Gyvenimas, Mistika

Kas svarbiau: meilė ar pinigai?

Jaunas vyras gyvena tokioje aplinkoje, kurioje yra sakoma, jog svarbiausia žmogui yra pinigai. Ir nemažai žmonių gyvena tokioje aplinkoje.

Kokioje aplinkoje gyvenate Jūs? Kodėl Jūs gyvenate tokioje aplinkoje? 

Pinigai žmogui yra svarbūs. Jie iš dalies parodo ar partneriai būdami kartu kuria kažką gražaus šiam pasauliui. Kai mes kažką sukuriame ir duodame pasauliui, jis mums duoda savo dovanas. Viena iš tokių dovanų gali būti pinigai – priemonė, padedanti mums ir toliau kurti.

Jei žmonės gyvena nuolatiniame nepritekliuje – tai klausimas, kas tarp jų vyksta, kad jiems nepavyksta sukurti kažko tokio, per ką pasaulis jais taip pat pasirūpintų? Kartais nuo to yra slepiamasi ignoruojant pinigų temą ir prisidengiant skambiomis „dvasingomis“ frazėmis: „pinigai yra blogis“, „pinigai yra nešvarūs“ ir pan.
Nebūtina turėti milijonus – pinigų turėtų būti tiek, kad pora galėtų džiaugtis vienas kitu, o ne ištisai galvoti kaip sudurti galą su galu.

Vieni žmonės gali neturėti daug pinigų, tačiau jei jų pakanka ir jie moka džiaugtis tuo, ką turi ir savo partneriu, yra laimingi. O kiti – galbūt turi prabangius namus, mašinas, tačiau jei jų namuose nėra meilės, jei po sunkios darbo dienos jų švelniai neapkabina mylima moteris ar vyras, vaikai, tai vieną dieną jiems gali kilti noras su savo prabangia mašina įvažiuoti į medį ar padegti tą savo gražią vilą… Nes nėra to, kas džiugina širdį…

Yra ir tokių žmonių, kurie bando nusipirkti meilę už pinigus. Tačiau, deja, už pinigus galima nusipirkti tik moters kūną, bet ne jausmą. Galbūt tam žmogui net ir nereikia meilės?
Įdomu, kodėl kažkas galėtų paaukoti milijonus už širdies džiaugsmą, o kitiems to visai nereikia?

O ką renkatės Jūs?

ŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Konsteliacijos. K.Daugėla
http://www.konsteliacijos-d.lt

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s