Moteris

Moteriškumas ir gausa

KAM MAN MOTERIŠKUMAS?
Sąžiningai pasakysiu – mane, kaip vyrą, veikia šiuolaikinis moterų “moteriškumas“. Frazė, kuria pavadinau savo pokalbį su jumis, iki mano ausų ateina beveik kasdien. Ir aš atsisakau to klausytis!

Dieve, Tu sukūrei moteris moterimis, o jos nori tapti vyrais ir už tai dar pinigų gauti. Mielos moterys, jei jums reikalingi pinigai, perskaitykite šį mano rašinį atidžiai ir iki pabaigos.

Įprasta situacija: ateina moteris ir skundžiasi savo gyvenio beviltiškumu. Pagalvokite pačios, ką galiu pasiūlyti? Iš kur moteris gali gauti pinigų? Išsiaiškinkim!

Pinigai moteriai gali ateiti dviem keliais: arba pati dirba, arba vyras duoda.
Jei moteris atėjo pas specialistą – 100 % reiškia, kad jos gyvenime nėra vyro, arba jis toks, kad jam pačiam reikia finansinės paramos. Bet kokiu atveju moteriai reikia dirbti. Ką reiškia “reikia dirbti“? Tai reiškia – atlikti vyriškas pareigas, t.y. atlikinėti tam tikrus veiksmus dėl pinigų, kad išmaitintum šeimą.

Jūs žinote, kad nuo seno vyras buvo medžiotojas ir atnešdavo į namus grobį, rūpinosi šeima. Todėl šeimos aprūpinimas ir saugumas – tradiciškai vyriškos funkcijos.

Moteriai reikia suvokti, kai ĮSIDARBINDAMA DĖL PINIGŲ, ji automatiškai pradeda vykdyti vyriškas funkcijas ir praranda savo moteriškumą. Tokios moters moteriški hormonai gana greitai “tirpsta“ ir veido bruožai vyriškėja.
Tokia moteris kenkia savo sveikatai, o ir pinigų tokiame pat darbe uždirba mažiau, nei vyras. Kodėl? Todėl, kad stengiasi rungtis su vyrais. Tai tas pat kaip eiti eskalatoriumi į viršų, kuris juda žemyn.
Visada mes atgal. Galų gale atsiranda sudirgimas, pyktis ir jausmas, kad visas pasaulis prieš jus. Būti laiminga kito vietoje sunku.

Taip ir norisi pasakyti: “Eik savo kryptimi. Plauk pasroviui. Būk Moterimi.“
Bet tokie kvietimai be naudos, nes šių moterų mamos, pačios tapę “Vyrais“, savo dukras mokė būti stipriomis, vyriškai ištvermingomis ir pasikliauti tik savimi. Ir dukros, patikėję mamomis, palaipsniui virto “vyrais sijonuose“ ir šiandien maitina ir gina savo šeimas. Vyrus keikia. O iš esmės tai save pačias.

Jei moteris dirba dėl pinigų, ji pyksta ant savo likimo už tai, pavargsta ir mano, kad jeigu jai mokėtų daugiau pinigų, tai ji būtų laimingesnė.
Laimės formulė, kurią ji kuria, atrodo taip: LAIMĖ = PINIGAI. Nors tuo pat metu, ji tvirtina visiems, kad laimė slypi kitur, kad reikia būti dvasinga, daryti gerus darbus, kitus mylėti, bet realybėje elgiasi priešingai, kaip mama ją auklėjo.

Dažnai moteris darbe dirba už save ir už kolegas, už dirbti tinginčius vyrus. Ir sunkiai suvokia, kodėl iš aplinkos taip mažai kas vertina tokį jos triūsą. “Pavydi!“, – mano ji. O ko čia taip pavydėti? Jūs kas – Rokfelerio dukros? Nei pinigų, nei grožio, viena painiava. Pavydi tam, kad dirbate kaip arklys? Kam pavydėti?

Kai išgirstu apie tokią situaciją – galvoju: “Uuuu! Kaip viskas apleista!“ Ir dar, dažnai tokia moteris ginčijasi su savo viršininku, mano esanti protingesnė. Jei tu jau tokia sumani – eik ir savo verslą kurk. Ginčai, mielos moterys, būdas parodyti sau, kokia jūs protinga, o kitiems sukelti pyktį prieš save. Ginčai – noras protestuoti. Piktintis pasauliu. Kovoti. O karas būdingas vyrams. Siūlau, kai tik kils noras ginčytis, tuoj pat klausti savęs: “Stop! Kas aš? Moteris ar “vyras sijone“? Patikėkite, ši mintis padeda grįžti prie tikrovės.

Pabūkite vadovo vietoje. Ar didintumėt atlyginimą moteriai, kuri pastoviai viskuo skundžiasi? Manau, kad norėtumėte kuo greičiau atsikratyti tokiu žmogumi.

Ir štai tokia moteris ateina pas mane ir skundžiasi savo gyvenimu. Ką galiu jai pasakyti? Siūlau moteriai lavinti savo Moteriškumą, kaip vienintelę ir amžiną priemonę pinigams, gausai pasiekti.

Ir moteris man atsako: “Kam man tas moteriškumas? Mano amžius jau ne tas. Vyrai manęs nedomina, svarbiausia man pinigai, kad vaikai laimingi būtų, kad laimė į šeimą ateitų.“
Mano patarimas lavinti Moteriškumą – tuščias garsas. Ji mano, kad sėkmė ją suras tokią, kokia ji yra. Tik reikia tos sėkmės siekti stipriau: dantimis ir nagais išplėšti iš gyvenimo.
Ji atsisako suvokti, kad GYVENIMAS PINIGUS DUODA TIK VYRIŠKIEMS VYRAMS IR MOTERIŠKOMS MOTERIMS.

Ji atsisako suvokti, kad MOTERIŠKUMAS – TAI MOTERS KAPITALAS BET KOKIAME AMŽIUJE.

Todėl, kad MOTERIŠKUMAS – tai MOTERS POTENCIALAS. O potencialas – tai galimybė.
KUO JŪS DAUGIAU SAVYJE TURITE MOTERIŠKUMO – TUO DAUGIAU GALIMYBIŲ!
O Sėkmė ir yra Galimybė. Kad “pagautum“ sėkmę – reikia jautrumo. Be moteriškos intuicijos jautrumas veikti atsisako.
Spinduliuokite pasauliui MOTERIŠKĄ ŠILUMĄ. Kas tai?
Moteriška šiluma – tai gebėjimas padovanoti meilę savo partneriui, aplinkiniams, gebėjimas parodyti, kokie jie reikšmingi. Mokėjimas priimti viską, ką duoda šalia esantis, dėkingumas, gebėjimas įkvėpti kitus.
Deja, kai kurios moterys atsisako suvokti, kad tik Moteriškumas sukelia norą rūpintis jomis, padėti joms.

Mielos Moterys, kai jūsų šaldytuvas tuščias, paklauskite savęs: “Kas aš šiuo metu savo aplinkai? Jei aš Moteris, tai aš džiaugiuosi tais, kurie yra šalia.“ Ir tas, kuris yra šalia norės kažką padaryti dėl jūsų gero.
O jei jūs delsiate džiaugtis tuo, kas yra šalia – jumyse veikia programa “Aš pati“.

Kol tokia programa veiks – pinigai, gausa dels ateiti. Galite skųstis. Skundai ne tai ko reikia. Pinigai tik vis labiau paliks jus.
Kuo greičiau suvoksite, kad Moteriškumas vertybė, tuo greičiau į jūsų namus grįš stabilumas, gausa.

Galite ginčytis, galite atsisakinėti būti Moteriška ir likti kelyje “vyras sijone“. Bet galite pasirinkti ir Moteriškumo kelią. Kryptys tik dvi. Dievui mūsų planetoje reikia Moteriškų Moterų ir Vyriškų Vyrų. Esmė ne jūsų darbe ir piniguose.
Paklauskite dabar pat savęs: KAS AŠ ESU?
Ir jei atsakymas delsia, tai pasižiūrėkite į savo aplinką. Atsakymas visuomet slypi mūsų aplinkoje.
Марк Ифраимов

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s