Skyrybos · Uncategorized

Skyrybos, pavyduliavimas, meilė

Pamąstymui…

“-Ir tau visai neįdomu, ką aš mylėjau iki tavęs?
-Ne, tai neturi reikšmės.
-Ir jeigu tu sužinotum nepavydėtum?
-Pavydėti? Kodėl?
-O ką, jei aš galvočiau apie kokią nors moterį iš savo praeities būdamas šalia tavęs? Tu nesijaudintumei, kad galiu išeiti pas ją? Nepergyventum?
-Ne.
-Tu turbūt nemyli manęs.
-Tu nesupranti apie ką kalbi. Meilė neturi nieko bendro su pavydu ir baime netekti. Aš tave myliu, bet jei tu norėsi išeiti todėl, kad negali pamiršti kitos moters – tai bus gerai. Ir tai bus tiesa. Nes jei tu pasiliktum, tai reikštų, kad tu meluoji. Jei tu išeisi, tai tiesiog reikš, kad mes netinkame vienas kitam ir gerai, kad tu išėjai. Todėl, jei tu pasiliktum – tu užimtum vietą to, kuris man tinka. Tas, kuris man tinka – neišeis. Nereikia dėl nieko jaudintis. Viskas visada gerai.
-Tu taip keistai myli… Lyg tu visai nemokėtum prisirišti, ne pavyduliauji…
-Tu vis dar nesupranti apie ką kalbi. Meilė neturi nieko bendro su prisirišimu. Prisirišti ir pavyduliauti – reiškia nemylėti savęs. Manyti, kad tu prastesnis už kažką, bijoti, kad tokio, koks esi nepamils. Lygintis. Tu negali su kažkuo lygintis. Tu esi tu. Tu turi savo gyvenimą. Jis duotas tau. Tai dovana. Nenaudok jo savęs lyginimui su kitais. Tai klystkelis. Tu turi žiūrėti tik į save. Tada tu neapsiriksi. Tada niekas neišeis, nes matysi iškart – tinka tau tas žmogus ar ne.“

Gydantys “Damų akademijos“ žodžiai 😉 👠

Svajonė Niaurienė

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s