Skyrybos · Ugdymas

Kai vaikas tingi… Anantara

Žinutė: Laba diena. Noriu jūsų konsultacijos. Problema man su vaiku.Vaikui 7m. Gyvename dviese vienos jau 6 m. Po skyrybų kitų santykių neturėjau. Dukra su tėvu ir jo nauja šeima bendrauja, nors paskutiniu metu nelabai nori ten važiuoti. Bet problema tame, kad ji absoliuti tinginė, nenori nei mokintis nei tvarkytis nieko absoliučiai. Dėl to pykstamės. Ir kas mane baugina labiausiai, kad ji visiškai neturi atminties. Ji 5min. kartoja tą patį sakinį ir sako kaip ten aš užmiršau. Ir dar kai kalbam apie svajones tai ji sako, kad mano didžiausia svajone numirti. Nors Aš ją tikrai myliu stengiuos teisingai elgtis,visi ją myli, meiles jai tikrai netrūksta, kodėl ji taip kalba? Ką aš turėčiau daryti? Ačiū iš anksto.

Atsakymas:

Tikrai jaudinantis laiškas ir pas mamą su mergaite tikrai yra iškilusios problemos.

Kokios tos problemos?

  1. Mama viena augina dukrytę, nes su tėčiu išsiskyrusi.
  2. Ji absoliuti tinginė, nenori nei mokintis nei tvarkytis nieko absoliučiai. Dėl to pykstamės.
  3. Ir kas mane baugina labiausiai, kad ji visiškai neturi atminties. Ji 5min. kartoja tą patį sakinį ir sako kaip ten aš užmiršau.
  4. Ir dar kai kalbam apie svajones tai ji sako, kad mano didžiausia svajonė numirti.
  5. Nors Aš ją tikrai myliu stengiuos teisingai elgtis,visi ją myli, meilės jai tikrai netrūksta, kodėl ji taip kalba? Ką aš turėčiau daryti?

Atsakymai:

  1. Vaikų auklėjimui, jų laimei didžiausią įtaką turi tėvai. Jeigu tėvai nesutaria, pykstasi arba vaikas lieka vienas su kažkuriuo tėvu, tai automatiškai vaikas pilnai laimingas, kiek galėtų būti, jau negali. Todėl mergaitė gavo jau didelę psichologinę traumą, kai Jūs nesutarėte su vyru ir kai išsiskyrėte.
  2. Kai vaikas yra įsčiose mama turi kasdien gaminti vyrui valgyti, plauti indus, tvarkytis kambarius, maudytis, puoštis, šukuoti, klausytis dvasinės muzikos ir t.t.

Kai vaikas gimsta, vaiką reikia įtraukti į visą tą procesą ir kartu su vaiku skusti bulves, virti košytes, tvarkytis žaisliukus, šluoti ir viską kas yra buityje tvarkytis kartu. Negalima net valgyti nesusitvarkius kambario ir nenusiprausus. Kai vaikas tai mato pas jį atsiranda įgūdžiai. Vaikui tai tampa nesvetima, natūralu. Todėl paaugus tai vaikui tampa įpročiu. Jeigu vaikas to nemato ir nepatiria, tai jam kai sukanka septyni – dešimt metų visi tie darbai bus svetimi ir atgrasūs. Tada nepadės jokie įkalbinėjimai.

  1. Atmintis gali nuo Jūsų nepriklausyti. Vaikas – tai anksčiau milijonus kartų gyvenęs žmogus. Kuris turi savo likimą, savo norus. Jos atmintis, tokia kokia jinai buvo praėjusiame gyvenime. Jeigu Jūsų dabartinė dukra preitame gyvenime buvo apsileidęs žmogus, tai kaip Jūs per dieną įdėsite jai atmintį? Ji tokia numirė ir tokia gimė. Tačiau aisku ji gali progresuoti, jeigu Jūsų būtų pilna šeima, jeigu Jūs būtumėte pilnai laiminga, tiesiog jeigu būtų harminingas Jūsų gyvenimas. Tačiau kol kas tokios terpės nėra. Todėl sunku ir Jums, ir jai.
  2. Noras numirti gali reikštis, jeigu Jūs ar Jūsų buvęs vyras nelaukė Jos.

Gali reikštis, jeigu Jūs pati nenorėjote gyventi dėl skyrybų ar del kitų sunkumų.

Ir noras numirti gali išeiti iš jos pačios praeito gyvenimo likimo.

Kaip matote ji jau dabar kai nenori nieko daryti iš esmės miršta.

  1. Ką Jums daryti.

Jūs kaip mama turite toliau atlikti mamos pareigas. Maitinti, rengti, leisti į mokyklą, patarti jai, išklausyti ją. Tačiau turite nesibarti.

Tai tik Jums atrodo dabar, kad ji Jūsų dukra, tačiau nežinote kuo Jūs ir Ji buvo praeitame gyvenime. Todėl pirmiausiai nesibarkite.

Atėjęs vaikas į mūsų gyvenimą, tai skola praeičiai.

Kaip Jums išgyventi.

Pradėkite gyventi dvasiškai, tik taip ištversite sunkumus, kurie Jūsų laukia ateityje.

Ką reiškia gyventi dvasiškai?

Dvasiškai – tai atiduoti save į Viešpaties rankas. Kasdien skirkite laiko maldai. Melskitės garsiai, kad matytų ir girdėtų dukra. Įsirenkite altoriuką su Dievo atvaizdu ir kasdien prie jo pasimelskite. Garsiai kasdien paskaitykite kurios nors tradicijos šventą raštą.

Kartu su dukra valgykite.

Kartu bandykite ruošti valgyti. Kartu susiplaukite indus. Kartu išsišluokite kambarį, kartu eikite į parduotuvę.

Jūs pati turite patapti laiminga, jeigu norite, kad Jūsų dukra taip pat būtų laiminga.

Paskaitykite ką nors Jai prieš miegą. Nežiūrėkite televizoriaus. Priglauskite ją prie savęs, kasdien pabučiuokite.

Nebijokite, kad ji nesimoko mokykloje, bijokite, kad ji nieko neišmoks kaip moteris. Bijokite, kad ji netaptų pikta, pagiežinga, kerštinga.

Todėl kartu su Ja tvarkykitės ir Jūs savo charakterį.

Niekada nekelkite prieš ją balso, nes taip ją atstumsite.

Vienu žodžiu tik meile ir atsidavimu Jūs galite pasikeisti pati ir padėti pasikeisti dukrai.

Net, jeigu Jūsų dukra nueis kitu keliu, Jūs būsite padariusi viską ką turėjo padaryti mama. Taip yra atidirbsite savo karmą. Jos karma – yra Jos karma. Jūsų karma dabar yra mamos karma. Išmokite gyventi tarnystės nuotaika. Jūsų dukra dabar Jūsų būsimo charakterio mokytoja, atminkite tai.

Aš linkiu Jums stiprybės ir abipusės meilės.

Su meile

http://anantara.lt/2016/09/Dienorastis-Rugsejo-5d-Indija.html

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s