Mistika

Raktinis žodis

Pasąmonės galia kolosalinė: jis geba įnešti permainų, sukurdama naują, komfortišką savo savininkui realybę. Todėl reikia draugauti su savo pasąmone, suprasti ją, iššifruoti jos užuominas…
Siūlau vieną įdomų pratimą, kuris padės tai padaryti.
Norint atlikti šią praktiką, reikia būti ramioje aplinkoje ir vienui vienam su savo mintimis.
Paimat švaraus popieriaus lapą ir rašymo priemonę.
Kairiąjam jo krašte pažymėkit 16 taškų išdėstydami vertikaliai. (Piūrėkit Paveikslėlį.)
prie kiekvieno taškelio parašykit po vieną jums atsitiktinai į mintis atėjusį žodį daiktavardį vienaskaitos formoje. Rašykit bet ką kas ateis į galvą, kad ir kokia nesąmonė iš pažiūros atrodytų. Vienintelė sąlyga, kad žodis nesikartotų. Ir štai jūs turit pirmus 16 žodžių. Dabar iš eilės kiekvieno žodžio porai parašykit asociaciją. Čia svarbiau pasikliauti intuicija,o ne spontaniškumu. Žodį čia geriau rašyti tokį, kuris jums atrodo labiau tinkamas, nei netyčia atėjęs į galvą. Dabar liko 8 žodžiai. Dabar reikės pakartoti procedūrą tokiu pačiu principu iki tol, kol liks vienas žodis, kuris ir bus raktinis. Tai ir yra tas žodis, kuris gali išnarplioti jūsų problemų raizgalynes.
Kartais taip nutinka, kad žmogui iškart ateina reikiamos mintys, kaip toliau elgtis, kartais, reikia remiantis tuo žodžiu palaukti, pamąstyti, išanalizuojant situacijas. Tad jei tą raktinį žodį pasistengsit kelias dienas nešiotis savyje ir sugebėsit jį susieti su kasdieniais būties asektais, tai jums gali kilti labai daug naujų minčių, kurios padės jums suprasti savo pasąmonę.
sėkmės
zodziumedis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s