Charakterio lavinimas · Gyvenimas · Uncategorized

Kaip gyventi visavertį gyvenimą čia, o ne svajonėse?

*Kaip gyventi visavertį gyvenimą čia, o ne svajonėse?
Prisiminkite, kad gyvenimas – tai ne generalinė repeticija.
Gerindami savo dabartį, darykite tai, apie ką svajojate būtent dabar, nesitikėkite laimingos ateities. Ateityje gausime tik tai, ką pasėjome dabartyje. Jei esate nepatenkinti savo darbu, pakeiskite jį arba padarykite maksimaliai efektyvią tą veiklą, kuria užsiimate – rodykite iniciatyvą, užsiimkite kūryba, tapkite geriausiu.

*Darykite visa tai, ką tik galite padaryti šiandien. Gyvenkite šioje dienoje, lyg turėtumėte viską, ko jums reikia laimingam gyvenimui.
Išnaudokite visus šansus ir galimybes, kurios jums tenka, neatidėkite vėlesniam laikui.
Prisiminkite tai, kad šiandiena – pats svarbiausias ir vienintelis realus momentas, kuris mums pasiekiamas, ir visos permainos į gera gali vykti tik ten.

*Dažniau atsižvelkite į savo poreikius ir norus. Priminkite sau, kad net pačių brangiausių žmonių gyvenimas vis tiek netolygus jūsiškiam. Be to, atiduodami gyvenimą kitam žmogui ne tik prarandate save, bet ir trukdote jam.

*Neprisiimkite atsakomybės už jo poelgius ir tikslus.

*Atskirkite bendradarbiavimą ir manipuliaciją. Pirmuoju atveju kartu pasiekiate kiekvieno savo tikslo. Antruoju – viena pusių ima tiesiog dirbti už kitą.

*Išlaisvinkite savo jausmus. Išreikškite savo emocijas dabar, neatidėkite jų ateičiai.

*Būkite sąžiningi su savimi: sumažinkite tai, kas jums nepatinka jūsų gyvenime, ir tai pakeiskite.

*Išmokite susikoncentruoti ties tuo, ką darote, o ne ties tuo, ką padarėte ar darysite. Visiškai susitelkite į tai, ką darote dabar, ir atlikite taip, kaip tik galite geriausiai.

*Džiaukitės gyvenimu dabar, teikdami žmonėms meilę, rūpestį ir dėmesį, nelaukite palankaus momento.

*Susirašykite viską, ką norite ar norėjote padaryti. Ką galite padaryti tiesiog dabar? Veikiausiai daugeliui norų nereikia nieko, tik jūsų pačių iniciatyvos. Įgyvendinkite savo planus.

*Ateitis svarbi tik tiek, kad galėtume planuoti dabartį. Ateitį veikia tik tai, ką mes darome dabar. Mes – aktoriai, kurie turi veikti esamose aplinkybėse. Čia ir dabar – štai vieta, kur esti gyvenimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s