Skyrybos · Sutuoktinio paieška. Sužadėtuvės. Santykiai iki vestuvių · Uncategorized

Skyrybos, kito žmogaus valios trūkumas. Anantara das

Gegužės 18 diena

Ketvirtadienis

Vrindavanas, Indija

 

Sveiki mielieji,

Šiandien vėl nagrinėsime vieną laišką apie problemas šeimoje. Paskaitykime:

Laba diena. Reikia Jūsu pagalbos, nežinau kaip elgtis. Buvau išsiskyrusi su savo mergaičių tėvu (susituokę nebuvom, pragyvenom 14 metų. Taip atsitiko, kad su dviem dukrom naktį tiesiog pabėgom iš namų taip kaip stovim). Kai susipažinau su dabartiniu draugu, jis buvo vedęs, kaip pats sakė, ruošėsi skirtis jau seniai. Išsiskyrė, grįžo gyventi į kaimą pas savo tėvus, ieškotis darbo arčiau manęs, kad galėtume kurti gyvenimą kartu. Jau pusantrų metų neįsidarbina. Baigęs net kelis aukštuosius, kažkada užėmęs geras pareigas, bet viename darbe ilgai neišdirbdavo. Kalba, tik sako, kad ieškodavo geriau apmokamo darbo. Per šiuos metus du kartus buvo pradėjęs dirbt pagal vieną iš turimų specialybių, bet dirbo labai trumpai, jau pirmą dieną rašydavo, kad tai anas ten negerai, kad pinigų neis uždirbt, kad daug reikalauja ir t.t., Galiausiai pabėgdavo. Visą šį laiką sako, kad mane labai myli, nori būt kartu, kurt šeimą, kad dirbs bet kokį darbą. Paskutinį kartą kai įsidarbino, gyveno pas mane. Į darbą važinėt daviau pinigų, įdėdavau pietų, bet nieko nepasakęs tą rytą, kai turėjo važiuot į darbą, nenuvažiavo, slapta susirinko daiktus ir grįžo pas tėvus į kaimą. Sakė norėjo išvengt galimo konflikto, kad nesibarčiau dėl to jog darbą. Grįžęs į kaimą gailėjosi, sakė, kad vėl jam negerai, kad manęs trūksta, atskirai būt negali.
Priėmiau atgal. Pabuvo dvi savaites, tuo metu sirgo, rūpinausi, prižiūrėjau. Vieną vakarą pasakiau, kad pavargau, nes viskas ant mano vienos pečių. Tuo metu sirgo ir mano dvi mergaitės, pati po operacijos, o jis net iš lovos nesikeldavo, nors peršalimas nebuvo toks stiprus. Mergaitės pačios nueidavo, pasiimdavo ką valgyt, o jis sakydavo, kad jeigu atnešiu į miegamą, tai valgys. Po šio mano pasiguodimo po dviejų dienų, per mano gimtadienį, susirinko daiktus ir išėjo, kad su seserim išvažiuotų į SPA. Dabar vėl rašo, kad manęs jam trūksta, labai myli, be manęs negali, ieško bet kokio darbo, kad tik būtume kartu. O aš jau pavargau.

Sutikus šį žmogų ir jam, ir man, buvo toks jausmas, kad tai mano žmogus, įsimylėjau. Tikiu, kad ir jis įsimylėjo, bet esu visiškai pasimetus. Ir pati turiu begale rūpesčių, kuriuos tvarkausi pati. Nei patarimo, nei užuojautos, nei palaikymo iš jo nesulaikiau, nors dėl jo neprašyto įsikišimo (apie tai papasakosiu kai atvyksiu į konsultaciją), turėjau ir turiu didelių nemalonumų darbe. Prašau patarkit kaip elgtis, nuo nežinomybės? Dėl tokio blaškymosi pavargau, atrodo, kad tik aš duodu, stengiuosi, o tas žmogus tik ima, naudojasi manim.
Ačiū.

Atsakymas:

1)   Reikia Jūsu pagalbos, nežinau kaip elgtis. Buvau išsiskyrusi su savo mergaičių tėvu (susituokę nebuvom, pragyvenom 14 metų. Taip atsitiko, kad su dviem dukrom naktį tiesiog pabėgom iš namų taip kaip stovim).

Atsakymas: Pabandysiu padėti. Prieš pradedant vaikus reikia susituokti. Bet tai ką čia rašote jau buvo.

2)   Kai susipažinau su dabartiniu draugu, jis buvo vedęs, kaip pats sakė, ruošėsi skirtis jau seniai. Išsiskyrė, grįžo gyventi į kaimą pas savo tėvus, ieškotis darbo arčiau manęs, kad galėtume kurti gyvenimą kartu.

Atsakymas: Kaip suprantu, kai susipažinote su dabartiniu “draugu”, jis tuo buvo vedęs, tai yra turėjo žmoną. Tai irgi nieko gero.

3)   Jau pusantrų metų neįsidarbina.

Atsakymas: Kai vyras netenka žmonos, tai netenka ir įkvėpimo šaltinio. Žmona – tai sėkmės deivė. Jis matomai neadaptavosi po skyrybų ir neranda modulio, kaip jam toliau gyventi.

4)   Baigęs net kelis aukštuosius, kažkada užėmęs geras pareigas, bet viename darbe ilgai neišdirbdavo. Kalba, tik sako, kad ieškodavo geriau apmokamo darbo. Per šiuos metus du kartus buvo pradėjęs dirbt pagal vieną iš turimų specialybių, bet dirbo labai trumpai, jau pirmą dieną rašydavo, kad tai anas ten negerai, kad pinigų neis uždirbt, kad daug reikalauja ir t.t.. Galiausiai pabėgdavo.

Atsakymas: Matot aukštasis mokslas ir geros pareigos – tai jau jo praeitis. Jis neadaptuojasi prie greitai besikeičiančio šiuolaikinio gyvenimo tempo. Ir jis labai nepastovus. Jis neturi kas jam padėtų susigaudyti šiame gyvenime, o pats nenumato ateities kas jo laukia kai pradeda naują darbą. Kadangi jo svajonės dėl darbo neatitinka lūkesčių ir realybės, jis todėl bėga iš to darbo.

5)   Visą šį laiką sako, kad mane labai myli, nori būt kartu, kurt šeimą, kad dirbs bet kokį darbą. Paskutį kartą kai įsidarbino, gyveno pas mane. Į darbą važinėt daviau pinigų, įdėdavau pietų, bet nieko nepasakęs tą rytą, kai turėjo važiuot į darbą, nenuvažiavo, slapta susirinko daiktus ir grįžo pas tėvus į kaimą. Sakė norėjo išvengt galimo konflikto, kad nesibarčiau dėl to jog darbą metė. Grįžes į kaimą gailėjosi, sakė, kad vėl jam negerai, kad manęs trūksta, atskirai būt negali.

Atsakymas: Sakymas – tai vėl jo norai. Jis žmogus gal ir tikrai nori, tačiau realybėje matote Jūs pati, jis neturi valios, nei dirbti, nei būti su Jumis.

Jūs pradėjote gyventi kartu kaip šeimą, tačiau nesusituokėte. Jūs elgiatės kartu gyvendami, kaip žmona, tačiau neturėjote nei juridinio statuso, nei dvasinio statuso, todėl tai netikra, netvirta ir kvaila.

Aš suprantu, kad Jūs norite turėti žmogų į kurį galima būtų atsiremti, tačiau prieš įsileidžiant jį į savo širdį, protą ir namus, reikia apie tą žmogų sužinoti kažką daugiau.

Iš Jūsų parašymo, kad jis slapta pabėgo, matosi, kad jis Jūsų bijo. Bijo priekaištų iš Jūsų.

Gal jis tuos priekaištus dar nešiojasi iš pirmos žmonos ir dėl to su ja irgi skyrėsi. Ir dabar jis atėjo į tokią vietą, kur iš jo vėl kažko reikalauja, tikisi, laukia, o jis negali duoti to ko iš jo tikisi, dėl to jis ir bėga.

6)  Priėmiau atgal. Pabuvo dvi savaites, tuo metu sirgo, rūpinausi, prižiūrėjau.

Atsakymas: Jūs to žmogaus visiškai nepažystate, nors tai jau antras žmogus, kuris randasi Jūsų namuose.

Jūs abu nors ir turėjote šeimas, nors Jums abiems jau nemažai gyvenimo metų, tačiau elgiatės kaip šešiolikmečiai.

Jūs prieš einant kartu gyventi turėjote šimtus kartų vienas kito klausti kaip kartu gyvensite po vienu stogu? Reikėjo sužinoti ir suprasti kodėl jis paliko savo žmoną, rekėjo pažinti jo tėvus ir suvokti kokį jie užaugino sūnų.

7)  Vieną vakarą pasakiau, kad pavargau, nes viskas ant mano vienos pečių. Tuo metu sirgo ir mano dvi mergaitės, pati po operacijos, o jis net iš lovos nesikeldavo, nors peršalimas nebuvo toks stiprus. Mergaitės pačios nueidavo, pasiimdavo ką valgyt, o jis sakydavo, kad jeigu atnešiu į miegamą, tai valgys. Po šio mano pasiguodimo po dviejų dienų, per mano gimtadienį, susirinko daiktus ir išėjo, kad su seserim išvažiuotų į SPA.

Atsakymas: Suvokite, jis gyveno su Jumis, tačiau jo statusas yra neapibrėžtas. Žmonės tokį statusą įvardija kaip “sugyventinis”.

Sugyventinio statusas – “aš už nieką neatsakau ir aš neprisimu jokių įsipareigojimų”.

Jis nevedė Jūsų, todėl Jūs negalite iš jo kažko reikalauti. Jis atėjo pas Jus, nes Jis tikisi, kad su Jumis jam bus saugiau, geriau, maloniau. Jūs abu kol kas norit tik vienas kitu pasitenkinti.

Jis neprižadėjo Jums rūpintis Jūsų dukromis, kaip savo dukromis, todėl Jūs tikitės vieno, o jis – kito. Todėl jis matomai kompleksuoja  dėl Jūsų dukrų ir nenori vienas net eiti į virtuvę ir prašo, kad Jūs atneštumėte jam valgyti į kambarį.

8)  Dabar vėl rašo, kad manęs jam trūksta, labai myli, be manęs negali, ieško bet kokio darbo, kad tik būtume kartu. O aš jau pavargau.

Atsakymas: Žodį “myliu” jis supranta, kaip būti kartu. Tačiau tikroji žodžio “Myliu” prasmė yra besąlygiškai tarnauti. Kol kas ir jis ieškojo iš Jūsų naudos ir Jūs – iš jo.

Pavargote, nes nesuvaldote situacijos ir iš tikėjimosi, kad dviese bus lengviau Jūs gaunate dar vieną papildomą naštą. Ir tos naštos jau nebepanešate.

9)  Sutikus šį žmogų ir jam, ir man, buvo toks jausmas, kad tai mano žmogus, įsimylėjau. Tikiu, kad ir jis įsimylėjo, bet esu visiškai pasimetus.

Atsakymas: Kai moteris sutinka vyrą, ji tikisi, kad jis globos ją. Globos – ta prasme, kad padės nudirbti įvairius namų darbus, parneš atlyginimą ir galės su kažkuo pasikalbėti.

Kai vyras sutinka moterį, jis tikisi, kad bus kas paruošia valgyti, kas apskalbs, kas jį lytiškai patenkins. Tačiau šiuo atveju Jūs nusivylėte juo, jis – Jumis. Jūs kažkiek davėte savęs, tačiau jis kol kas neturi ko Jums duoti.

10)  Ir pati turiu be gale rūpesčių, kuriuos tvarkausi pati. Nei patarimo, nei užuojautos, nei palaikymo iš jo nesulaikiau, nors dėl jo neprašyto įsikišimo (apie tai papasakosiu kai atvyksiu į konsultaciją), turėjau ir turiu didelių nemalonumų darbe. Prašau patarkit kaip elgtis, nuo nežinomybės? Dėl tokio blaškymosi pavargau, atrodo, kad tik aš duodu, stengiuosi, o tas žmogus tik ima, naudojasi manim.
Ačiū.

Atsakymas: Aš suprantu, kad Jums be galo sunku. Ir Jūs tikrai norėtumėte, kad Jumis kažkas rūpintųsi. Tačiau matote tokių didvyrių daug nėra.

Materialiame pasaulyje skirtingai nuo dvasinio visi nori gauti, o ne duoti.

Jūs atiduokite save Dievui ir dukroms. Čia pirmiausiai ką reikia padaryti.

Jūs turite realiai pagalvoti, išmintingai pagalvoti ar tas žmogus tikrai aukosis dėl Jūsų ir dėl Jūsų dukrų?

Kol kas jis tenkinasi tik Jūsų visos šeimos energiją, kurios Jūs pačios turite visai nedaug.

Matot jis dabar pats randasi krizėje ir Jūsų pagalba jis nori kažkaip iš jo išbristi.

Tačiau prieš parsivedant į namus reikia, kad jis pradėtų kažkur dirbti.

Reikia tada susituokti, nes kitaip Jumis tik naudosis.

Reikia, kad Jūsų vaikai tam pritartų.

Reikia dėl visko ir visko susitarti. Reikia, kad jis parneštų atlyginimą ir prisidėtų prie Jūsų materialaus ir psichologinio išlaikymo.

Jeigu jis to nesiima daryti, tai kam Jums toks vyras?

Jis tik dar daugiau įneša į Jūsų neramų protą nerimo ir psichiškai Jus sužalojęs pasitraukia į saugią vietą.

Paskui kai jo jausmai nori tenkintis Jūsų fiziniu ir psichiniu kūnu, jis vėl apsireiškia.

Suvokite taip gyventi negalima. Ypač jau antrą kartu su kitu vyru ir su tuo kitu skiriantis ir vėl sueinant.

Tai Jus pačią varo į neviltį ir įneša didžiulį chaosą į mergaičių gyvenimą.

Todėl sustokite ir susitvarkykite tą vietą, nes kitaip viskas veda tik į degradaciją.

Kasdien pati pasiimdama rožinį arba džapą malą melskitės Viešpačiui, kad apsivalytumėte nuo iliuzijos ir pamatytumėte viską realiai kaip yra.

Iš tikro tik maldą gali apvalyti širdį, suteikti ramybę ir tikrą žinojimą.

Jeigu tikrai norite gyventi su juo atsivežkite jį pas mane ir pakalbėsime kaip jis turi Jus ginti ir rūpintis.

Su meile.

Dabar grįžtu prie skaitytojų ir grįžtu prie žurnalo “Vedos”

Aš dėkingas visiems, kurie kasdien paremia žurnalą Vedos, tačiau aš dar nesurinkau tos sumos, kurios užtektų išleisti šį numerį.

Todėl visus galinčius paremti, prašau – paremti.

Paremti žurnalą Vedos galite pervesdami pinigėlius į :

VšĮ Vedos

LT537044060008089041

Arba per Paypal mano svetainėje: www.anantara.lt

Su meile

Originalus įrašas: http://anantara.lt/2017/05/Dienorastis-Geguzes-18d-Indija.html

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s