Ugdymas · Uncategorized

Vaikai. Susilaukti savo ar įsivaikinti? Anantara das

Tema: vaikai
Žinutė: Laba diena mokytojau, žemai lenkiuosi Jums ir atiduodu  didžausią pagarba jūsų šviesiam tikslui. Prašau jūsų pagalbos, dėl apsisprendimo. Esu 38m. sėkmingai ištekėjusi, auginam 2 vaikus. Mergaitė 15m. ir berniukas – 5m.Vis dažniau mus su vyru aplanko mintys apie dar vieną vaikelį. Bet iš kažkur ateina noras geriau įsivaikinti. Labai prašau suteikite žinias….ar geriau susilaukti savo, ar geriau įsivaikinti vaikelį. Nuoširdžiausias dėkui, kad jūs esate !

Atsakymas:

Labai kilnus laiškas. Ir smagu tikrai skaityti tokį laišką, kai žmonės nori kažkam padėti.

Panagrinėkime išsamiau šio klausimo detales.

Laiške eina kalba apie „savo“ vaikelio susilaukimą ir balsą iš kažkur, kad geriau įsivaikinti.

Pirmą ką reikėtų suprasti, tai „savo“ mes tokio vaikelio kaip ir neturime. Jūs tai tikriausiai jau ir žinote, jeigu skaitote mano dienoraštį ir dvasinę literatūrą. Visi vaikai priklauso Dievui. Ir ten iš tikro ne vaikai, o tokios pats sielos, kurios per mus ateina mokytis pamilti Dievą ir visas Dievo dalelytes – kitas sielas.

Ir tėvų pagrindinis uždavinys suteikti vaikui žinojimą, kad jis siela, kad jis – nemirtingas, kas yra Dievas, ir išmokyti vaiką bendrauti su Dievu, pasitikėti Dievu.

Štai atrodo kiek nedaug iš tėvų reikia. Tačiau patys žinome, kad tai labai sunki misija. Kodėl?

Atsakymas:

Jeigu patys tuo neužsiimame tai kaip vaikas tą sužinos. Todėl norint, kad vaikas būtų laimingas, reikia patiems būti laimingiems.

Todėl, kai mes norime vaikelio, tai mes galime susiplanuoti ir paprašyti Dievo, kad atsiūstų tokį vaikelį, kuris jau nuo mažens turės dievišką sąmonę.

Kai mes pasiimame vaikelį iš kitur, tai jis jau turi sąmonę kokią turi. Jis jau labai ir labai suformuotas. Štai koks skirtumas.

Aišku, niekas nežino kokį mes pasikviesime patys tą kūdikį. Tačiau, kai patys apie tai galvojame, mes tam galime ruoštis.

Pasninkauti, susilaikyti nuo lytinių santykių, susitvarkyti patys savo sveikatą, melstis, prašyti palaiminimų dėl vaikelio, važiuoti į šventas vietas, pasirinkti laiką, valandas kada santykiauti, skaityti dvasinę literatūrą. Visa tai padeda pasikviesti dvasingą kūdikį.

Kai pasikviečiame dvasingą sielą, pusė darbo jau padaryta. Į šeima gali ateiti labai brandi siela, gali ateiti net koks pusdievis, tai toks vaikas gali būti pagalba visai tautai. Tarkim, jeigu vaikas taps šventu žmogumi, tai kiek jis išgelbės kitų sielų?

Kai mes įsivaikiname, tai kaip ir rašiau gauname kitų žmonių kviestą sielą, kuri vaiko pavidalu yra tiesiog pamesta valstybės arba kokios geros krikščioniškos organizacijos likimo valiai. Dažniausiai tokią sielą kvietė asocialūs tėvai. Jie dažniausiai nekvietė, tiesiog smaginosi ir seksualiai tenkinosi. Reiškia dažniausiai pas tokius asmenis ateis sielos su žemesne sąmonės galia. Dažniausiai ateis sielos, kurios pačios nesirūpino kažkuo ir joms reikės atlikti didesnę bausmę, negu kitos sielos, kurios taip pat atlieka bausmes už savo nuodėmes.

Aišku yra išimčių. Priklausomai nuo vaikų namų vadovo, kolektyvo, dvasinio tyrumo ten gyvenantys vaikai irgi gali gauti dvasinės meilės. Bet jie tiek negaus kiek gali gauti vaikai, kurie auga su tėvais.

Jeigu pas Jus pasireiškia noras įsivaikinti vaiką, tai reiškia išlenda kažkokios karminės skolos kažkam, kam Jūs skolinga.

Jeigu paimsite vaiką iš vaikų namų, tai reikia suvokti ir būti pasiruošus, kad paaugęs vaikas tikriausiai ieškos savo tikrų tėvų. O jeigu jo tėvai bus gyvi, jis norės susitikti ir bendrauti ir tai bus jo natūralus noras. Todėl Jūs negalite to vaiko savintis ir galvoti, kad jis Jūsų nuo pat pradžių.

Dar daugiau, Jūs širdyje ir savo veiksmuose turėsite duoti jam tiek pat meilės kaip ir savo vaikams, Jūs negalėsite skirstyti, kad čia iš vaikų namų, čia mūsų. Jeigu jau paimate vaiką pas save – Jis Jūsų.

Todėl turite labai ramiai pasimeldę abu su vyru pasitarti kaip daryti. Turite pasikalbėti su savo vaikais, kaip jie tai priims. Tai didelis iššūkis Jūsų visai šeimai.

Kas svarbiausia šiame klausime?

Atsakymas:

Bet kokiu atveju ar pagimdysite ar įsivaikinsite vaiką auginkite Jį Dievui. Tada tai bus tarnystė Dievui. Tada viskas Jūsų gyvenime seksis.

Su meile Jūsų šeimai

http://anantara.lt/2016/05/Dienorastis-Geguzes-18d-Indija.html

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s