Citatos · Citatos Aldutė Vakarė

Nuoroda į kitas duris

image009Ji niekaip nesupranta, kodėl Likimas, pats Dievas, jai užtrenkė visas duris prieš pat nosį. O tada, kai jau, atrodė, neliko nė vienų atvertų durų, Jis ją vedė pirmyn, nors jai atrodė, kad ji eina atgal. Dievas ją vedė prie durų, kurių ji tada dar nematė, tik Jis žinojo, kad šios durys būtent dabar  – pačios tinkamiausios Monikai. Matyt, tada ir buvo tas momentas. Kai vieną rytą pabudusi ji Žinojo – jau Laikas! „Ką dievai myli, tą atveda ton vieton, kur jo reikia.“(V.Gėtė). Tuo metu ji ir pradėjo rašyti savo knygą.<..>

Monika dažnai prisimena vieno filosofo mintis: „Kai durys užsitrenkia tau prieš pat nosį, privalai suprasti, kad tai akimirka, kai Dievas užveria tau šias duris, kad parodytų kelią prie kitų, atvirų ir tinkamų tau“.

Gyvenimas jai daug kartų parodė, kad tada, kai niekas nevyksta, arba kai viskas vyksta ti blogai, visa tai yra tam, kad tave paruoštų, sustiprintų, užgrūdintų naujai užduočiai, naujai misijai, naujam Keliui, naujam Gyvenimui! “Vis dėlto, jei tikime, mums būtinai atsivers durys, ko gero, net ir tos, apie kurias net nesvajojome, bet mums pačios tinkamiausios“, – tikino Spencer Johnson.

A.Vakarė „Kartais Angelas pasirodo“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s