Ugdymas · Uncategorized

Vaikų darželis ir ligos. Anantara

Laba diena, rašau Jums su didele pagarba.Taigi auginu dukrelę, kuriai greitai sukaks 4 metukai. Pradejome lankyti darželį, kai ji neturėjo dar nei 2 m, nuo tada puola ligos…ilgiausiai lankė 2 sav, tada prasideda slogos, kosuliai, galiausiai plaučių uždegimas…dėmesio iš manęs ir tėčio tikrai manau gauna labai daug.Vaiko klausiau ar nori eiti i darželį, atsakymas teigiamas, beja tikrai eina noriai. Pati domiuosi psichologija, stengiuosi maitinti šeimyną sveikai, daug skaitau apie naturalią mediciną, jau daug išbandžiau, nebeįsivaizduoju ką galėčiau pakeisti? Gal galetumėte patarti, kaip elgtis, ką daryti, kad ligos mus tiek nekankintu?

Atsakymas.

Vaikas iki 5 arba bent iki 4 metų turėų būti namuose. Kodėl?

Atsakymas. Kadangi vaikas iki tiek metų praktiškai kaip ateivis. Jis nieko čia nepažysta. Jis neturi jokių įgūdžių šiame pasaulyje. Įsivaizduojate išvedate vaiką dar neturinčio dviejų metų į darželį? Jis gi tokių metų dar net normaliai nemoka kalbėti.

Kas tuo metu vyksta vaiko sąmonėje? Vaikas tai supranta kaip išsižadėjimą, kaip ne meilę ir tai pats baisiausias stresas psichikoje, kuris persikelia į fizinį kūną. Jūs negalite pasirūpinti vienu vaiku, tai kaip gali auklėtoja duoti meilę dvidešimčiai vaikų?

Aišku vaikas dabar gali sakyti, kad jis nori eiti į darželį, tačiau net keturių metų vaikas dar tik pratinasi prie šio pasaulio, jis dar adekvačiai nesuvokia net sąvokų, kas gerai ir kas blogai. Todėl pagrindinė vaiko ligų priežastis – darželis. Suvokite, kad darželis – tai vaikų kalėjimas. Tik po penkių metų galima vaiką kažkur tai leisti mokytis. Kadangi visi penki metai po vaiko gimimo yra skirti vaikui kasdien duoti meilę. Meilė – tai ne žaislai ar šuniukas. Meilė tai visas dėmesys vaikui. Dėmesys visą parą. Tai tarnystė vaikui nuo ryto iki vakaro. Tai kasdieninis pasiaukojimas.

Tik taip iš vaiko gali išaugti tyra siela su sveiku kūnu.

Aš atsiprašau Jūsų, jeigu pagavosite, kad kaltinu Jus. Aš nieko nenoriu kaltinti. Tiesiog dabar mažai kas žino kam reikalingi vaikai, kas iš vis yra vaikai ir kaip reikia su vaikais iš tikro bendrauti.

Jokia materialistinė psichologija Jums to neatsakys. Galite studijuoti visą gyvenimą nuo ryto iki vakaro. Materialistinė filosofija į žmogų žiūri tik kaip į kūną, todėl geriau pajausdama iš savo širdies motinos jausmus, bendraukite su savo dukra kaip tikra mama.

Ką šiuo atveju galima padaryti? Tai priklauso nuo Jūsų su vyru finansinių galimybių, gyvenimo tikslų, brandumo ir dar daug ko. Vaikas palaipsniui išaugs, tačiau jis nebus gavęs du metus tikros meilės. Todėl tai pasliks kaip antspaudas jo tolimesniame vystymasi.

Gydykite natūraliomis priemonėmis ir leiskite dukrai išsikalbėti, atverti širdelę, suteikite visišką veikimo laisvę ir palaipsniui ji pasveiks.

Su meile

Anantara das

http://anantara.lt/2016/09/Dienorastis-Rugsejo-7d-Indija.html

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s