Gyvenimas

Visatos kalba

Aukštesnės jėgos su mumis kalba pastoviai, tik reikia suprasti ir išgirsti jų kalbą.
Juk visos mūsų bėdos ir nelaimės tai Visatos šauksmas: “stok, tu ne ten eini. Tu išsukai iš saugaus kelio, kuris veda tave į Laimę ir Džiaugsmą. Aš tau tiek kartų siunčiau Ženklus, kad apsaugočiau tave nuo kreivo takelio ir pavojų…“
Visata visada rūpinasi, patraukdama mūsų dėmesį į mums reikalingą informaciją. Kiekvieną kartą pasiunčia perspėjamuosius ženklus. O mes užsispiriame neklausyti jos balso. Ar girdime… ir nesuprantame jo?
1. Subtilių jausmų kalba.
Tai energetinė, emocinė ir intuityvi būsena. Štai kodėl taip svarbu įsiklausyti į save, savo sielą, ir į tai, ką sufleruoja jūsų širdis. Gaila, bet šiuolaikiniam žmogui sunku išgirsti savo širdį. Jeigu tavo siela dainuoja, tu esi teisingame kelyje. Jei Jauti diskomfortą, sunkumą, neaiškų pavojaus jausmą – išsirinkai neteisingą kelią.
2. Smūgio kalba.
Jeigu mes nesiklausome širdies, Aukštesnės jėgos pasirenka ženklų ir signalų kalbą. Tai mažai tikėtini atsitiktiniai įvykiai. Suklupote, koją skausmas nusmelkė, kažkas nukrito, kažkas sutrukdė ar kažkas kažką pasakė. Mus perspėja ir apie blogus, ir apie gerus įvykius. Įsižiūrėkite ir įsiklausykite į aplinkinį pasaulį, žmones ir save. panašius ženklus galima interpretuoti tik po įvykusio fakto. Tuo atveju, jeigu jūs nesuprantate signalų, ženklai kartojami iki trijų kartų, po to Aukštesnės jėgos pereina į sekantį, grubesnį su jumis bendravimo būdą.
3. Situacijos kalba
Jeigu žmogus išsuko iš savo kelio, su juo pradeda kalbėti situacijų kalba – sandoris sužlugo, svarbus susitikimas neįvyko, jums žmona neištikima ir t.t. Visos situacijos – gyvenimo pamokos, Gal Aukštesnės jėgos jums netrukdo, o apsaugo nuo didesnių problemų?
Jeigu žmogus susierzina po tokių signalų ir nesupranta jų, tai aklėjimo metodai žiaurėja. Jums nori parodyti, kad esate neteisūs. Bet jei pamoka suprasta, situacija išsilygina ir nesėkmės greitai pasikeičia į sėkmę.
4. Nesėkmių kalba
Tai jau galima prilyginti bausmei. Žiūrint įprasta prasme, tai atrodo maždaug taip: kas atrodo ypač vertinga žmogui, per tai ir mušu. Jeigu tai pinigai, tai per materialinę padėtį, sugriūna meilės santykiai, dažnai auklėjimui panaudojama liga. Muša taip, kad nepastebėti ar praleisti yra neįmanoma. Ir visada būtina išsiaiškinti: o kodėl taip atsitiko? Ir jeigu jūs supratote, kodėl, tai problemos atsitraukia. Tokių nesėkmių pagalba Aukštesnės jėgos kreipia žmogų į jo kelią, kad jis įvykdytų savo paskirtį.
5. Tiesioginis kontaktas
Panašios bausmės nesuprantantiems kartojamos tris kartus. Jeigu jūs nereaguojate, tai pasitelkiama tiesioginio kontakto kalba. Jūs pakliūnate pas aiškiaregį, žiniuonį, šventiką, pakliūnate į paskaitą ( jus atveda ), kur staiga išaiškinama jūsų nesėkmių priežastis.
6. Agresijos kalba
Dar grubesnis bendravimo būdas – pavyzdžiui, išeidami iš namų matote ant sienos stambų užrašą: “Tu kvailys“ iki tol, kol jūs suprasite, kad ši frazė taikoma jums, ji liks savo vietoje. Arba sėdite ir galvojate: “laikas išsiskirti“… ir tuo metu visiškai tvirta kėdė sulūžta ir jūs įsitaisote gumbą. Tai reiškia, kad jums leidžiama suprasti, kas išeis iš jūsų užmačios.
7. Įtaigos kalba
Prisiminimui naudojamas tiesus tekstas. Jis pagrįstas naudojant atmintį tiesiogiai, nenaudojant mąstymo. Žmogus tampa priklausomas nuo alkoholio, narkotikų, kazino, sektų, žvejybos ir t.t. Kiekvienas pjauna tą, ką pasėjo. Ir dar ne vėlu apsigalvoti – šansas yra.
8. “Būti ar nebūti?“ kalba
Vėliau auklėjimo procesas tampa dar grubesnis ir žiauresnis, taip vadinamos “ bausmės“, dar sustiprėja, staiga atsiranda neišgydomos ligos, įvyksta nelaimingi įvykiai. Ir jeigu dar žmogus nieko nesupranta, jį gali pastatyti veidas į veidą su mirtimi.

Šaltinis Эзотерика. Практика_и_теория

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s