Skyrybos · Šeima

Ką daryti, jeigu vyras atsisako eiti dvasiniu keliu, valgo viską, vartoja alkoholį, rūko. Ar apsimesti gelbėtoja ar tiesiog pasukti skirtingais keliais? Anantara Das

„Mano klausimas susijęs, bet šiek tiek kitoks: O ką daryti, jeigu vyras atsisako eiti dvasiniu keliu, valgo viską, vartoja alkoholį, rūko. Ar apsimesti gelbėtoja ar tiesiog pasukti skirtingais keliais?

Pažiūrėkime kiek žmona išvardino neigiamų savo vyro savybių.

Pirma: Atsisako eiti dvasiniu keliu. Panagrinėkime kas yra dvasinis tas kelias. Tikras dvasinis kelias – tai visiškas savęs atidavimas Dievui. Kiek tokių žmonių iš Jūsų tarpo atsidavė visiškai save Dievui? Ar bent matėte nors vieną kas save atidavė Dievui, tai yra Jam tarnauja?

Dauguma žmonių labai skirtingai supranta ėjimą dvasiniu keliu. Dabar tiek teorijų ir tik šunkelių, kad gali pasiklysti ne tik šį gyvenimą, bet ir daug gyvenimų į priekį.

Dvasinis kelias turi turėti tris gaires. Pirma.Turite rasti autoritetingą dvasinį mokytoją, kuris turi turėti savo dvasinį mokytoją, o tas savo dvasinį mokytoją. Tai reiškia – PARAMPARA arba mokinių seka. Bet tas mokytojas turi vesti Jus tikrai pas Dievą. Yra mokytojai impersonalistai, kurie irgi lyg tai užsiima dvasine praktika, tačiau jų koncepcijoje nėra Asmeninio Dievo. Tai tikrai ne tikras kelias.

Antra. Eiti dvasiniu tikru keliu reikalinga instrukcija. Ta instrukcija turi būti kažkokia šventa knyga – Vedos, Biblija, Koranas. Jeigu mes nesivadovaujame ta instrukcija, tai mūsų kelias – fikcija. Reiškia mes nuėjome jau į kažkokį šunkelį.

Trečia. Eiti dvasiniu keliu reiškia eiti jau pramintu keliu. Pramintu keliu reiškia, kad tuo keliu jau praėjo daug žmonių seniau.

Todėl šventraščiai sako, kad dvasiniame kelyje turi visi trys tie mano aukščiau išvardinti punktai būti kartu. Jeigu nors vieno iš šio punkto nėra, tai mes vėl ne ten nuėjome.

Aišku milijonai žmonių nėra tikrajame kelyje, bet jie vis tiek kapstosi. Bet koks kapstymasis link dvasinio kelio jau yra gerai. Nes šiame amžiuje iš vis liko mažai žmonių, kurie bendrai kalba apie kažkokį tai dvasinį kelią.

Todėl nebūkite labai kategoriška savo vyrui šiuo atžvilgiu. Nereikalaukite jokio dvasinio kelio. Pažiūrėkite kurioje vietoje Jūs pati esate iš mano išvardinto tikro dvasinio kelio ruožų.

Antra vyro blogybė – valgo viską. Reiškia jis – paršiuko kol kas sąmonės. Bet Jūs iš paršiuko galite padaryti Jį tikru žmogumi. Išmokite skaniai gaminti. Gaminkite Dievui. Gaminkite ne sau, ne vyrui, o Dievui ir vyras po kažkiek tai metų taps šventas.

Jeigu Jūs net vegetarė, tačiau maisto neaukojate Dievui –  Jūs valgote nuodėme.

Matot viską labai sudėtinga. Jums gali atrodyti, kad Jūsų vyras visai puolęs, o man gali atrodyti, kad visiškai puolusi Jūs. Tačiau nei Jūs puolusi, nei vyras puolęs, abu galite visiškai pasikeisti.

Trečia vyro nuodėmė. Vartoja alkoholį. Vyras vartoja alkoholį, kai jis neturi kam atverti savo širdies. Kai vyrui pasidaro sunku gyventi, o sunku pasidaro gyventi mums kiekvienam, vyras pradeda dusti nuo jį slegiančių problemų. Ir kadangi nėra patikimo žmogaus, kuriam jis galėtų, kaip mažas vaikas pasipasakoti savo išgyvenimus, jis pradeda vartoti alkoholį. Kai išgeria jam atrodo, kad viskas pradingo, tačiau viskas tik nuslinko apačion į širdį ir niekas niekus nedingo.

Vyras geria, kadangi nėra gyvenimo džiaugsmo. Jam nelinksma. Jis nori džiaugtis, o džiaugtis tai nėra kuo, va tada jis irgi geria.

Aš jau daug kartų esu rašęs ką reikia daryti, kad vyras negertų. Moteris pati niekada neturi gerti, namuose neturi būti jokių alkoholinių gėrimų ir negerti su jokiais svečiais namuose.

Dar čia reikia daug melstis.

Ketvirta vyro nuodėmė. Rūko. Rūko, kadangi nervų sistema neišlaiko gyvenimo įtampos. Žmogus kai rūko, tik tuo metu atsipalaiduoja. Visą kitą laiką, jis bijo. Praktiškai dvidešimt keturias valandas jis bijo. Tik tuo metu, kai rūko jam šiek tiek lengviau.

Čia aš išvardinau tų neigiamų įpročių priežastis.

Matote gyvenimas mums visada duoda antrą žmogų pagal mūsų karmą. Jūs gavote tokį vyrą, nes tiek esate „prisidirbusi“ praeituose gyvenimuose. Mes kiekvienas galvojame, kad turėtų būti geriau, tačiau „geriau“ mes neužsidirbome. Jūs šiek tiek apvalėte savo karmą, ji palengvėjo ir Jūs nežinote kaip toliau gyventi. Tačiau Jūs norite lengviausio varianto, lengviausio kelio. Bet matot ką daryti su tuo žmogumi, kurį davė Jums dangus?

Jūs vyrą galite palikti:

–         Jeigu Jis Jus muša.

–         Jeigu Jis Jus prievartauja.

O visą kitą reikėtų pakelti. Taip Jūs labai greitai tobulėtumėte. Pas Jus ugdytųsi tokios savybės kaip nuolankumas, kantrybė, gailestis.

Todėl kai rašote ar apsimesti ar pasukti skirtingais keliais, reikia suvokti, kad apsimesti kaip tokią sąvoką ir būseną reikia išgyvendinti iš savo gyvenimo.

Apsimetinėjimas – tai melas, tai ne „aš“. Apsimetinėjimas mus padaro netikrais, nenuoširdžiais, vaikščiojančiais su kaukėmis. Argi mums smagu kai sutinkame žmogų ir jaučiame, kad jis nenuoširdus? Tada pas mus kuriasi formalūs santykiai, kurie eina ne iš širdies ir tokiu būdu mes niekada negalėsime būti laimingi.

Ką Jūs turite darykit?

Pirmiausiai priimkite savo vyrą dabar koks jau jis yra. Tai jau bus Jūsų pergalė prieš save.

Antra išmokite nepykti viduje. Tai antra pergalė.

Pagaminkite nesmurtinio maisto nors kartą per savaitę, bet labai skaniai ir tegul Jis suvalgo, nors pradžiai salotų – paaukotų Dievui, tai dar bus viena Jūsų pergalė.

Trečia, kasdien pasimelskite bent dešimt minučių už savo vyrą – tai ketvirta Jūsų pergalė.

Aš galėčiau daug dėlioti punktų apie Jūsų pergales, bet padarykite pradžiai bent tiek ir pamatsyte, kad taip prasideda Jūsų tikroji dvasinė praktika ir kad Jūs einate tikrai link dvasinio kelio.

Aš Jus myliu…

http://www.anantara.lt/2015/02/Dienorastis-Vrindavanas-2.html

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s