietiškais reikalais. Šeima, artimaisiais rūpinkitės. Gerai aprūpinkite šeimą. Darbe, veiksme ego dingsta. Sodini bulves – nėra jokio ego.

Ar paveikslus tapyk, ar bulves sodink, ar remontą namuose daryk – labiau būk pasaulietiškas.
Daugiau gyvenk dėl kitų žmonių, dėl gyvenimo.
Visi ieškojimai – melas. Kurie yra pasirengę – girdi mane nuo pirmo satsango. Tai nutinka. Per kompiuterio monitorių, per telefoną. Kalba žmogus, įdomu, klausosi ir nutinka.

Jeigu pasirengęs – nutinka, jei ne – imi ieškoti. Jaunas dar, o jau liūdi, kad nenutinka. Ne liūdėti reikia, o daryti tai, kas priklauso. Reikia atsiduoti tam, kas yra. Reikalauja gyvenimas eiti į darbą – eikite. Reikalauja iš jūsų anksti keltis ir daryti įvairius darbus namuose – reikia tai daryti. Ir tame nušvisi. Vengsi pasaulio – nušvitimas neįvyks. Net jei ir parodys savo veidą – tai išeis.

Pasauliui turi tapti dvasia: meilės, džiaugsmo dvasia.
Turi pamatyti vienybę viskame, tik tuomet Tai atsivers. Tas, kuris vengia gyvenimo, darbo, pareigų, atsakomybės, ieško nušvitimo tam, kad nušvitimas išgelbėtų jį nuo pasaulio – toks žmogus neprabus. Tas, kuris ištisas dienas voliojasi ant sofos ir žiūri satsangus – nenušvis. Net arti iki tokio suvokimo neprieis. Taip ir liks voliotis ant sofos.

Ieškosit, skaitysit knygas – visa tai be prasmės. Reikia pasaulyje pajausti meilę ir gėrį. Visiems: žmonėms, medžiams. Pajausti dėkingumą gamtai, tėvams, visiems. Kai išmoksite tai jausti savo viduje, viskam, kas yra pasaulyje – tik tuomet tai įvyks. Jūs bėgate į religiją, jūs slepiatės. Jūs tampate ištikimais, pašvęstaisiais, dar kažkuo. Jūs manote, kad pirma nušvisite, o paskui išmoksite mylėti. Ne, tik priešingai.

Pirmiausiai jūs užaugate įprastame gyvenime ir jums jis tampa stebuklingas. Eiti į darbą jums tampa galimybe. Padėti kažkam tampa galimybe. Tuomet nušvitimas ateis.
Tuomet, kai reiks padėti mamai, darbe, kai užsukinėsi varžtą. Užsukinėji ir staiga suvoki, kad nežinai kur raktas, kur tu, kur kas, bet reikia sukti. Tau juokinga, bet tu suki. Kitaip vanduo bėgs. Va, taip – taip, kitaip niekaip.

Tinginių, neatsakingų žmonių nušvitimas neaplanko. Ar patikėtum savo gyvenimą tinginiui, neatsakingam žmogui? Ne. Dievas taip pat nenori. Bet tokie žmonės mėgsta skųstis, kad jie viską daro dėl nušvitimo ir jis neateina. O iš tiesų nieko nedaro. Nosį krapšto ir tiek. Sako “satsangą žiūriu“. Galit taip 10, 15 metų ieškoti. Ir tai, ką rasite nosyje, tai ir bus rezultatas jūsų ieškojimų.
Gyvenimas tau pasakinės ką reikia daryti. Artimieji tau sako: nueik ten, padaryk tą, aną. Lik tyloje ir daryk, ką jie tau sako. Tyla plėsis ir tai gražu. Pasipriešinimas tavyje pradings.
Артур Сита
Onutė Navickienė

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s