Gyvenimas, Mistika · Uncategorized

Kaip suprasti aukštesniųjų jėgų kalbą

Aukštosios jėgos su mumis pastoviai kalba. Klausimas tik, kiek mes girdime ir suvokiame jų kalbą.
Visos jūsų bėdos ir nelaimės – tai jau Visatos šauksmas: “Stok! Tu ne ten eini! Išsukai iš saugaus kelio, kuris veda tave į Laimę ir Džiaugsmą! Aš tau tiek kartų siunčiau Ženklus, kad apsaugočiau nuo pavojų..“
Visata visada rūpinasi, nukreipdama mūsų dėmesį į mums reikalingą informaciją. Kiekvieną kartą siunčia įspėjimus Ženklų pagalba. O mes atkakliai nenorime girdėti jos balso… Arba girdim… ir nesuvokiam.

Išsiaiškinkime:

1. SUBTILIŲJŲ JAUSMŲ KALBA.
Tai mūsų energetinė, emocinė ir intuityvi būsena. Štai kodėl taip svarbu įsiklausyti į save, savo sielą ir į tai, ką sako jūsų širdis. Gaila, bet šiuolaikiniam žmogui labai sunku išgirsti savo širdį.
Jeigu jūsų siela dainuoja – jūs teisingame kelyje. Jei jaučiate diskomfortą, sunkumą, neaiškų nerimą – pasirinkote netinkamą kelią!

2. “SPYRIŲ Į UŽPAKALĮ“ KALBA.
Jeigu mes nesiklausome širdies – Aukštosios jėgos naudoja ženklų ir signalų kalbą. Atsitiktinumų nebūna. Paslydote, išsisukote koją, kažkas nukrito, kažkas sutrukdė ar kažką pasakė. Mus perspėja apie gerus ir blogus įvykius.
Įsižiūrėkite į aplinkinį pasaulį, žmones ir į save. Ženklus interpretuoti galima tik po įvykio. Tuo atveju, jeigu jūs nesuprantate, ženklų kalbą kartoja iki trijų kartų ir paskui Aukštosios jėgos pereina į kitą, labiau gilų bendravimo būdą su jumis.

3. SITUACIJOS KALBA.
Jei žmogus išsuko iš savo kelio – su jumis pradeda kalbėti situacijų kalba: sandoris neįvyko, svarbus susitikimas atšauktas, jus išduoda žmona ir pan. … Visos situacijos – gyvenimo pamokos. Aukštosios jėgos ne trukdo jums, o apsaugo nuo blogesnės problemos.
Jei žmogus sudirgsta po tokių signalų ir nesupranta jų – auklėjimo būdai sunkėja. Jums nori parodyti, kad jūs neteisūs. Jei pamoka suvokta – situacija harmonizuojasi ir nesėkmes keičia pasiekimai.

4. NESĖKMĖS KALBA.
Tai panašu į “bausmę“. “Kerta“ per tai, kas žmogui brangu. Jei tai pinigai – tai per pinigus. Griūna meilės santykiai. Labai dažnai, kaip auklėjimo būdas, naudojama liga.
“Kerta“ taip, kad nepastebėti ar praleisti neįmanoma. Ir visada būtina išsiaiškinti kodėl tai įvyko. Ir jei jūs supratote kodėl – problemos dingsta.
Nesėkmių pagalba Aukštosios jėgos žmogų kreipia į jo kelią tam, kad jis įvykdytų savo paskirtį Žemėje.

5. TIESOGINIS KONTAKTAS.
“Bausmės“ nesuprantantiems kartojasi tris kartus. Jei nereaguojate – pradeda veikti tiesioginio kontakto kalba. Jūs patenkate pas aiškiaregę, gydūnę, kunigą, patenkate į paskaitą (jus atveda), kur jums staiga išaiškinamos jūsų nesėkmių priežastys.

6. AGRESIJOS KALBA.
Grubesnis bendravimo būdas. Pavyzdžiui išeidama iš namų ant kito namo sienos matote užrašą “Tu kvailė!“ ir iki tol, kol nesuvoksite, kad ši frazė skirta jums – ji taip ir liks toje vietoje.
Arba sėdite ir galvojate “noriu skirtis“.. Ir tuo metu labai stipri kėdė po jumis lūžta ir jums ant kaktos iššoka guzas. Tai rodo kas gautųsi iš jūsų sumanymo…

7. ĮTEIGIMO KALBA.
Tekstas tiesiogiai įsiminimui. Šis būdas skirtas tiesiogiai atminčiai, mąstymas nedalyvauja.
Žmogus tampa priklausomas nuo alkoholio, narkotikų, kazino, sektų, žvejybos ir t. t.
Kiekvienas pjauna tai, ką pasėjo. Ir visada ne per vėlu persigalvoti. Galimybė visuomet yra.

8. KALBA “BŪTI AR NEBŪTI?“
Po to auklėjamasis procesas tampa labiau grubus. “Bausmės“ sunkėja: netikėtai atsiranda nepagydomos ligos, ištinka nelaimingi atsitikimai.
Ir jeigu po tokių perspėjimų žmogus dar nesupranta – jis veidu į veidą atgręžiamas mirčiai.

http://interesno.cc/open/28892

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s