Moteris · Uncategorized

Ką reiškia „įkvėpti“? Kaip moteris įkvepia vyrą?

Ar kada susimąstėte, kaip jūs kvėpuojate? Kaip kvėpavime dalyvauja jūsų rankos arba kojos? Gal balsas padeda kvėpuoti? Iš tikrųjų jūs darote tai tyliai ir nepastebimai. O jeigu negalite padaryti įkvėpimo – iškarto tai pastebite, nes negalite gyventi be deguonies.
Tas pats vyksta, kai įkvepiate savo vyrą žygdarbiams, kilniems poelgiams. Tam pakanka jūsų minčių apie jį, nuomonės, nusistatymo. Tik po to veikia žvilgsnis, balso tembras, rankų judesiai.

Tam, kad visa jūsų „ginkluotė“ veiktų, ji turi turėti pozityvų užtaisą. Tai reiškia, įkvėpti pavyks tik tada, kai galvosite ir kalbėsite apie vyrą ir jo žygdarbius tik gerai. Jeigu jūsų žvilgsnis bus kupinas tikėjimo, kad jis viską įveiks; balsas – nuolankumo, nes jis prisiėmė atsakomybę; rankų judesiai – meilės, kuria jūs juo rūpinatės, tik tada jūsų žodžiai suteiks jam drąsos ir ryžto įveikti visas kliūtis ir negandas, nes jis veiks pakrautas jūsų moteriškos energijos, kuria jūs jį įkvepiate.

Svarbu pastebėti, kad vyras savo gyvenime daro viską tam, kad jus pradžiugintų. Jeigu to nepastebite, reiškia dėl nuovargio ir neigiamų emocijų neturite jėgų to pastebėti.

O jeigu vyras yra agresyvus arba užsisklendęs, svaiginasi alkoholiu, internetu, žaidimais, kitomis moterimis – tai yra jo būdas pasislėpti nuo jūsų nuovargio ir neigiamų emocijų. Nes su priekaištais ir pretenzijomis jūs ne tik neteikiate jam moteriškos energijos, ne tik neįkvepiate, bet ir siurbiate paskutinius jo energijos lašus.

Štai dar viena priežastis, kodėl moteriai negerai pavargti.

Su meile, Natalja Balinskaja

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s