Charakterio lavinimas · Sveikata · Uncategorized

Akmenys. Tulžis. Anantara das

Tema: Sveikata Žinutė:
Sveiki, Norėčiau paprašyti Jūsų patarimo dėl vyro sveikatos. Prieš 3 metus gydytojai vyrui tulžyje rado akmenuką ir iš karto patarė operuoti. Bet aš gerai žinau, kad Dievas žmogui nedavė bereikalo jokio nereikalingo organo, patariau vyrui tikrai neskubėti ir kiek galima remtis ajurveda , kuria domiuosi jau kelis metus. Esu girdėjusi, kad priežastis gali būti neteisinga mityba, nelaiku valgomi grūdai ir duona. Stengiamės valgyti kuo daugiau žalio maisto, atsisakėme mėsos ir tikrai tikėjom, kad padėtis pasikeitė. Bet šiuo metu praėjus 3 metams vyrui padarė pakartotinai tyrimus. Padėtis pablogėjo akmenukas paaugo ir dar vienas papildomai atsirado. Gydytojai ir vėl siūlo pašalinti tulžies pulsę. Bet vidinis balsas man sako, kad tai neišganymas, kad mes nerandam priežasties, o tik bandom pašalinti pasėkmes. Labai prašau Jūsų patarimo ar paaiškinimo kokia galėtų būti to priežastis. Iš anksto labai ačiū.
Atsakymas:
Labai gražus ir tikėjimo pilnas laiškas, nors jis ir susijęs su tikrai šeimai opia problema – sveikata.
Jūs visiškai teisingai mąstote, kad Dievas ne šiaip duoda tą ligą ir kad reikia ieškoti tikros priežasties.
Tikroji Jūsų vyro tulžyje esančių akmenų priežastis – JO PYKTIS. Tegul nustoja kasdien pykti ir tie akmenys nebeaugs. Sustos vietoje. Bus tokie kokie yra. Tada liks tiks juos ištirpdyti.
Ką reiškia nustoti pykti?
Atsakymas: Vyras turi išmokti tarnauti: Dievui, šeimai, visuomenei ir valstybei.
Tarnystė Dievui: – kasdien melstis asmeniškai Dievui.
Tarnystė šeimai: – kasdien su džiaugsmu padaryti viską ką paprašote. Pabrėžiu – su džiaugsmu.
Tarnystė visuomenei: – su džiaugsmu turi priimti visus žmones, kuriuos kasdien sutinka. Su džiaugsmu sutikti kiekvieną rytą, nesvarbu koks būtų metų laikas ir dienos oras. Turi daryti visuomenei gerus darbus.
Tarnystė valstybei: – su džiaugsmu kasdien eiti į darbą ir su džiaugsmu padaryti visus darbus, kuriuos jam paveda valstybės ar verslo atstovai. Su džiaugsmu mokėti mokesčius.
Štai kiek nedaug tereikia padaryti, kad nustotų augti akmenys. Todėl atsisėskite su vyru ramiai ir abu praanalizuokite ar jis visur sąžiningas, ar visur jis džiaugsmingas, ar nori visiems tarnauti. Ir Jums pasidarys aišku kokios šios ligos priežastys. Jos kaip sakiau aukščiau tekste – pyktis.
Dar reikia keisti mitybą ir pagaminti atitinkamus vaistus. Bet jeigu to reikia, tai kreipkitės kai grįšiu į Lietuvą.
Bet visa pirminė priežastis: psichologinė – energetinė. Reikia pradėti nuo subtilių dalykų, o paskui pereiti prie fizinių reikalų.
Linkiu pasveikti.
Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s