Skyrybos · Uncategorized · Šeima

Subtilus vidinis ryšys po santykių nutraukimo

Balandžio 20 diena

Trečiadienis

Dvaraka, Kaunas

 

Sveiki mielieji,

Šiandien perskaitykime laišką, kurį aš gavau prieš kažkurį tai laiką. Laiško tema manau bus aktuali daugeliui žmonių.

Paskaitykime:

Tema: Prie šeimos mintimis prisijungęs kitas vyras
Žinutė:

1)  Visų pirmą, didelis ačiū už tai, ką darote. Skaitau Jūsų knygą, ji kaip šviesos gūsis. Puiku, kad išleidote! Norėčiau ir aš kai ko paklausti – jei turėsite laiko atsakyti, man labai padėtų. Dauguma rašančiųjų turi ko gero daug didesnių problemų, nei mano neišspręstas klausimas.

Atsakymas: Kiekvieno mūsų problemos mums patiems yra svarbiausios. Kitam žmogui mūsų problemos gali pasirodyti juokingos, tačiau mūsų problemos mus kartais visiškai sukausto ir mes nebegalime arba net nebenorime dėl neišspręstų problemų daugiau net gyventi. Todėl savas problemas mes visi turime stengtis išspręsti, nes kitaip netobulėjame nei psichiškai, nei dvasiškai.

2)  Trumpai apie mane – aš jaučiuosi gerai savo jaunoje šeimoje ir neturiu kuo skųstis. Man 27 m., turiu nuostabų vyrą su kuriuo esame kartu septinti metai, taip pat dukrytę. Jaučiuosi realizuojanti save kaip žmona, mama, moteris, tiek namuose, tiek visuomenėje. Dar labai daug kur yra tobulėti, kelias ilgas, bet aš nusiteikusi su džiaugsmu ir nuolankumu sutikti kas bebūtų gyvenimo kelyje ir kovoti su savo ydomis. Mes gyvename taikiai ir stengiamės padėti kitiems bei augti kartu, mylint.

Atsakymas: Labai geras nusiteikimas – kovoti su savo ydomis.

3)  Tačiau vienas dalykas man tyliai neduoda ramybės.

Atsakymas: Visada reikia stengtis išspręsti tas problemas, kurios neduoda mums ramybės, kad pastoviai jaustume ramybę.

4)  Prieš pradėdama susitikinėti su savo dabartiniu vyru, draugavau su kitu vaikinu, su kuriuo mes buvome be galo panašūs (ne išore), tarsi dvyniai. Jis mane labai tyrai, nuoširdžiai mylėjo nuo pirmo susitikimo ir tebejaučia tai iki dabar. Aš nenorėjau tęsti santykių, sutikau savo dabartinį vyrą ir nustojau bendrauti su tuo vaikinu. Praėjo jau 9 metai nuo mūsų pirmo susitikimo, o aš žinau, jog jam vis dar skaudu dėl išsiskyrimo kuris įvyko man sutikus savo vyrą. Iš kur žinau? Aš su juo nebendravau, iki kol prieš pusmetį nesusirašėme. Jam pasirodo visą šitą laiką nepavyksta sukurti santykių, nes yra įsitikinęs, jog aš vienintelė esu jam skirta, kad esame tos pačios sielos pusės.

Atsakymas: Siela – tai individuali asmenybė, tai individulai sąmonė, todėl ji nebūna kažkieno tai pusė. Niekada nebuvo ir niekada nebus. Būna panašios mūsų psichinės pusės, bet čia jau kalba eina apie subtilų kūną, bet ne apie sielą. Siela – dvasinė substancija ir ją suvokti gali tik tobulas intelektas.

5)  Jam nereikėjo ir nereikia mano kūno. Jis sako niekad negalėsiąs vesti kitos moters, nes yra įsitikinęs kitas tik įskaudinsiantis, nes jo vaikai būtų į mane panašūs, nes aš esu dalis jo ir dėl to jis lauks manęs kiek gyvenimų jam beprireiktų.

Atsakymas: Jam nereikia Jūsų fizinio grubaus kūno, bet jis prisirišęs prie Jūsų subtilaus kūno: Jūsų proto ir intelekto. Jis bet kokiu atveju prisirišęs prie Jūsų kūno. O bet koks prisirišimas atneša kančią. Kodėl prisirišęs?

Atsakymas: Kadangi gauna malonumą. Psichinį. Tai irgi nuodėmė. O už kiekvieną nuodėmę reikia kentėti. Todėl natūralų, kad kenčia. Kenčia dėl neišmanymo.

6)  Mane tai labai liūdina. Nors esu ištekėjusi, jam paskambinau ir patariau susirasti dvasinį mokytoją, susireguliuoti dienos ritmą, melstis. Aš jį labai stipriai jaučiu, lyg jis būtų mano sūnus. Po 7 metų visiško nebendravimo, jis pasirodo per šiuos metus tuo pačiu domėjosi kaip ir aš – to paties amžiaus pakeitė mitybą, tokiomis pačiomis asmeninio tobulėjimo ir darnaus gyvenimo temomis domėjosi ir panašius dalykus praktikavo. Toks jausmas, kad jis stipriai prie manęs prisijungęs mintimis. Aš to nenoriu. Buvo klaida po tiek metų vėl pasikalbėti, nes tai kenkia ir jam, ir man. Tačiau aš jaučiuosi kalta dėl jo išgyvenimų, kalta kad jis negali apie nieką kitą galvoti. Jei tai karma, jo gyvenimo pamoka, kad per šį skausmą dėl manęs jis atrastų tikėjimą, aš nenoriu būti įrankiu jo kančiai.

Atsakymas: Jūsų liūdesys – taip pat neišmanymas. Turite suprasti, kad jis kenčia nuo noro tenkintis Jūsų subtiliu kūnu.

Taip jis prie jūsų prisijungęs savo protu – tai yra subtiliu proto kūnu. Kai mes apie kažką galvojame mūsų proto kūnas persikelia ten kur nueina mūsų mintys.

Žinoma, kad nereikėjo skambinti, bet jau yra kaip yra. Nekaltinkit savęs, nes taip dar labiau vienas prie kito “prilipsite”. Jis nori, kad jūs save kaltintumėte!

7)  Jis klausia kiek aš jį dar laikysiu, tvirtina jog nesu kartu dėl baimės, jog nesu atvira su savimi, turiu atsimerkti, jog aš bijau sau pripažinti jį mylinti taip kaip jis mane. Bet aš apskritai nesuprantu tokio prisirišimo prie kito žmogaus, tai nesveika. Jis net yra sakęs, jog matė mane su vyru intymioje situacijoje kai pajautęs tai vykstant keliavo astraliniu kūnu… Baisu! Man ir jo mamos gaila, neįsivaizduoju kaip jos vietoje jausčiausi, jei sūnus taip kankintųsi dėl moters. Aš jo nelaikau, aiškiai pasakiau jog niekuomet savo šeimos nepaliksiu, nes tai man yra šventa.

Atsakymas: Jam tik atrodo, kad Jūs laikote jį prie savęs, nes jis labai prisirišęs prie jūsų. Jis prisirišęs tik prie jūsų kūno ir čia jokios meilės nėra. Yra tik geidulys “turėti” jus. Tai demoniškas noras. Mes neturime jokios teisės prieš kito žmogaus valią “kažką turėti savo”. Iš esmės mūsų čia nieko ir nėra. Tačiau jo toks mąstymas ir jį reikia suprasti. Jis tikrai kenčia, bet kenčia dėl savo egoizmo.

Tai labai subtilūs dalykai. Bet visa tai vyksta proto lygmenyje ir ne aukščiau. Čia tame nėra jokios meilės ir jokio dvasingumo.

8)  Noriu pasiteirauti, kaip man reikėtų melstis, kad visų pirma visiškai atsijungčiau nuo šio vyro jam nekenkdama, o jis atsijungtų nuo manęs ir atrastų savo gyvenimo kelią, nustotų mane visur matyti. Ir visų antra, kad išvalyčiau savo kaltę dėl jo skausmo. Aš jam linkiu laimės, bet niekada to taip kaip jis ją įsivaizduoja jam nesuteiksiu. Norėdama jam padėti, aš tik kenkiu.

Atsakymas: Tai labai paprasta. Melskitės ta tradicija, kurioje esate. Jeigu esate krikščionė kalbėkite “Tėve mūsų”, jeigu Vedų kultūros atstovė, kartokite “Harė Krišna Mahą mantra”.

Jums reikia tik nuoširdžiai ir susikaupus melstis. Kalbėkite maldą kasdien, garsiai, kad save girdėtumėte. Geriausiai iš ryto. Duokite Dievui įžadus kiek rožančių ar džapos malos ratų sukalbėsite. Ir kai kalbėsite maldas klausykitės savo balso, kad girdėtumėte ką sakote. Ir negalvokite apie savo buvusį draugą. Bet, kuriuo metu jeigu lenda mintys apie jį, pradėkite kalbėti maldas. Ir palaipsniui viskas praeis.

Ištrinkite jo numerį iš telefono, neatrašykite jam ir neskabinkite jam, ištrinkite visas žinutes ir laiškus iš visų ryšio priemonių, sunaikinkite visus jo dovanotus daiktus ir nuotraukas. Tai palengvins jūsų abiejų atsirišimą vienas nuo kito.

9)  Beje, savo vyrui esu pasakojusi apie visa tai, nes jis jautė jog kažkas netaip paskutiniu metu. Jis liepė nustoti reaguoti į tą vyrą, nes betkokia mano reakcija anam teikia vilties, o to neturi jokia forma būti.

Atsakymas: Šaunuolė, kad pasakėte savo vyrui. Ir vyras teisingai jums patarė. Todėl galvokite apie Dievą, savo vyrą ir dukrytę. Kalbėkite su vyru ir dukryte. Rūpinkitės vyru ir dukryte. Ir palaipsniui tas ryšys nutrūks.

10)  Gražios dienos linkėdama..

Atsakymas: Būkite laiminga. Su meile.

Anantara das

http://anantara.lt/2017/04/Dienorastis-Balandzio-20d-Kaunas.html

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s