Moteris

Moteris

PATI SAVE PIEŠIU
Kažkada tai seniai, kai baigiau mokyklą, pradėjau skaityti dvasinę literatūrą ir Rericho knygos tapo pirmosiomis perskaitytomis knygomis…Tuomet aš daug ko nesupratau tose knygose, bet vieną frazę įsidėmėjau gerai „pasaulis bus išsigelbėtas moters dėka“… Susidomėjau, pasidarė įdomu kodėl taip buvo parašyta… Ir aš pakankamai ilgai ieškojau atsakymo į šią nepamirštamą frazę.

Vaikystėje mano senelė vis kartojo man, kad moteris, kuri žiūri į Dievą, atves ir vyrą pas Dievą, o moteris, kuri žiūri į žemę – iškas jam duobę…Buvo neaišku kur žiūrėti ir ką su tokiom žiniom daryti…

Kol aš ieškojau atsakymų į savo klausimus – daug ko išmokau… Gyvenimas mėtė mane į įvairiausias vietas Žemėje.
Pati didžiausia patirtis kas yra moters jėga patyriau musulmoniškoje šalyje, kai nuvykau ten tiesiai po instituto baigimo. Daug tiesų pradėjo vertis būtent ten…

Norėjau surasti savo moteriškos jėgos dovaną…
Pirma, ką svarbu padaryti moteriai, kad save suprastum – pilnai priimti, kad esi moteris.
Moteriai svarbu suprasti, kad tokios kaip ji nebuvo praeityje, nėra dabartyje ir nebus ateityje. Ir kai moteris stengiasi būti panaši į kitą moterį – gaunasi painiava. Dievas sukūrė moterį kaip unikalią būtybę, nes moterims būdingas kūrybinis aspektas, jos duoda gyvybei pradžią.
Jogai sako: „Jei jūs būdama moterimi neturite kilnumo savo moteriška jėga papildyti vyrišką jėgą, kilnumo savo moteriška jėga papildyti vaiko jėgą, jei jūs neturite moteriškos jėgos, kad pripildytumėte savo namus ir savo šeimą šiluma, tai žaidimas praloštas. Visos jūsų ribos, visi jūsų aspektai priklauso nuo vieno – jūsų spinduliavimo, švytėjimo ir saulės šviesos atspindėjimo jėgos. Tai kilnumas ir grožis. Kilnumas veide, atjauta širdyje, gerumas ir charakterio jėga galvoje – štai kas yra tikroji moteris“.

Viktorija Makarova

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s