Auklėjimas mergaičių · Berniukų auklėjimas · Ugdymas

VAIKŲ AUKLĖJIMAS

Subtilusis berniuko kūnas labai panašus į mamos subtilųjį kūną, o mergaitės subtilusis kūnas – į tėvo subtilųjį kūną. Tai reiškia, kad berniukas turi daugiau mamos savybių, o mergaitė daugiau tėvo savybių, bet tos savybės yra giluminės, subtiliame lygmenyje.

Tai nereiškia, kad tėvas turi auklėti mergaitę, o mama – berniuką. Tėvas turi auklėti berniuką, o mama – mergaitę. Ką tuomet daryti su tuo suderinamumu? Viskas išsisprendžia, jei šeimoje yra bendradarbiavimas, vienas kito supratimas ir meilė.

Jei mama myli vyrą, tai berniukas taip pat mylės tėvą, todėl kad mamos subtilusis kūnas turi suderinamumą su sūnaus subtiliuoju kūnu ir per jį mama savo meilę vyrui perduoda sūnui. Tas pats nutinka ir su vyru: jei vyras myli savo žmoną, tai ta meilė subtiliajame lygmenyje perduodama mergaitei.
Todėl, jei tėvai nesistengia būti geruose tarpusavio santykiuose – jie praranda savo vaikus. Ir jokių galimybių turėti gerus santykius su vaikais jie nebeturės. Todėl prieš pradedant auklėti savo vaikus, tėvams reikia išmokti gražių tarpusavio santykių.
O.G.Torsunov

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s