Moteris · Skyrybos · Uncategorized

Moteris. Žmona. Vyro neištikimybė. Anantara

Sveiki mielieji,

Paskaitykime šiandien vieną ilgą, bet pakankamai sudėtingą laišką apie gyvenimą šeimoje.

Skaitome:

Jums parašyti patarė (). Man labai svarbus jūsų atsakymas apie tai ką vedos sako apie buvimą su 1 žmogumi. Visai neseniai perskaičiau pas vieną psichologę (), kritiką apie krikščionybę ir moterų siekį būti su vienu žmogumi. Aš nesu krikščionė, bet tvirtai tikėjau jog vienas žmogus yra tas kelias, kuruo mes turim eiti, kad augtume, kad vaikų sielos augtų tvirtos. Jei jau pasirinkome partnerį turime daug ties savim dirbti kol tai išauga į kžką dar gražesnio…. Štai ką ji () rašo „Sutinku daug moterų, kurios būtų jau seniai buvusios laimingos, jei ne iliuzija – juk reikia gyventi ilgai ir laimingai su vienu. Taip. Smagu būtų su tuo vienu. Bet iš sielos evoliucijos platybių… Net juokas ima…” Ar yra tokiu situaciju kai zmonės išmoksta savo pamoką, suvokė jų karminio ryšio sunkumą, ar dar sudėtingiau – abu pvz sutinka kitus žmones ir mano jog laikas vienas kitą paleisti? Mano istorija banali. Esu 2 vaikų mama, kuri gimus vaikams visiskai nesugebėjo mylėti ir savęs ir vaikus, ir vyrą taip kaip reikia. Apleidau svarbiausią misiją gyvenime – Dievą.

( Nes vyras buvo visiškas ateistas ir nuolatos mane kritikavo dėl religijos) Visiškai apleidau save ir savo pasaulį atsidaviau vaikams ir nutiko kas nutiko. Mano vyras įsimylejo ir išėjo… Draugė mane drąsino eiti tuo keliu kuriuo ir ėjau.<..>Taip išėjo jog jis pradėjo abejoti savo sprendimu. Po truputi atrado meditacijas ir vedas ir prieš porą mėnesių grįžo namo. <..> Bet… kadangi tai nebuvo vienadienis nuotykis, o tas standartinis kai nuo pirmos minutės jie žinojo jog yra vienas kitam skirti, jų ryšys labai stiprus man darosi labai sunku gyventi su žmogum, kurio pusė širdies (nuolatos) yra kitur. Ka ten puse, jis be galo kankinasi rašo jai neisipildžiusios meilės laiškus, bando suprasti ar tikrai nori būti šeimoje. Jie (mano vyras ir ta moteris) mano esantys vienas kito pusė… nors nesusitinka žinau jog bendrauja ( susirašinėja, pasikalba telefonu), nuolatos analizuoja ar pasielgė teisingai .. ji nelaiminga savo santuokoje, labai ragina mano vyrą klausyti savo širdies ir palikti šeimą. Aš tikrai galiu jam atleisti tai kas įvyko, žinau savo kaip moters klaidas, suprantu kur abu klydome, bet kuo toliau tuo sunkiau darosi gyventi matant kaip jis abejoja. Aš jam niekuo neįtinku, pastebi (ir pakomentuoja) kiekvieną mano į burną dedamą kasnį ar priaugtą kilogramą, ne vietoje padėtą daiktą…Aš bijau jog pradedu pati abejoti. Aš esu nuostabi siela ir moteris, o jis deja to nemato. Jo karma neleidzia jam to matyti o jis ir nelabai stengias. Pradedu abejoti gal iš tiesų jis turėtų būti su ja. Paleisti jį su meile būti ten laimingu. Nes pradedu jausti jog būdama su žmogum, kuris manęs visiskai nemyli pradedu išduoti savo sielą. Ką vedos sako apie būvimą su vienu žmogum visą gyvenimą? ( Aš kito vyro neturiu ir nėra jokių minčių apie tai) Ačiū labai už atsakymą.

Atsakymas:

Kadangi laiškas pilnas emocijų ir turintis daug siužetų išskirkime iš jo svarbiausius niunsius ir juos išnagrinėkime.

1. Esu 2 vaikų mama, kuri gimus vaikams visiskai nesugebėjo mylėti ir savęs ir vaikus, ir vyrą taip kaip reikia. Apleidau svarbiausią misiją gyvenime – Dievą. Visiškai apleidau save ir savo pasaulį atsidaviau vaikams ir nutiko kas nutiko.

2. Mano vyras įsimylejo ir išėjo.

3. Vyras po truputi atrado meditacijas ir vedas ir prieš porą mėnesių grįžo namo.

4. Jie (mano vyras ir ta moteris) mano esantys vienas kito pusė… nors nesusitinka žinau jog bendrauja (susirašinėja, pasikalba telefonu), nuolatos analizuoja ar pasielgė teisingai .. ji nelaiminga savo santuokoje, labai ragina mano vyrą klausyti savo širdies ir palikti šeimą.

5. Aš jam niekuo neįtinku, pastebi (ir pakomentuoja) kiekvieną mano į burną dedamą kasnį ar priaugtą kilogramą, ne vietoje padėtą daiktą…

6. Aš esu nuostabi siela ir moteris, o jis deja to nemato. Jo karma neleidzia jam to matyti, o jis ir nelabai stengias.

7. Pradedu abejoti gal iš tiesų jis turėtų būti su ja. Paleisti jį su meile būti ten laimingu. Nes pradedu jausti jog būdama su žmogum, kuris manęs visiskai nemyli pradedu išduoti savo sielą.

8. Ką vedos sako apie būvimą su vienu žmogum visą gyvenimą? ( Aš kito vyro neturiu ir nėra jokių minčių apie tai) Ačiū labai už atsakymą.

Štai kiek pagrindinių klausimų ir atsakykime į juos iš eilės.

Aišku tai nėra lengva “įeiti” į šeimos, kurią pažysti štai per tokius laiškus gyvenimą. Tai irgi meditacija ir joga. Taip užsimezga ryšys su ta šeima. Aš suprantu, kad vieniems aš neįtinku, kiti pasišaipo, tačiau tretiems tai padeda. Atsakyti į tokį laišką reikia – dviejų – trijų kartais valandų. Nes tai ne laiškas, tai užėjimas į svečius pas tokius žmones. Ir užėjimas ne į fizinius namus, o į širdį, į pačią sielą.

Pirmas šios moters klausimas, tiksliau teiginys yra, kad: “Visiškai apleidau save ir savo pasaulį atsidaviau vaikams ir nutiko kas nutiko”.

Atsakymas:

Apleido aišku Ji maldą, nutraukė ryšį su Dievu, nes savęs tikrai neapleido, tikiu, kad ir valgė, prausėsi, rengėsi, miegojo. Suprantama, kad pagimdyti ir auginti vaikus, šiais laikais yra be galo sunku. Aš šią moterį, šiuo teiginiu suprantu, nes dabar Jai kyla graužatis dėl praeities. Bet praeitį reikia paleisti, jos jau nebėra. Yra dabartinė būsena, kuri tik atsirado dėl praeities. Ką dabar reikia daryti aš dar parašysiu.

1.  Mano vyras įsimylejo ir išėjo.

Atsakymas:

Pasakykime visiems laikams, kaip tai turėtų tiksliai ir teisingai skambėti.

Pas vyrą atsirado seksualinis troškimas, geismas pasitenkinti kitos moters fiziniu ir mentaliniu kūnu. Patkėkit, jis neįsimylėjo jos ir ji jo irgi neįsimylėjo. Tiesiog abu randasi iliuzijoje, tai yra Jis mano, kad ji turi kažką tokio, kas jį daro laimingą, o ji irgi mąsto analogiškai.

Dar kartą pasikartosiu, kad tai ne meilė. Vedos šiuo klausimu labai aiškiai duoda atsakymą – mes pastoviai geidžiame kito kūno. Geidžiame kol negauname, kai gauname pasinaudojame ir geidžiame kito. Tai vyksta dėl to, kad neturime tikrų santykių su Dievu. Mes norime to nežinodami, kad kitas žmogus mums atstotų Dievą. Va ir viskas.

2.  Vyras po truputi atrado meditacijas ir vedas ir prieš porą mėnesių grįžo namo.

Atsakymas:

Na matot atrado meditacijas. Nežinau kokios buvo Jūsų vyro meditacijos, bet jis matomai tikrai apmąstė savo tolimesnį gyvenimą, kažkas įvyko ne taip kaip jis tikėjosi, graužė sąžinė, bet grįžo namo.

3.  Jie (mano vyras ir ta moteris) mano esantys vienas kito pusė… nors nesusitinka, žinau jog bendrauja (susirašinėja, pasikalba telefonu), nuolatos analizuoja ar pasielgė teisingai .. ji nelaiminga savo santuokoje, labai ragina mano vyrą klausyti savo širdies ir palikti šeimą.

Atsakymas:

Vienas kito pusė irgi didžiulė iliuzija. Bet faktas tik vienas, kuris jaučiasi iš Jūsų laiško – tai Jūsų vyras nelaimingas ir ta moteris irgi nelaiminga. Ir trečias personažas, kuris irgi nelaimingas – tai Jūs.

Kokią vyras savo širdį gali išgirsti, kai Jo toks neramus protas? Kokią širdį Jis gali išgirsti, kai elgiasi nuodėmingai. Visa Jo širdis – proto neramybėje.

5.Aš jam niekuo neįtinku, pastebi (ir pakomentuoja) kiekvieną mano į burną dedamą kasnį ar priaugtą kilogramą, ne vietoje padėtą daiktą…

Atsakymas

Na vyras pati matote yra:

– labai neramus;

– nežino, kaip Jam elgtis kiekvienoje situacijoje.

– Yra labai sudirgęs ir Jį viskas nervina;

– Jam atrodo, kad kalčiausia Jūs, nes jeigu būtų kitaip Jūsų nekaltintų.

– Vyras Jumyse mato, tik mėsos gabalą, kuris auga arba mažėja. Jumyse Jis kol kas nemato Jokios asmenybės, Jis nesididžiuoja dviejų vaikų mama ir Jumis kaip žmona. Čia – Jis toksai.

Dabar pažiūrėkime, kaip Jūs į viską žiūrite J

6.Aš esu nuostabi siela ir moteris, o jis deja to nemato. Jo karma neleidzia jam to matyti, o jis ir nelabai stengias.

Atsakymas:

Va paskaitykite pati ką parašėte J. Jūs rašote esanti – nuostabi siela. Aš sutinku, kad Jūs nuostabi siela. Žinokite nėra nenuostabių sielų. Visos sielos – yra Dievo dalelytės. Jūs kaip siela – dieviška. Ir Jūs vyras, kaip siela –irgi dieviškas.

Tačiau problema ta, kad tiek Jūsų, tiek Jūsų vyro, tiek mano tos sielos apsinešusios materijos dulkėmis J . Jūs pati į vyrą žiūrite materialiai ir Jis į Jus žiūri tik kaip į mėsą ir kaulus. Nei Jūs Jo kūne matote sielos, nei Jis Jumyse mato sielą.

Dar daugiau – Jis Jumyse nei fiziškai, nei psihiškai nemato jokio patrauklumo. Suprantate ką noriu pasakyti?

Jeigu Jūs būtumėte patraukli, Jums nereikėtų prisistatyti, kad esate nuostabi siela ir moteris. Vyras vaikščiotų paskui Jus kaip bitės lekioja prie uoginės, nes iš ten sklinda saldumas.

Jūs neįsižeiskite, aš rašau tokia forma, kad Jūs nusišypsotumėte ir atsipalaiduotumėte ir save paleistumėte nuo visokiausių stereotipų.

Tiek Jūs, tiek vyras esate tokie kokie esate. Abiems reikia dieną ir naktį dirbti su savo vidumi.

Atminkite – visas moters grožis išeina iš Jos vidaus, tai reiškia iš gerų charakterio savybių.

O gerų savybių rodiklis – tikrai laimingas žmogus.

7.Pradedu abejoti gal iš tiesų jis turėtų būti su ja. Paleisti jį su meile būti ten laimingu. Nes pradedu jausti jog būdama su žmogum, kuris manęs visiskai nemyli pradedu išduoti savo sielą.

Atsakymas:

Jūs susigaudykite, kas yra per savoka – SIELA. Jūs jokios savo sielos neišduodate. Sielos išduoti neįmanoma. Siela visada kupina meilės. Tyra Siela priima bet ką, kas ateina į Jos gyvenimą.

Dabar Jumyse kalba tik protas. Nes protas nori turėti savo vyrą, savo namus, savo vaikus. Tai protas viską skirsto.

Net ir tą vyro draugė yra Jūsų dvasinė sesė.

Šioje situacijoje, jeigu vyras atvirai namuose kalbasi su kita moterimi ir tai Jus kankina, paprašykite pagyventi atskirai iki tol kol Jis apsispręs, kaip Jis nori tikrai gyventi visą likusį gyvenimą. Laikas tikrai viską sudėlioja. Tačiau, jeigu žiūrėti iš sielos pozicijų, jeigu Jūs tikrai Jį mylite, tai turite priimti bet kokias Jo “nesąmones”.

8.Ką vedos sako apie būvimą su vienu žmogum visą gyvenimą? ( Aš kito vyro neturiu ir nėra jokių minčių apie tai) Ačiū labai už atsakymą.

Atsakymas:

Vedinės vestuvės žmogų suriša net septyniems gyvenimams. Vedinėje visuomenėje nebuvo tokio supratimo, kaip skyrybos.

Ką šioje situacijoje, šiame gyvenime Jums reikėtų suvokti ir išmokti?

Tai labai sunku suprasti šiais laikais. Jūsų gyvenimo tikslas turėtų būti sugrįžti namo pas Dievą. Net, jeigu Jūs turėtumėte ir „auksinį“ vyrą, jį gyvenimo pabaigoje reikėtų palikti. Todėl Vedos ir sako, kad geriau prie nieko čia neprisirišti.

Tačiau moteriai be vyro yra labai sunku gyventi. Labai sunku gyventi, kai yra vaikai. Nes jeigu vaikai nemato normalių šeimyninių santykių tarp tėvų, jie taip pat vargs, kaip ir vargstate Jūs. Tai – persiduoda.

Šitas Jūsų vyras – tai Jūsų mokytojas, kokia pačiai nereikėtų būti.

Jūs viską turėtumėte daryti priešingai negu daro Jis. Bet aišku tai reikia daryti sąmoningai, jeigu nėra sąmoningumo, o jo kol kas pas Jus trūksta tai Jums viskas atrodys kaip kančia. Kančia tada žmogų nualina.

Todėl norėdama pakeisti savo gyvenimą pirmiausiai galvokite ne apie vyrą, o apie Dievą.

Išmokite iš vyro nieko nelaukti.

Nekreipkite dėmesio į Jo pastabas dėl savo kūno. Kūnas ir pas Jį pasikeis, čia tik laiko klausimas.

Tačiau išgirskite ko Jis tikrai prašo, gal kažką galima išpildyti, pakeisti, pasikeisti. Juk jį kaip tik ir nervina Jūsų elgesys, kalba, kūnas, pažiūros.

Pamąstykite kuo Jį traukia ta kita moteris?

Juk ji irgi ištekėjusi, tačiau Jūsų vyrui kažkuo tai patinka.

Pakeiskite savo šukuoseną, kalbą, maistą, mintis. Pradėkite galvoti ne apie problemas, o ką gero pamatote ar išgirdote per dieną.

Pagirkite kasdien savo vyrą.

Apsikabinkite kasdien savo vyrą.

Mintyse kasdien raskite pas vyrą kokią nors gerą savybę ir kasdien ją fiksuokite ir užsiauginsite tokį vyrą apie kurį svajojote.

Ir kasdien, kasdien rytą pradėkite su Dievu ir dieną baikite su Dievu.

Išeikite pas dvasingus žmones.

Atvažiuokite su savo mergaitėmis pas mane į svečius, psiimkite ir savo vyrą.

Nėra situacijų kur nebūtų išeities.

Geriau nugyventi gyvenimą su vienu vyru. Tik antra pusė parodo mūsų charakterio trūkumus, kurių mes nematome. Suprantate? Tik antra pusė. Mes patys sau patys tobuliausi. Bet tai irgi iliuzija.

Aš dėkingas Jums, kad galėjau tiek Jums pasitarnauti.

Aš Jus labai myliu ir linkiu tik laimės.

http://anantara.lt/2016/05/Dienorastis-Geguzes-10d-Indija.html

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s