Uncategorized

Atverti Širdį

Vakar viena mano FB draugė paklausė, ko reikia, kad mintys lietųsi laisvai ant popieriaus lapo? 🙂 Gal šis klausimas iškyla ir Jums? 🙂 Štai, ką aš jai atrašiau: ,,Reikia atverti širdį…reikia (BŪTINAI) turėti Mūzą, reikią mylėti žmones ir turėti, ką jiems pasakyti…o tada, padėjus baimę į šaly- leisti laisvai lietis mintims ant popieriaus lapo 🙂 Man visi tie dalykai padėjo!“

Nepatinka ·  · maždaug prieš valandą ·

 • Jūs ir dar 10 mėgstate.
  • Zita Paškauskienė Aldute ,sutinku su jumis,kad reikia atverti širdį,bet manau,kad ne kiekvienam tai galima padaryti.Labai jau artimą sielą reikia turėti šalia,kad galėtum tikrai nuoširdžiai atsiverti….

   maždaug prieš valandą · Patinka ·  3
  • Aldutė Vakarė

   Taip, miela Zita 🙂 Širdį atveria Meilė 🙂 Tikra, nuoširdi…be išskaičiavimų..:) Todėl ir parašiau žodį ,,BŪTINAI“ – didžiosiomis raidėmis..:)) Šis jausmas turi užlieti taip stipriai, kad netilptum pats savyje…Tik meilė – atveria Širdį! ,,Mylėk – ir daryk, ką nori“- sakė vienas išminčius. Taip ir yra!!! Mylėk – ir daryk, ką nori! Meilė – yra pats didžiausias stebuklas, kuris mus pačius paverčia stebuklu…ir tada – mes kuriam stebuklą..:))
   maždaug prieš valandą · Patinka ·  5

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s