Išminties žodis. Valdovų laiškai · Uncategorized

Jausmas “Skruzdėlytės per odą nubėga“

Žmogui visada egzistuoja „jis“ ir „kitas“. Bet Tiesa universali. Neįmanoma susijungti su Tiesa, tęsiant skirstymą į „savus“ ir „svetimus“. Mes visi iš esmės vienis, ir Tiesa vieninga visiems.

„Skruzdėlytės per odą nubėga“

Viskas teisingai. Tai vibracijų pagreitėjimo patirtis, kuri vyksta kiekvieną kartą, kai jūs girdite Tiesą. Štai kodėl jūs galite tai pavadinti Tiesos vibracija. Žmonės ims susidurti su ja tuo dažniau, kuo aktyviau jie ims naudotis intuicija ir kuo greičiau atras skirtumus tarp Tiesos ir savo įsitikinimų sistemos ar dirbtinai suformuluotos realybės. Paprastai Tiesa ateina iš išorinio šaltinio arba ateina iš nubudusio žmogaus, kuris kreipiasi į kitos žmogiškos esybės nubudusią dalį su informacija, betarpiškai susijusia su Tiesa. Tuo momentu, kai Tiesa garsiai pasakoma, stebimas „skruzdėlyčių, nubėgančių per odą“ fenomenas.

Taip vyksta ne tik su jumis. Tai žmogiška reakcija į pakylėtą, tyrą Tiesos vibraciją, nes Tiesa iš tiesų yra vibracija – viena iš aukščiausių, – o ne tiesiog orientyras tarp teisingo ir klaidingo, kuo neteisingai tiki dauguma žmonių. Tiesa jiems išreiškiama asociacijomis – „teisingai, visai kaip aš“ arba „neteisingai, nieko bendro su manimi“. Bet kur gi čia Tiesa? Tai tik subjektyvi pažiūrų į realybę sistema. „Skruzdėlytės“ dažniausiai atsiranda tuo atveju, kai jūs gyvai su kažkuo kalbatės, aptardami jums svarbų klausimą. Kai jūs reaguojate į mūsų buvimą „skruzdėlytėmis“, tai reiškia, kad esate nubudusios sąmonės būsenoje. „Skruzdėlytės“ asocijuojasi su Tiesa. Tai kibirkštys, skrendančios nuo vieno žmogaus prie kito toje dieviškoje erdvėje, kuri atsiranda Tiesos skambėjimo momentu. Jūs abu vis labiau ir labiau atsiveriate Tiesai, todėl jūsų fiziniai kūnai taip pat ima jausti jos buvimą. Tai buvo prieinama jums ir anksčiau, tačiau panašios savybės tik sustiprėja, vystantis intuityviems ir telepatiniams sugebėjimams.
Plejadiečių mokymai

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s