Moteris · Sveikata

Pilvas ir moters energija

Daugeliui moterų pilvas – tai uždara vieta, kuria jos įtraukia, slepia, stengiasi, kad jo neliestų vyrai, nes šiuolaikinėje kultūroje moteris isitikinusi, jog pilvas turi buti panašus į vyro, tvirtas, plokšcias, ir tada jis bus „gražus“.

Dažnai pilvas žemiau bambos būna užblokuotas, ten tiek daug visko susikaupia, ir dirbant su šios srities energija tiek daug visko atsiskleidžia – baimės, nuoskaudos, išgyventos emocijos ir tik per jas mes galime pasiekti atsipalaidavimą ir gilią ramybę! Tik mes, labai mažai žinodamos apie šią svarbią moters kuno vietą, vaikydamosi reklamos ir stereotipų dažnai žalojame savo kūną ir žlugdome savo moterišką sveikatą.

Dabar išsamiau pakalbėkime apie šią kūno vietą.

Žodis „pilvas“ daugelyje kalbu reiškia gyvenima, ir tikrai – kiekvienas iš mūsų savo gyvenimą pradėjome motinos pilve. Moterims pilvas – tai ne tik kūno dalis, tai galios vieta, jos turtas ir energija, gyvenimo kūrimo vieta (pabandykite tai įsivaizduoti).

Būtent pilve (žemiau bambos, ten, kur yra gimda ir lyties organai) moteris kaupia energiją ir tai jos pagrindinė energija. Energiškai moteris sutverta kaip indas ir pagrindinę energiją
gauna iš žemės, ji kaupiasi pilve. Jame susikaupusi energija aprūpina visą moters kūną, suteikdama jai stiprybes ir padarydama ją neįtikėtinai patrauklią.

Energijos judėjimas ir blokai
Jei pilve yra pakankamai energijos ir ji teka teisingai, tada moteris:

• moteriška, švelni, lanksti;
• seksuali, patraukli;
• lengvai pastoja ir išnešioja kūdikį;
• lengvai gimdo (be traumų ir pasekmių);
• pasitiki savo jėgomis ir rami;
• gyvybinga, trykšta dovanota Motulės Žemės energija;
• jaučia malonumą iš artumo su žmonėmis ir nuo seksualinio artumo;
• jaučia ryšį su stichijomis bei gamta ir gauna iš jos jegu.

Tačiau tokių moterų tik vienetai, 80% moterų turi įvairaus pobudžio energijos blokų, nes nuo vaikystės buvo mokomos įtraukti pilvą, laikyti jį įtemptą. Ką tai mums suteikia:

• energijos blokavimą aukštesniuose centruose;
• negebėjimą atsipalaiduoti;
• negilų suspaustą kvėpavimą, negalėjima kvėpuoti visu kūnu;
• moteriškas ligas;
• skausmingas mėnesines ir priešmenstruacinį sindromą;
• baimių ir nerimo kaupimąsi;
• malonumų praradima;
• savo prigimties nepriėmimą;
• sąstingį, šiurkštumą, lankstumo stoką;
• įtemptas pilvas – įtemptas gyvenimas;
• vyriškas savybes.

Blokų pilvo srityje atsiranda dėl kelių priežasčių:

• Pagrindine iš jų – Santykiai su motina

Iš pradžių mes su motina buvome surištos virkštele. Iš mamos gavome visas emocijas, visą informaciją apie pasaulį. Jei mama nėštumo metu buvo išsigandusi, nepasirengusi vaikelio gimimui – vaikas greičiausiai nesugebės priimti savęs, džiaugtis ir mėgautis, nes svarbiausias žmogus jo gyvenime jam to neleido. Daugeli baimių, kompleksų ir blokų paveldime iš motinos, ir daugelis moterų nuo gimimo jau būna stipriai suvaržytos.

Tačiau taip pat iš savo motinos mes galime gauti aukščiausią malonumą ir gebėjimą priimti save. Ji yra gyvenimo šaltinis, o jos pilvas – gerovės šaltinis. Jei mama nėštumo metu buvo linksma, laiminga, laukė kūdikio, džiaugėsi juo, gynė jį – vaikas gims pasitikintis savimi, džiaugsis savo prigimtimi ir nuo pat pradžių bus labai atsipalaidavęs.

Taigi, bet kokiu atveju, mama yra tas žmogus, nuo kurio reikėtų pradėti dirbti su savimi. Priimkite mamą – priimkite savo pilvą (savo gyvenimą ir savo prigimtį) ir pamilkite save!

Idealu būtų pradėti dirbti su savo vidumi, atsipalaiduoti ir klausytis ramios muzikos, įsivaizduoti save motinos pilve, virkštelę, kuri jūs jungia, kad jūs esate neatsiejama visuma, jūs girdite jos širdies plakimą ir tai pati maloniausia jūsų sielai muzika.

Reikia įsivaizduoti, kaip mama džiaugiasi jumis, laukia jūsų (net jei iš tikrųjų taip ir nebuvo). Medituokite su virkštele, jausdamos giliausią jūsų kūnų, jūsų gyvenimū ryšį. Sutikite, kad jūs esate vienas asmuo. Kvėpuokite vienu taktu, kartu egzistuokite. Ji myli ir saugo jus. Ji maitina jūsų gyvenima. Mama…
Kvėpuokite, ir pajusite ryšį. Galbūt jus norėsite verkti, tai gerai, reikia paverkti – taip išeina baimė ir atgaivinamas artumas.
Taip medituoti reikėtu tol, kol imsite suvokti, kad jūs esate motinos vaikas, esate jos kūnas ir kraujas, jos dalis. Tai ne tik pagerins jūsų santykius, bet ir leis jums atsipalaiduoti ir suteiks ramybės.

• Traumine patirtis

Labai dažnai energijos blokavimas susiformuoja dėl trauminės seksualinės patirties, moteris užsisklendžia ir nenori prisileisti vyro, ir net būdama santuokoje ji tiesiog kenčia ir laukia, kada seksualiniai santykiai pasibaigs.

Jus galite perrašyti šio ryšio scenarijų.
Pirmiausia jums reikia užrašyti traumą ant popieriaus lapo ir apie ją rašyti tol, kol žodžiai liesis. Ir tada viską sudeginti.
Mintyse įsivaizduoti visai kitokį intymumo vaizdą, kur kas malonesnį ir leidžiantį jums atsipalaiduoti.

Naudinga su vyru atlikti tokią praktiką.
Moteris atsigula ir atsipalaiduoja, užmerkia akis, o vyras tiesiog glosto jos pilvą pagal laikrodžio rodyklę, kartais šiek tiek paspaudžia ir vėl švelniai glosto. Glostyti reikėtų pilvo sritį, esancią arčiau kirkšnių.

Tik reikėtų įspėti, kad pilvo srityje kaupiasi didžiulis kiekis emocijų, tiek gerų, tiek neigiamų, ir norint sulaukti malonių pojūčių, jums reikės paleisti visus neigiamus dalykus, kurie ten susikaupė. Paprastai per pirmąjį pilvo masažo seansą baime išeina per ašaras, per suspaustus raumenis. Baimė visada mus sukausto ir neleidžia atsipalaiduoti. Todėl pirmiausia išleiskite baimę, paverkite, o tada ateis ramybė, o po jos – palaima.

Masažuojant pilvą išsilaisvina daug energijos ir jūs galite pajusti jaudulį. Tai normalu.

• Baimė ir sunkios emocinės būsenos

Kita pilvo sąstingio priežastis – tai stipri baimė ir sunkios emocinės būsenos: artimųjų praradimas, konfliktai šeimoje, rimti nusivylimai gyvenime, ilgai tramdomas pyktis, stresas, grėsmė gyvybei. Visa tai kaupiasi pilve. Juos galima išgyventi pasitelkiant laiškų, kvėpavimo pratimų praktiką ar kitokias praktikas.

Mokomės atpalaiduoti pilvą

Moteris turi išmokti atpalaiduoti pilvą, priimti jį tokį, koks yra. Atpalaiduotas pilvas suteikia labai daug pliusų:
Lengvas nėštumas ir gimdymas.
Daugelis moterų del įtempto pilvo ir šlaunų patiria gimdymo traumas. Labai svarbu gimdymo metu atpalaiduoti pilvą ir vidaus organus, kad naujagimiui atsivertų kuo platesnis kelias į pasaulį ir būtų lengva praeiti. Jei moteris iki gimdymo siekė suformuoti pilvo presą, atlikdavo pilvo tempimo pratimus – kyla didžiulė traumų ir patempimo rizika.
Tinkamas energijos srautas.
Kai pilvas atsipalaidavęs – energija laisvai teka po visą moters kūną, pasiekia visus energinius centrus. Štai kodėl daugelio šalių moterys dėvi laisvus drabužius – Rusijoje sarafanus, Indijoje – sarius, Azijoje sijonus-kelnes, tunikas. Dėvint tokius drabužius energija ne tik teka laisvai, bet dar ir sustiprėja.
Gilus kvėpavimas.
Dabar dauguma moterų kvėpuoja tik paviršutiniškai, negilus kvėpavimas neaprūpina viso organizmo. Jei moters pilvas atpalaiduotas, ji gali kvėpuoti pilvu ir privercia kūną gracingai ir sklandžiai judėti.
Seksualumas ir patrauklumas.
Minkštas pilvas labai seksualus vyrams (prisiminkite Veneros gimimo paveikslą), nes moteris yra švelnumo, nuolaidumo, ramybės simbolis. Stipriems vyrams patinka ne tik minkštas moters charakteris, bet ir jos minkšta išorė. Juk išorėje atsispindi vidus. Jei jūsų vyras primygtinai reikalauja, kad treniruotumėte pilvo presą, vadinasi, jam patinka stiprios vyriškos moterys ir jis nori iš jūsų arba lyderio vaidmens ir vienodos atsakomybės, arba jį pernelyg veikia reklama. Nereikėtu į tai reaguoti. Jums reikia priimti save, tada jus priims ir kiti.
Minkštas pilvas – nereiškia būti aptukusiai, net liekna mergina gali turėti minkštą pilvą ir atrodyti labai moteriška ir grakšti. Tai gražu, seksualu, moteriška.

Atpalaiduoti pilvą gali padėti rytietiški pilvo šokiai, tai geras moterų užsiėmimas, kuris leidžia pasijusti žavingoms, moteriškoms, paslaptingoms. Jie taip pat padeda pašalinti blokus kirkšnyse. Atkreipkite dėmesį, kad tai tik pilvo šokis, o ne raumenų pratimai.

Pilvas neturėtų būti pernelyg plokščias arba pernelyg didelis. Kad jis būtų dailios formos, būtina atlikti kasdienius kvėpavimo pratimus (pranajama) – giliai įkvėpdamos išpūskite pilvą, iškvėpdamos – įtraukite. Tai darykite kelis kartus.

Ko nereikėtų daryti su pilvu?
Nepritariame bambos pervėrimui auskaru. Tai užblokuoja energiją apatiniuose centruose ir ji nepatenka į viršutines čakras;
Nepatariame dėvėti drabužių, nepridengiančių pilvo kirkšnių srityje. Šioje srityje susikaupia seksualinė energija ir jei moteris ją demonstruoja visiems, ši energija greitai išeikvojama.
Nepatariame dėvėti liekninančių drabužių, jie sukuria kūno įtampa ir energija kūnu juda pagal vyriškąjį tipą, formuoja vyriškas charakterio savybes.

Julija Sudakova,
vertimas – žurnalas Raktas (iliustracija – Jean Baptiste Valadie)

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s