Mistika · Uncategorized

Kad nesipildytų blogi sapnai

BLOGI SAPNAI
KĄ DARYTI, KAD SUSAPNUOTAS KOŠMARAS NEIŠSIPILDYTŲ?

Nuo senų senovės žmonės domėjosi sapnais. Senovės graikai, romėnai ir babiloniečiai teikė didelę reikšmę sapnams, ypač mūšio išvakarėse. XX a. psichoanalitikas Zigmundas Froidas pasakė, kad sapnai – „karališkasis kelias į pasąmonę“, jis domėjosi sapnais, teigė, kad tai simboliais užkoduota informacija į įvykius kurie gali mūsų laukti ateityje.

Tikriausiai kiekvienam pažįstamas jausmas kai nubundame išmušti prakaito nes prisapnavo košmaras. Blogas sapnas gali sugadinti ne tik nuotaiką, tačiau ir visą dieną. Jis neina iš galvos, sėja nerimą, trukdo dirbti. Pradedame uždavinėti sau klausimus, ieškome atsakymų ir tikimės, kad sapno scenarijus nevirs realybė. Ką tokiu atveju daryti?

Pagal Jelena Jesevič, svarbiausia taisyklė – niekam nepasakoti savo baisių sapnų. Tačiau jeigu norisi pasidalinti nemaloniu sapnu, kad palengvėtų, pasidalinkite juo su vėju. Pradarykite langą ir papasakokite jam savo sapną ir paprašykite nunešti jį tolyn. Mano pačios žiniomis – kaip tik blogąjį sapną būtina papasakoti iki vidurdienio, kad jis neišsipildytų, o jei susapnavome gerąjį sapną – jo nereikėtų pasakoti, juo dalintis, kad neišsklaidyti ar “neatbaidyti“ jo. Kai kurie mano, kad blogą sapną būtina papasakoti trims žmonėms, ir tuomet jis neteks savo jėgos. Vis dėl to, yra tikimybė, kad baimės ir nemalonumai gali užsitvirtinti realiame gyvenime, materializuotis pačiu netinkamiausiu momentu. Todėl patariama neeksperimentuoti ir kontroliuoti patiems savo blogus sapnus, o ne „dovanoti“ aplinkiniam pasauliui.

Atminkite, kad bet kokiais veiksmais reikia patikėti, ir tik tuomet jie išsipildys. Ir dar vienas dalykas. Jei vienas ir tas pats negatyvus sapnas jums sapnuojasi keletą kartų, nereikėtų stengtis jo atsikratyti, kur kas svarbiau – užsirašyti jį ir išanalizuoti, kad žinotumėte ne tik, kur laukti netikėtumų, bet ir kaip jų atsikratyti realiame gyvenime.

Nubudus nuo košmaro, prieikite prie lango ir pasakykite: „Kur naktis, ten ir sapnas. Amen.“ Kelias sekundes pažiūrėkite per langą ir pasiūsti sapną dangun įsivaizduojant, kaip jis ten ištirpsta. Galima rankomis atlikti nuvarymo gestus.

Po baisaus sapno, su niekuo nekalbant, eikite į virtuvę, prisipilkite stiklinę vandens ir meskite į ją žiupsnelį druskos. Išmaišykite kalbant: „Kaip druska tirpsta vandeny, taip ir mano sapnas išeina be pėdsakų ir poveikio. Lai bus taip!“. Vandenį išpilkite į tualetą, o stiklinę ir šaukštuką išplaukite.

Tikintisiems rekomenduojama perskaityti 90-tą Psalmę. Tie, kurie dažnai skaito šią stiprią maldą, žino, kad ji nuima bet kurias baimes ir esant pavojui veikia kaip stipri apsauga.

Jei sapnas neduoda ramybės visą dieną, atlikite paprastą ritualą: nupieškite ant lapo kokį nors simbolį iš sapno. Tik nepieškite smulkmenų-užteks vieno žodžio ir scheminės figūrėlės. Sudeginkit piešinuką ir pelenus nuleiskite į tualetą.

Jei jus dažnai kankina blogi sapnai, tuomet nakčiai lovos galvūgalyje pastatykite indą su švariu (galima ir su švęstu) vandeniu. Vanduo apsaugos jus nuo kvailų sapnų, ir perims didelę dalį negatyvo. Žinoma, vandenį būtina keisti kasdien: rytais išpilti „atidirbusį“, o vakare prieš miegą, įpilti šviežią. Kitiems labai padeda sapnų gaudyklė, apie kurią jau buvau rašiusi.

Jei sapnuose jūs mokate keisti įvykių eigą, susidoroti su blogu sapnu yra dar lengviau. Vos tik jūs suprantate, kad jus išgąsdino konkretus įvaizdis, simbolis, pasistenkite tuoj pat įsikišti ir sugadinti matytą įvaizdį. Pavyzdžiui, jums sapnuojasi juodas katinas, ir jūs suprantate, kad jis žada jums didelį nemalonumą – nereikia to bijoti, tik pasistengti, kad jūsų rankose atsidurtų teptukas su baltais dažais. Perdažykite juodą katiną į baltą, pariškite jam ant kaklo gražų ryškų kaspiną. Tuomet realiame gyvenime jūs, žaisdami ir juokaudami, susidorosite su nemalonumais, be to, sugebėsite nenaudingą sau situaciją paversti naudinga.

Arba jums sapnuojasi, kad jūs lekiate į bedugnę – bėdos ir nuopolio simbolį. Įsivaizduokite, kad jums išaugo sparnai, ir jūs pradedate sklandyti virš bedugnės. Tuomet realiame gyvenime jūs sugebėsite atsistoti pačiose sudėtingiausiose situacijose, galėsite į viską pažvelgti kitu kampu ir netgi rasite neutralią išeitį.
Taip pat galite išbandyti ir tokią taktiką: jei sapne jūs suprantate, kad kažkoks konkretus simbolis jums gresia kaip bėda arba labai stipriai jus gąsdina, sunaikinkite šį „faktorių“. Jūs galite sau įsivaizduoti sapne, kad viską suplėšote į gabaliukus, sumetate į duobę, sudeginate ir pan. – viskas priklauso nuo jūsų fantazijos. Svarbiausiai, kad bet kokioms manipuliacijoms nepasiduokite anksčiau laiko, ir būtinai pabaikite negatyvaus vaizdinio transformaciją į pozityvų arba visiškai jį sunaikinkite.

Jei jums prisisapnavo, kad susirgo kažkas iš jūsų artimųjų arba jūs patys, pasistenkite neprisižadinti iki galo ir balansuokite tarp sapno bei realybės, ir įsivaizduokite save linksmais, sveikais, sveiko proto. Taip pat veikite ir su kitais gąsdinančiais sapnais.

O svarbiausiai – galų gale pabudę, neieškokite realiame gyvenime sutapimų su sapnu, nebijokite panašių detalių – taip jūs tik priimsite negatyvus ir suteiksite sapnui šansą išsipildyti. Kuo dažniau mintyse grįšite prie to sapno, tuo jis labiau brausis į jūsų gyvenimą. Atsiribokite nuo jo, priverskite save jį pamiršti, įsivaizduokite, kad niekada jo ir nebuvo.

https://www.facebook.com/groups/1591372351187899/permalink/1648991268759340/

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s