Moteris · Skyrybos · Sutuoktinio paieška. Sužadėtuvės. Santykiai iki vestuvių · Vyras

Vyrų tipai. Vargšas

IŠTEKĖTI UŽ VARGŠO
Psichologo pastebėjimai

Daugelis moterų svajoja ištekėti už turtingo. O ką daryti, jeigu mylimas žmogus yra vargšas?

Vargingumas, kaip ir turtingumas, yra sąlyginė sąvoka. Koks nors sostinės biudžetininkas gali būti laikomas pakankamai pasiturinčiu tolimoje gilumoje. O vidutinis verslininkas, palyginti su pasaulio “grietinėle“, – tiesiog vargšas. Todėl pažvelgsime į situaciją, kai vyras yra neturtingas palyginti su jumis. Taip pat atmesime atvejį, jeigu žmogus laikinai atsidūrė “ant seklumos“. Taip gali nutikti bet kam, kas užsiima verslu. Tačiau paprastai tokie žmonės anksčiau ar vėliau vėl atsistoja ant kojų.
Pabandykime pakalbėti apie tuos vyrus, kurie buvo vargšai visą laiką. Juos taip pat galima suskirstyti į kelis tipus.

IEŠKAU SAVĘS!
Toks žmogus užsiėmęs dvasinėmis paieškomis, ir pinigai jo nedomina. Jis gali būti kokios nors religijos garbintojas arba psichologinės krypties sekėjas. Šis vyras daug skaito, mąsto, medituoja.
Jeigu imsitės jį išlaikyti, jūsų draugas veikiausiai neprieštaraus, nes jis mano, kad viskas ateina “iš viršaus“, ir jis vertas, kad juo rūpintųsi moteris. Jeigu išvarysite – išeis su savo dantų šepetėliu pas kokią nors dvasingą mergelę, kad galėtų kartu medituoti.

Problemos
Vargu ar jūs priversite jį dirbti. O jeigu pavyks tai padaryti jis jums neatleis, kad dėl niekingų skatikų atitraukėte jį nuo kilnių minčių. Toks vyras gali žvelgti į jus iš aukšto net būdamas jūsų išlaikytinis.

Strategija
Jeigu jūs mylite šį žmogų, susitaikykite su tuo, kad jis niekuomet neatneš į namus nė cento. Tačiau jis neleis jums visa galva pasinerti vien tik į buitį ir savo buvimu visuomet primins, kad ne vien duona žmogus gyvas.

INTELIGENTAS
Jis gali dirbti mokytoju paprastoje mokykloje arba gydytoju, kuris principingai neima iš pacientų dovanų. Šis žmogus niekuomet nesijaudina dėl pinigų, jo prioritetai kiti.
Inteligento poreikiai nedideli, tad jam nesuprantama, kam užsisakinėti penkių žvaigždučių viešbutį, jeigu galima pailsėti ir daug kuklesniame.

Problemos
Laikui bėgant, jis gali virsti niurzga ir pradėti smerkti tuos žmones, kurie renkasi materialias vertybes. Jūsų bandymai įdarbinti jį prestižinėje mokykloje arba klinikoje veikiausiai bus nesėkmingi, nes “kažkam reikia mokyti ir gydyti vargšus“.

Strategija
Pagal aplinkybes neatskleiskite jam savo išlaidų, nepasakokite apie turtingų kolegų ir draugų užmojus. Tai jį traumuoja. Didžiuokitės tuo, kad turite unikalią istorinę relikviją, išlikusią nuo Basanavičiaus laikų.

IŠ LŪŠNOS Į RŪMUS
Šie žmonės vargingi, nes jų “pradinis kapitalas“ lygus net ne nuliui, o nusileidžia “iki minuso“. Jie išėjo iš pačių žemiausių socialinių sluoksnių, negalėjo gauti išsilavinimo, tėvų paramos. Tai dažniausiai darbinių profesijų vyrai. Jeigu jie neužsikrėtę girtuoklyste, tuomet yra perspektyviausi “vargšai“.
Jie paragavę skurdo ir nori normalaus, pasiturinčio gyvenimo. Jeigu jūs padėsite tokiam žmogui gauti išsilavinimą arba įdarbinsite gerame darbe, jis stengsis tą lygi išlaikyti.

Problemos
Socialiniame sluoksnyje, iš kurio išėjo jūsų vyras, labai skausmingai reaguojama, kad žmona uždirba daugiau. Todėl daugelis jūsų nesutarimų kils būtent dėl šios problemos. Be to, jeigu jūsų mylimasis nesistengs lavintis, jums anksčiau ar vėliau pasidarys su juo nuobodu.

Strategija
Pamėtėkite jam “teisingų“ knygų, veskitės į teatrą, kalbėkite su juo apie abstrakčius dalykus. Stenkitės įtikinti, kad jūsų atlyginimų skirtumas yra laikinas. Ir didžiuokitės tuo, kad jūs sutikote “tikrą vyrą“.

NEPRIPAŽINTAS GENIJUS
Jis panašus į gyvenimo prasmės ieškotoją, bet tik siekia atsiskleisti kaip menininkas. Šis vyras neatsisakys turėti daug pinigų, bet nori, kad jie būtų gauti už jo kūrybinį darbą. Arba, blogiausiu atveju, kad jų duotų rėmėjas – net jeigu tai žmona arba mylima moteris.

Problemos
Tokie žmonės linkę pavergti savo geradarius. Jūs galite tapti priklausoma nuo šio vyro taip, jog būsite pasirengusi atiduoti viską, kad tik jis būtų šalia.

Strategija
Stengtis nepamesti galvos ir jausti savo vertę.

PINIGŲ PRIEŠAS
Šiam žmogui dar vaikystėje įteigė, kad visos bėdos – dėl pinigų. Ir dabar jis renkasi tas vietas, kur jam mokės minimumą. Beje tai jis daro nesąmoningai.
Toks vyras gali ieškoti gerai apmokamo darbo, bet arba firma, kur jis įsidarbins, bankrutuos, arba partneriai paves. Šis vyras turtuoliams jaučia panieką.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s