Charakterio lavinimas · Gyvenimas, Mistika · Skyrybos · Uncategorized

Ryšių nutraukimas. Atsiskyrimas nuo kito asmens

Atsiskyrimas nuo kito asmens – tai energo-informacinio, psichoemocinio kontakto su kitu žmogumi nutraukimas. Labai dažnai po bendravimo su kuo nors (pažįstami, draugai, giminės, kolegos, atsitiktiniai pašnekovai) mes galime likti tame emociniame kanale, kontakte su tuo žmogumi, su kuriuo kalbėjomės. Tai gali pasireikšti įkyrių minčių pavidalu, kai jūs visą laiką prisimenate šį žmogų ir pokalbį su juo ir tokiu būdu pastoviai siunčiate savo energiją jam. Niokodami, alindami savo energetinę sistemą.
Kai tik jūs pastebėjote, kad visą laiką apie kažką galvojate ir jums sunku perjungti savo dėmesį kitur, jūs visą laiką vis grįžtate prie to žmogaus ar įvykių, kuriuose jis dalyvavo, jūs:
1. Įsivaizduokite priešais save to žmogaus siluetą.
2. Mintyse (ar fiziškai) padėkite savo kairės rankos delną krūtinės centre (blokuodami emocinį centrą). Ir prisimindami situaciją ar pokalbį – giliai įkvėpkite.
3. O dešinį delną nukreipkite į žmogų, ranką visiškai ištiesdami pirmyn. Tuo metu mintyse tarkite tokius žodžius: “Tegul mano lieka su manimi, o tavo nueina pas tave“. Tuo pačiu iškvėpkite.
Jūs iškvepiate kontaktą su tuo žmogumi, energetinį pasijungimą jam. Lyg atsijungiate nuo jo. Tačiau kiekvienas liekate savimi, jūs savo pasiimate sau, o tai, kas svetima grąžinate tam žmogui. Nutraukdami ryšį.
Praktikuokite tai kaip galima dažniau, visose situacijose, po kurių jūs blogai jaučiatės ( bendravimu telefonu, su konkrečiu žmogumi, autobuse, parduotuvėje ir t.t.). Jūs galite atsiskirti nuo bet ko. pagrindinė esmė, grąžinti sau – save. Įsijunkite į savo kanalą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s