Gyvenimas, Mistika · Uncategorized

Zodiako ženklai Jūsų gyvenime

Kiekvienas žmogus gyvena tam tikrame įtakų lauke. Mes patys galime nieko nedaryti, bet prie savęs „pritraukiame“ kitus žmones. Ypač tai juntama tada, kai tą žmogų mylime. Meilė – tai ir yra mūsų Saulės įtaka, t.y. mūsų Zodiako ženklo transliacija kitam žmogui.
Jeigu jūsų kelyje vieni ar kiti ženklai pasitaiko dažniau, tai jums aktualūs tie uždaviniai, kurie atitinka jų Saulės programas. Jie yra Žinių nešėjai.
Pavyzdžiui, į jūsų gyvenimą ateina Svarstyklės. Svarstyklės ateina pas jus, kad „išvalytų“ jūsų matymą, kad pradėtumėte viską vertinti ir matyti adekvačiai. Ir visai nesvarbu, kokios yra to žmogaus pažiūros, svarbu pats principas – pradėti viską „sverti“, atrasti tikrąją daiktų ar reiškinių vertę.
Liūtas, gi, padeda kitiems apiforminti asmeninį įvaizdį, suvokti savo vaidmenį gyvenime, atrasti stilių. Jis reikalingas savo pilnatvės pajautimui, asmenybės vientisumui atgauti.
Jaučiau atsiranda tada, kai atsiranda sunkumų su asmenine vertybių sistema. Jautis yra Avino priešybė: Avinas – energijos ir pasitikėjimo įgijimas prisijungus prie savo agregoro, vienos pozicijos pasirinkimas, entuziazmas, ryžtas; Jautis sako, kad nereikia įsijungti į jokius agregorus, tu pats esi geriausias, akcentuojama savigarba, asmeniniai resursai.
Yra labai daug žmonių, kurie turi gausybę resursų – talentus, gabumus, įvairius kitokius sugebėjimus, bet neturi materialinių ir organizacinių galimybių tai realizuoti. Tada jums reikalingas Ožiaragis. Jis jums parodys ne tik materialines galimybes, bet išmokys tvarkos, rėžimo, sukurs sistemą, vadovavimo programą. Jis privers išmesti viską, kas nereikalinga, atskirs pelus nuo grūdų, paskirstys darbus pagal jėgas ir galimybes.
Jeigu jūsų aplinkoje pasirodė Žuvys, vadinasi jums reikia sumažinti savo Ego, pajusti save visumos dalimi. Be to, jums reikia nurimti, nedaryti staigių judesių, nesiimti skubių priemonių, o pamatyti bendrą srautą, į kurį esate įjungtas. Iš pradžių reikia viską suvokti, pajusti, tik paskui imtis veiksmų. Žuvys – tai ženklas, kuris visada „nustatytas‘ į tam tikrą bangą, sugeba viską matyti ir girdėti, kas vyksta aplink. Žuvys dažniausias atsiranda ten, kur kas nors kažko „nepriima“, užsiciklina ties asmeniniais lūkesčiais, galvodami apie tai, koks gyvenimas TURĖTŲ būti, bet nepriima jo tokio, koks yra iš TIKRŲJŲ – su visais pliusais ir minusais.
Avinas atsiras tada, kai jums reikia pasirinkti ką nors viena, stoti kurion nors vienon pusėn, t.y. kam nors ryžtis, padaryti konkretų žingsnį. Avinas padės apsispręsti, neleis svyruoti, nuolat derintis prie visų, visiems įtikti, o patars rasti vieną išeitį, griežtai atriboti veiksmo sferas, savo darbą atlikti kuo geriau. Ir pasitikėti savimi, kurti sau gerą vardą ir t.t.
Kai jūsų kelyje pasimaišo Skorpionas, tai jūsų uždavinys – maksimaliai išnaudoti turimus resursus. Žmogus turi pasiaukoti kokiam nors reikalui, įdarbinti visus savo sugebėjimus kokio nors tikslo labui, rizikuoti, neužsidaryti savyje, o ieškoti tų, kam galite būti naudingas, reikalingas, kas jus įvertins. Pabandyti save kokioje nors naujoje veikloje.
Iškelti sau adekvačius gyvenimo tikslus padės Šaulys.
Vandenis išmokys reaguoti į išorinius dirgiklius, neprognozuojamus likimo posūkius, tinkamai priimti naujoves, ieškoti originalių problemų sprendimo būdų, netgi prognozuoti galimus likimo scenarijus.
Mergelės padės mums suvokti, ką mes mokam, ką galim, ką sugebam. Jos gali atverti mūsų „derlingumo“ galimybes. Jeigu pas jus kas nors guli be naudos, tai atėjusios Mergelės viską sudėlios į lentynas, ir ne tik tiesiogine prasme, bet ir pateiks jums daug receptų, kaip iš to gauti naudos: nukritusius obuolius surinkti ir parduoti, dalį skirti pyragams ir uogienėms; paaiškins, kur geriausia pirkti, o kur – parduoti, už kokią kainą. Ir ne tik prekybos sferoje, apskritai, paaiškins, kaip pasiekti geriausių rezultatų ūkyje, darbe, namuose ir t.t. Pvz., jūs gerai fotografuojate, o namuose visur mėtosi nuotraukos, tai Mergelė visada paklaus: kodėl toks geras dalykas mėtosi be reikalo? Vadinasi jums reikalingos Mergelės savybės, kad prasimuštumėte gyvenime ir rastumėte savo vietą po saule.
Jeigu turite problemų su tėvais, namais – pas jus ateis Vėžys.
Dvyniai visada atneša naujienų, paskalų, naudingos informacijos. Jie atsiranda tada, kai jums trūksta kontaktų, naujų pažinčių, reikia pajudėti iš vietos, kur nors nuvykti. Tai nepamainomi teminių vakarėlių, komandiruočių kompanionai, kai pernelyg ilgai užsisėdite namuose.

https://www.facebook.com/groups/108671922886994/permalink/319736395113878/

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s