Charakterio lavinimas · Gyvenimas · Žmogaus tipai. Veiklos sritys. Žmogaus paskirtis

DVASINGUMAS .. KAS YRA DVASINIS VYSTYMASIS? IR KAS NĖRA DVASINIS VYSTYMASIS?

Dvasinis vystymasis – privalomas tikslas kiekvienai sielai, kiekvienam doram žmogaui! Tačiau dvasinį vystymasi žmonės supranta labai skirtingai. Kas yra dvasinis vystymasis? Žodis Dvasinis reiškia žmogaus vidaus plėtros kaitą. Dvasinis vystymasis – asmens gebėjimas tapti tikslingesniu, atskleisti talentą, jėgą, gebėjimą formuoti reikalingą kokybę ir pašalinti defektus, ydas ir kiekvieną neigiamą procesą , kuris daro žmogų nepatenkintu, piktu ir silpnu. Dvasinis vystymasis – tobulybės iliuzija? Ne… Esmė yra ta, kad tikrasis dvasinis vystymasis visada pasitvirtina žmogui. Pagerėja jo sveikatos būkle, asmuo jaučia švarą ir džiaugsmą širdyje. Dvasinis augimas duoda pasiekimus ir teigiamus rezultatus gyvenime, nes tai vyksta paraleliai visose gyvenimo sferose. Jei asmuo tikrai dvasiškai vystosi, tikrai auga siela – tai neišvengiamai sukelia pokyčius jo gyvenimo procese: teigiami pokyčiai, kuriuos pastebi artimi žmonės, darbas karjera duoda daugiau galimybių, tokio asmens problemos išsprendžiamos greičiau. Vystantis dvasingumui auga ir žmogaus efektyvumas , kas didina žmogaus galią bei įtaka jo paties asmenybei, atskleidžiami nauji talentai ir sugebėjimai, kuriuos jis turėjo savyje, pagerėja materialinė gerovė … Žinoma, tai nereiškia, kad viskas yra rožėmis klota, kad tokio žmogaus gyvenime nebus išbandymų ir nelaimių… Tačiau visata pradeda padėti tokiam žmogui.
Dvasingumas – viena iš sudėtingiausių sąvokų pasaulyje. Apie tai parašyta ir pasakyta daug, bet nėra baigtinės išvados apie tai. Dvasingumas – realizuoja žmogaus Visatos pažinimą, gėrio ir blogio sąvoką. Dvasingumas tai yra tai, kas susiję su žmogaus sąveika su aukštesniosiomis jėgomis. Svarbiausias tikslas dvasinio vystymosi: pasiekti tinkamos kompetencijos (vidinės jėgos, pozityvo) bei žinių. Tiesa, dvasinės žinios daro gyvenimą džiaugsmingu, o žmogų laimingu. Vidinė jėga – sugebėjimas pasiekti kai kuriuos svarbius tikslus ir įveikti gyvenimo kliūtis. Žmogui yra būdingas nepasitenkinimas, jis gimsta su juo… Tačiau žmogus siekiantis dvasingumo išmoksta formuoti save, gauna tinkamą išsilavinimą, aiškiai žino ko nori,dažnai tokie žmonės turi didžiulius įsipareigojimus, tvirtą pasitikėjimą savimi ir savo sugebėjimais. Toks žmogus siekia plėtros visatoje.
Dvasingumo vertė- kelias, įgyvendintas tikslas, plėtra pasiekiant dvasinį tobulumą. Dvasingumo vertė- visų gebėjimų, būdingų žmogui atskleidimas. Dvasinio vystymosi kelias nėra lengvas. Šis kelias apima savo trūkumų atsikratymą, keičiant savo įpročius. Šis kelias – nepajudinamas tikėjimas, kad žmogus turi įveikti daugybę kliūčių, kad niekada niekas neateina lengvai ir be kovos. Atsakingas sprendimas grindžiamas tuo, kad asmuo supranta ir yra pasirengęs įvykdyti visas būtinas sąlygas norint pasiekti šį tikslą.
Dvasinis vystymasis – Ezoterinė Vidinė Jėga. Ji turi gerai apibrėžtus lygius bei vystymosi stadijas, kurioms būdinga logika ir seka. Pagrindiniai vidinės jėgos komponentai yra vidiniai įsitikinimai, kuriuos papildo išorės mikro ir makro aplinkos. Suprasti šiuos lygius yra labai svarbu žmonėms, nes jie leidžia nustatyti žmogaus evoliucijos etapus bei dvasinės raidos kryptį. Taip pat vidinė jėga padeda įvertinti save, savo jėgas ir atrasti savo vietą visatos hierarchijos pasaulyje. Vidinė žmogaus jėga harmonizuoti gėrį ir blogį. Nes nėra nei gėrio, nei blogio. Tas kas gėris kitų akimis gali atrodyti blogis kitų akimis. Svarbiausia yra pats gyvenimas ir jo jėga žmogaus viduje.
Kas yra nėra dvasinis vystymasis? Tarkim, jei asmuo tariamai auga dvasiškai ir jo gyvenimas nesikeičia į gerąją pusę. Dar blogiau, kad jei žmogus apsimetu tuo kuo nėra – tai ne dvasinis vystymasis, o kliedesiai ir iliuzijos, kas neišvengiamai sukelia tokiam žmogui nusivylimą ir žlugimą. Štai keletas „ne“ Dvasinio vystymosi pavyzdžių.
1. Daugelis galvoja, tiesiog skaitydami literatūrą tampama dvasingais. Ne, jei žinios ir informacija neįsijungia į patirtį, jausmus, savybes, įgūdžius – tai nėra dvasinė plėtra. . . Plėtra ir mokymasis – nėra tas pats dalykas.
2. Būna žmonių, kurie daug valandų sėdi medituoja, bet nesidalina žiniomis su kitais.. Kas iš to, kad energetikos specialistas žino daug maldų ir mantrų, bet nepanaudojo visa tai pagerinti ne tik savo ir kitų žmonių gyvenimus. Kalbu apie tai, kad žiniomis būtina dalintis. Jei žmogus gyvena gyvenimą, kaip individas nekeičiant savo įsitikinimų, gyvendamas tik dėl savo asmenybės masto. Tai nėra dvasinis vystymasis, tai maksimalus maitinimas savo alkano ego.
3. Kraštutinumai. Dauguma žmonių, kurie užsiima dvasiniu vystymusi (bent jau jie taip deklaruoja), pamiršta apie savo atsakomybę, pareigą savo šeimai (skiriasi, palieka šeimas, meta darbus ).Dvasinis vystymasis, priešingai turėtų būti efektyvesnis ir stiprinantis žmogaus atsakomybę bei pareigas. Rezultatas neatsakingo dvasinio vystymosi praradimai, arba tiesiog likimas su pavadinimu „viskas kas man liko „.
4. Dar vienas iškreiptas dvasinio vystymosi modelio pavyzdys. Dvasinis vystymasis – nereiškia nei skurdo ir turto atmetimą, priešingai, kuo daugiau dvasinės galios, tuo didesnis finansinis pajėgumas, kuris gali valdyti ir duoti. Dvasinis vystymasis gali išgyventi tik tas asmuo , kuris gali išmaitinti 10 žmonių natūroje. Juk silpna asmenybė, kuri negali išmaitinti net saves, o nekalbant apie kitus žmonės negali eiti dvasingumo keliu, nes jam nėra suformuota atsakomybė už gyvenimą.

https://www.facebook.com/groups/438843002955986/permalink/489481354558817/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s