Šeima

Karminiai ryšiai: mus supa žmonės iš mūsų praeitų gyvenimų

Dauguma žmonių, kurie mus supa – tai žmonės, su kuriais jau esame susipažinę iš ankstesnių įsikūnijimų. Visi sutikti žmonės tai nuorodos iš praėjusių gyvenimų. Kai kurie jų yra teigiamų charakterio bruožų ar karmos, kai kurie sunkaus charakterio ir karmos. Visi sutikti žmones vienaip ar kitaip veikia mus, teigia astrologė, ezoterikė ir grupės „Magijos Šaltinis“ įkūrėja Ingrida Kliaubaitė.

Pradėkime nuo to, kad pažvelkite į artimų žmonių ratą. Visi draugai,su kuriais bendraujame nuo pat vaikystės ir jaunystės – didžiąja dalimi tai žmonės, su kuriais per pastaruosius įsikūnijimus mes turėjome gerus arba blogus santykius. Jie jau buvo mūsų draugai, broliai, seserys, vaikai, tėvai, vyrai, žmonos. Ir dabar su jais mes susitinkame tam, kad apsivalytume savo karmą.
XfPrisijunk prie mūsų ir Facebook’e! Spausk

REKLAMA Dėl reklamos…

Kartais karmos apsivalymas gali būti skausmingas, nes visas sukauptas blogis grįžta. Ir grižta jis ne iš šio gyvenimo, o iš tų visų, kuriuose sukaupėme savo ydas – karmą. Jei kadaise smurtavome, smurtas grįš, jei vogėme, mus apvogs, jei išdavėme , mus išduos… Svarbu žinoti, kad apsivalymo kančios yra gėris ir nereikia pykti ant tų žmonių, kurie grąžino mums skolas. Šiuo atveju reikia tik padėkoti, kad kitų skriaudos jūsų gyvenime padeda jums valytis.

Didžioji dalis žmonių pirmą kartą susitikę jaučiasi tarsi pažinotų vienas kitą visą gyvenimą… Tokie susitikimai vyksta dažnai, mes pritraukiame žmones, su kuriais mes susitinkame jau ne viename įsikūnijime. Žinome, kad nėra nieko atsitiktinio. Visi mūsų susitikimai taip pat nėra atsitiktiniai.

Ryšiai ar santykiai, kurie neatrodo mums teigiami ir yra įtempti , iš tikrųjų, yra mums duodami kaip pamoka šiame įsikūnijime, kaip galimybę užbaigti karminius procesus. Jei paanalizuotume visus savo santykius: su artimaisiais, giminėmis, kolegomis, kaimynais ir t.t. Kartais konfliktiniai santykiai gali tęstis metų metus.

Tai nebūtinai vyksta su tais žmonėmis, kurie domisi dvasinio vystymosi programomis. Su tokiomis pat problemomis susiduria ir tie, kurie nesupranta karminių santykių esmės, todėl aklai kaltina savo vyrus, seseris, brolius, tėvus, kad jie sugriovė jų gyvenimą… Kaltindami kitus ir nespręsdami esminės problemos kodėl taip vyksta, sukūriame nauja negatyvią karmą, kurią nešimės į tolesnius reinkarnacijos etapus, įspėja ezoterikė Ingrida Kliaubaitė.

Kalbant apie mūsų artimiausius šeimos narius, tėvai, vyrai, žmonos, broliai ir seserys, visada yra labai skaudu kai santykiai yra sudėtingi ir įtempti, tačiau santykius su jais vistiek reikia tęsti, nors jie ir yra „nepatogūs“ mums. Mes turime suprasti, kad tai nėra atsitiktinis susitikimas, kad tai yra tam tikra pamoka…

Šie vadinamai „nepatogūs“ santykiai yra labai svarbus mūsų gijimo ir karmos apsivalymo, užbaigimo procese. Todėl, kai kurie žmonės tiesiog bando atsiplėšti nuo tokių santykių, bet nebando neutralizuoti karmos, daro didelę klaidą. Kaip tuoj patarlei „Bėk, bėk.. bet nuo savęs nepabėgsi „ … Ir jei asmuo turi išmokti pamoką, jis nuo to nepabėgs. Bėgimas nuo kai kurių santykių ar situacijų tai nebaigtos karminės pamokos, kurios vėl gi sugrįš, tik sekančiu kartu su stipresnėm pasekmėmis ir sunkesnėmis pamokomis. Pagalvokit, ar ne geriau pakeisti save ir savo santykius su asmeniu, požiūrį į jį, jam atleisti ir paprašyti jo atleidimo, priimti tokį, koks jis yra.

REKLAMA Dėl reklamos…

Deja, taip dažnai atsitinka, kad žmonės negali atleisti, nes nežino kaip tai turi būti padaryta. Reikia išmokti atleisti ne paviršutiniškai, bet giliai viduje. Svarbu prisiminti, kad reikia keisti neišorinį savo požiūrį, bet vidinį. Galite būti išoriškai mandagūs, nerodyti savo jausmų, bet tai nekeis jūsų vidinės energijos priešiškumo. Todėl manydami, kad nerodydami savo išorinio priešiškumo sumažinsite konfliktą, iš tikrųjų taip nebus.

Taip nebus todėl, nes visata yra energija, ir žmonės visų pirma reaguoti į vidaus energijos vibracijas . Jei viduje „kūrenasi“ neigiama energiją, tai nėra palanku santykių kaitai ir karminiam apsivalymui. Tik visiškai pakeitę savo požiūrį į asmenį ir į situacijas, galime tikėtis pokyčių savyje. Žinoma, visa tai reikalauja sąmoningų pastangų ir didelio darbo dirbant su pačiu savimi. Svarbu dirbti su žmogaus „priėmimu“.

Priėmimas – tai yra tai, kas mums sunkiausiai sekasi. Turime nepamiršti, kad kiekvienas žmogus turi savo užduotį, su kuria jis atėjo į šį gyvenimą, ir kiekvienas turi teisę į savo nuomonę ir nuomonės nebūtinai turi sutapti su mūsų. Mes neturime teisės engti, primesti savo valios, stumti žmones nuo mūsų, net jei matome, kad jie daro kažką sau kenksmingo, nepriimtino mums. Turime gerbti savo ir kitų žmonių pasirinkimą, ir viską, ką galime padaryti – tai apsupti juos meile. Apsivalant karmą turime tikėti, kad galingas mūsų meilės laukas padės tarpusavio santykiams pasiekti geriausią rezultatą. Jei gyvenimas kartu atrodo nebeįmanomas, vistiek turite kiek galima daugiau priimti tą asmenį, atleisti jam, ir tik tada galite paleisti asmenį iš savo gyvenimo…

Dėl sudėtingų pamokų su artimaisiais augame dvasiškai, todėl privalome rasti jėgų ir galimybę transformuoti konfliktus, keisti save, pripažindami besąlyginę meilę. Žinoma, turime būti dėkingi visiems, kuriuos sutinkame mūsų kelyje. Meilė, priėmimas, atleidimas – visa tai suteikia mums labai didelės jėgos užbaigiant karminius apsivalymus. Meilė gali pakeisti viską…Kiekvienas, kurį susitikome mūsų gyvenime yra mūsų mokytojas. Ir kuo lanksčiau ir harmoningiau išmokstame mums skirtas pamokas, tuo labiau harmoningesnis taps mūsų gyvenimas.

Parengė: Ingrida Kliaubaite – Magijos Šaltinis

http://anomalija.lt/2015/10/karminiai-rysiai-mus-supa-zmones-is-musu-praeitu-gyvenimu/

Zir Rienė Ingrida Kliaubaite, o kaip Jūs traktuotumėt situciją, kai nėra jokio emocinio ryšio su vienu iš tėvų? Palyginus, tai artimesnių dušiai žmonių yra su kuriais nesieja joks kraujo ryšys…

Ingrida Kliaubaite Zir Rienė visa kas vyksta tai yra mūsų karma, karminiai apsivalymai, juk siela dar iki atėjimo žino į kokią šeima pateks, kokiame socialiniame sluoksnyje augs ir t.t. Tai kad susitinka du svetimi žmonės ir jaučia, kad vienas kita pažįsta visą gyvenimą, kalba apie tai jog kažkada praeitame gyvenime buvo tarp jų ryšys… O štai vaikas ir tėvas, kurie neužmezga ryšio taip pat tai karma, o santykių nebuvimas tai karminis apsivalymas… Juk niekas nevyksta šiaip sau,.. tačiau kiekviena situacija individuali… kad galėtume analizuoti išsamiau reiktų gilintis giliau į karmine astrologiją, bei praeitus gyvenimus.

na juk kiekvienas turi savo karminius apsivalymus su vienais aplinkiniai elgiasi šiukščiai, kiti patiria fizines bausmes, persekiojimą, kiti buna neteisėtai tampomi po teismus, persekioja nepatikimi žmonės, dažnos vagystės… sąrašą galima tęsti ir tęsti… prieš tai uždavusios moters klausimas, buvo kodėl nėra santykio su vienu iš gimdytojų, tai taip pat karminis apsivalymas kai žmogus buna engiamas brolių, tėvų ar giminaičių… vėl gi tas kas patiria sakykim dag melo gyvenime tai jo karminis apsivalymas, nes jis turi išmokti atpažinti meluojančius. Sakykim tas , kuris susiduria su giminės ar artimųjų nusigręžimu arba žmogus kurį slegia net savų namų sienos, toks žmogus turi išmokti vertinti šeimą, tradicijas ir pan… to ko “neturime“ arba “prarandame “ gyvenimo eigoje tai ir yra mūsų karminis apsivalymas – kitaip pamoka. Kad plačiau žinoti kokia žm karma ir koks apsivalymas , kokios pamokos, kaip tai harmonizuoti atsako karminė astrologija, tam reikalinga data, laikas ir vieta…taip pat, bent aš savo vizijose, matau žmonių praeitų gyvenimo fragmentus, kuo jie buvo ir kodėl susiduria šiame gyvenime su tam tikrais dalykais… kiekvieno karminis kraitelis skirtingas…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s