Charakterio lavinimas · Mistika

Astrologija: MĖNULIO ĮTAKA VAIKO CHARAKTERIUI

MĖNULIO ĮTAKA VAIKO CHARAKTERIUI

Kadangi pastaruoju metu skiriame daug dėmesio mėnuliui. Tad pagalvojau , kad ir čia pasidalinsiu informacija, kaip mėnulis veikia vaiko charakterį. Vaiko gimimo metu ir iki 7 metų mėnulis tai yra svarbiausia planeta, kuri įtakoją jo charakterį , elgseną. Nepamirškime, jog mėnulis tai moteriška planeta, astrologijoje mėnulis atspindi motiną, vaiko ir motinos santykį, ryšį šeimoje. Mamom visada yra svarbu, kad vaikas augtų saugioje terpėje, kad vaiko poreikiai būtų patenkiinti ir jis susiformuotų psichologiškai tvirta asmenybė. Pažinkite savo vaikus ir darykite juos laimingais.

Vaiko Mėnulis Avino ženkle. Tokiam vaiku svarbu išreikšti iniciatyvą, jam svarbu individulizmas ir pripažinimas. Jam būdingas impulsyvumas, emocionalumas, užsispyrimas. Paprastai tokie vaikai būna labai aktyvus fiziškai, nepriklausomi. Todėl tevų užduotis nukreipti vaiko fizinį aktyvumą teisinga linkme, gerbti jį kaip asmenybę, skatinti jo individualumą. Nenutraukite jo žaidimo greitai ir netikėtai tai pažadins jūsų vaikui nervingumą ir pyktį. Gerbkite jo asmenybę.

Vaiko Mėnulis Jaučio ženkle. Toks vaikas būna ramus, jam reikalingas komfortas ir saugumas. Negalima vaiko skubinti, spausti, didelės permainos taip pat veikia neigiamai vaikutį, kurio mėnulis yra jaučio ženkle. Mėnuliniai jautukai, labai saugo savo žaislus, tačiau dalintis nelabai linkę, nespauskite jo nieko per prievarta dalintis, jei jis nenori. Paprastai jau nuo mažumies būna labai tvarkingi, gali mėgti tik tam tikro stiliaus rūbus, valgyti tik tam tikrą maistą… Bet kokios permainos vaikui sukelia stresą, taigi įvedinėdami naujus dalykus į šio vaiko gyvenimą tai darykite itint atsargiai.

Vaiko mėnulis Dvynių ženkle. Plepučiai, tauškučiai, juos būtina girdėti ir klausytis, butina jausti jų emocijas. Kadangi dvyniai oro ženklas, tad vaikui sunku susikaupti, jis blaškosi, jam nuolat reikalinga nauja informacija, negali nusėdėti vienoje vietoje, visada juda, kraštosi ir bendrauja. Tokiam vaikui tėvai turi nuolat rasti naujos informacijos.Tai gali būti knygos, edukaciniai žaidimai, delionės, atminties paveikslėlių žaidimai. Šiam vaikui labai svarbus grynas oras

Vaiko mėnulis Vėžio ženkle. Mėnulis vežio ženkle yra labai stiprus. Toks vaikas yra labai intuityvus ir emocionalus. Dažniausiai labai būna prisirišęs prie mamos. Jis moka jausti ir užjausti, pergyventi, priimti kitų emocijas. Čia tėvų užduotis rasti veiklą per kurią vaikas galetų emocionaliai bendrauti. Jam labai svarbu namai, čia jis jaučiaisi saugiausiai, svarbu, kad visi aplinkui jį būtų nuoširdūs, nes tik tada jis jausis saugus.

Vaiko Mėulis Liūto ženkle. Tai mažieji aktoriai. Jiems svarbu pripažinimas, apldismentai, jis nori būti karalius, visa tai jam būtina kaip motyvaciją. Jis kūrybiškas ir norintis būti dėmesio centre. Tokį vaiką būtina nuo vaikystės kuo labiau skatinti jo kūrybiškumą, nes tai ateityje bus gerai savirealizacijai. Pagyrimai tokiam vaikui labai svarbu, tačiau nesekmes išgyvena itint skaudžiai. Reikalaukite iš tokio vaiko ypač atsargiai, tik tai ką jis tikrai gali padaryti, priešingu atveju sumenkinsite jo autoritetą ir jis praras pasitikėjimą savimi.

Vaiko Mėnulis Mergelė ženkle. Tvarkingas, tikslingas, analitiškas, nuovokus, jam svarbu pagarba . Toks vaikas reiklus sau ir aplinkiniams, darbštus ir pareigingas. Bet čia tėvų užduotis vaiką išmokinti būti sveikai reikliu, mokinti susitaikyti su tuo kas jam nepriklauso. Vaikui būtina dienotvarkė, režimas tai suteiks jam saugumo jausmą. Tai labai protingi vaikai, jie būna pirmieji darželiuos, kurie pažįsta raidės, skaičius, anksti pradeda analizuoti vykstančius įvykius, dėsningumus ir priežastis.

Vaiko Mėnulis Svarstykliu ženkle. Tai diplomatiškas nuo prigimties žmogutis. Jam komfortabilu tik gražioje aplinkoje. Jis nori būti matomas,pripažintas, moka numatyti tolenius įvykius, instinktyviai jaučia situacijas. Tėvų užduotis leisti kuo daugiau bendrauti su bendraamžiais, svarbi bendra veikla ir su tėvais. Vaikas dažnai pasiklysta tarp savo ir aplinkos jausmų. Tėvams būtina išmokinti vaiką kalbėti apie savo jausmus.

Vaiko Mėnulis Skorpiono ženkle. Čia svarbu, kad vaikas jaustusi reikšmingas ir galvotų, kad jis kontroliuoja situacijas ir aplinkinius žmones. Šitam vaikui reikia ypatingai didelės meilės, jis visada jaučiasi šiek tiek ne iki galo mylimas, tai pasireiškia padintu reikalavimu sau, užsidaro savyje, slepia tikruosius savo jausmus, todėl anksti užsideda savankiškumo kaukę. Toks vaikas dažnai kanda ir sau ir aplinkiniams. Tėvams būtina rodyti kuo daugiau meilės, būtina pozityvi atmosfera namuose, svarbus betarpiškas vaiko supratimas, kad vaikas negyventų prieštaravimuose, o valdytu vidinius psichologinius procesus.

Vaiko Mėnulis Šaulio ženkle. Svarbu gerbti jo nuomonę.Jis nori nuo mažumės būti autiritetu, elgiasi globėjiškai tiek savo bendraamžių tiek saugusiųjų atžvilgiu. Tai optimistas iš prigimties , plačiu pažiūrų, kilnus ir dvasingai teisingas. Tokį vaiką reikia mokinti išgirsti save, savo pojūčius, idėjas ir pritaikyti juos gyvenime. Tik palikite galimybės ir jam pačiam dalyvauti savo pojūčių suvokime. Dažnai tokie vaikai gyvena su rožiniais akiniais, kol nesusiduria su realybę, tad juos nusiima.

Vaiko Mėnulis Ožiaragio ženkle. Planavimas, dienotvarkė, strateginis efektyvumuas, disciplinos planavimas, vidinė atsakomybė, pareiga … Per stipiai skatinamos ir ugdomos aukščiau minėtos savybės atveda vaiką i susikaustymą ir užsispaudimą. Tada pasireiškia didelis noras valdyti aplinkinius. Tai kieto charakterio asmenybė jau nuo mažumės. Tokį vaiką turite išmokinti valdyti gyvenimą praktiškai. Svarbu tėvų emocinis fonas, kad vaikas augdamas turėtų tinkamą savęs vertinimo sistemą.

Vaiko Mėnulis Vandenyje. Draugai, bendraamžiai, naujovės, tai naujų minčių generatorius. Neribokite tokio vaiko kūrybinio potecialo, skatinkite asmeninį savitumą, idėjų originalumą, nepriklausomybės siekimą, žinoma normos ribose. Toks vaikas gyvena ateitimi, nuolatinėmis permainomis. Jam būtina bendra veikla ir bendraminčiai. Jei vaikas rodo nerviukus, pasiūlykite jam ką nors naujo, šitaip jį greitai nuraminsite.

Vaiko Mėnulis Žuvyse. Tai gilaus vidinio pasaulio vaikai, emptiški ir sensatyvus. Jie viską giliai išgyvena viduje ir tai kas vyksta viduje neišleidžia į išorę. Todėl tokį vaiką itint sunku suprasti. Jis smalsus, emocionaliai gilus, jis dažnai lenda ten kur negalima, kur draudžiama, kuo labiau kažka slėpsite nuo jo, tuo labiau jį kaitinsite sužinoti. Tėvai turėtų įsigilinti į tokio vaiko vidinį pasaulį, nuo to kaip suprasit jūs jį vaikystėje, toks jis bus suauges. Sėkmingai galite jį kreipti į menines sritis, nes vidinė vaiko intuicija skatina fantaziją.

https://www.facebook.com/groups/438843002955986/permalink/470869416420011/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s