Rekomenduojami filmai

Greitkelis 60 / Interstate 60

Šiandien per FB gavau šio filmo ištrauką su prierašu “Prieš pasakydamas pagalvok… Niekas nevyksta šiaip sau..“.
Aš šį filmą seniai mačiusi, bet nebuvau jo įdėjusi į Rekomenduojamų filmų sąrašą, tad dalinuosi. Gal dar kažkas nesate matę arba sumanysite pažiūrėti pakartotinai…

Ištrauka: https://www.facebook.com/video.php?v=366986346663776&set=vb.282646155930&type=2&theater

Filmas:

Apie siužetą: Tai prasidėjo kaip noras, vėliau tapo nuotykiu ir galiausiai baigėsi kaip nepaprasta kelionė.

Legendose ir mituose yra trys personažai, kurių pagrindinė užduotis – išpildyti norą. Pas arabus tai džinai, pas airius – leprekonai, o pas europiečius – fėjos ir miško dvasios. Amerikoje tai tik Grantas – senas ir juokingas žmogus, taip pat galintis išpildyti jūsų norus. Tačiau nepamirškite – su juo ne taip paprasta! Būtent jį kartą ir sutinka Neilas Oliveris.

Neilas patenkintas savo gyvenimu – jis turi puikius tėvus, simpatišką nuotaką ir būsimą juristo karjerą. Tačiau neseniai jam naktimis pradėjo sapnuotis nepažįstama mergina, kurios jis niekaip negali išmesti iš galvos.

Tėtis jam siūlo studijuoti teisę, tačiau Neilas slapta iš gyvenimo nori visai ko kito. Gimtadienio proga iš tėčio gavęs mašiną, apie kokią svajojo jis pats, o ne Neilas, jis nutaria sugalvoti norą – surasti tikrąją gyvenimo prasmę. Vienas keistas tipas O.W.Grantas (Gary Oldman) gali tai padaryti, ir padaro – Neilui ant galvos nukrinta kibiras ir jis atsigauna ligoninėje, pamažu suvokdamas, jog pasaulis jau nebetoks koks buvo. Jis susipažįsta su tariamu daktaru Rėjum (Christopher Lloyd), kuris parodo jam triuką kortomis ir papasakoja šį tą apie iliuziją ir aklumą. Netrukus įvykiai pasisuka taip, kad Neilas Rėjaus prašymu iškeliauja į Danverį nuvežti kažkokį paketą. Danverį galima pasiekti tik 60-uoju greitkeliu, kuris oficialiai neegzistuoja. Šiaip ar taip, Neilas jį randa ir kelionėje patiria daugybę nuotykių, kurie jam padeda pažinti save ir susivokti, ko jis nori iš gyvenimo. Filme daugybė simbolių, metaforų, prasmingų idėjų.

Iš esmės, tai filmas, kuris remiasi “Alisos stebuklų šalyje“ principu. Nepaprasta kelionė į keistą ir siurrealų pasaulį, kuris iš tikrųjų yra tavo viduje.

Filmo aprašymas iš interneto 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s