Citatos · Citatos Aldutė Vakarė

Darbai, atskleidžiantys mūsų Vidinį grožį, yra tikieji darbai!

“Kaip nuostabu būti reikalingam žmonėms ir jausti šviesą savo delnuose“ (M.K.Čiurlionis)

“Pačius geriausius rezultatus atneša tas darbas, kuris atliekamas dėl malonumo, suteikiamo paties darbo proceso. Didžiulis atpildas – tai jausmas, kad tu esi naudingas aplinkiniams ir gerai atlikai savo darbą.“ (John Marks Templeton “Gyvenimo dėsniai“).

Darbas – tai meilė žmonėms. Reikia atiduoti visą save, reikia ištirpti tame, ką darai, kad kiekvienas žmogus, prie kurio prisilieti, galėtų pasiimti lašelį tavęs. Apjuosęs tą lašelį savo širdie gerumu, kurį tu pats jame pažadinai, vieną dieną žmogus grąžins jį tau atgal. Surinkęs visus lašelius, kadaise dovanotus su meile kitiems, tu sudėliosi save tokį, kokį žmonės tave mato ir myli. “Ką žmogus daro, toks jis ir yra“, – sakė G.Hėgelis.

“Didžiausia paslaptis, kaip išlaikyti savo veiklą geriausios būklės, – išmokti dirbti su meile, nes meilė ir sustiprina ir pagyvina, ir grąžina jėgas. Kai meilės nėra or kai darbą laikome tik pragyvenimo šaltiniu, nebus gerų rezultatų. Žinoma, uždirbsite kažkiek pinigų, bet prarasite džiaugsmą, entuziazmą, tapsite irzlūs, o sveikata pablogės. Dirbdami daug valandų su meile, nejausime nuovargio, bet vos tik padirbėsime kelias minutes be meilės, supykę, priešiškai nusiteikę – jūsų vidus sustings ir pasijusite netekęs energijos.

Būtina suvokti meilės veiksmingumą ir galią. Visa, ką darote, darykite su meile arba visai nedarykite! Nes tai, ką darote be meilės, jus vargina, net apjuodina, todėl vėliau nesistebėkite, kad jaučiatės išsekę, nesveiki. Kiek žmonių savęs klausia, kaip tapti nepavargstantiems! Paslaptis ta, kad reikia mylėti tai, ką darai, nes meilė pažadina visas energijas.“(Omraam Mikhael Aivanhov “Auksinės kasdieninio gyvenimo taisyklės“).

Tik tas yra darbas, kurį atlieki su meile, naudodamas Dievo duotus talentus, iškeli savo žmogiškąją prigimtį į šviesą ir daliniesi su visu pasauliu. “Tikrus stebuklus padaro žmogus tada, kai pasinaudoja Dievo duota drąsa ir protu“, – teigė Jean Anouilh. O jei dirbi tik dėl sotaus pilvo, laikinų malonumų – tai ne darbas, o vergystė. Ar matei kur nors laimingą vergą? Štai kodėl dabar tiek daug nelaimingų žmonių, išpampusių nuo sotaus gyvenimo, pajuodusių nuo naktinių lėbavimų ir ištvirkimo. Ar tu priklausai jiems? Šveisk į šalį savo susikurtą kaukę, kuri trukdo tau kvėpuoti pilna krūtine ir jausti pilnatvę. Laimė yra tai, ką jauti, o ne tai, ką turi. Jausti gali tik tai, ką turi savyje. Viduje, to niekada neprarasi, todėl jautiesi saugus. Tai, ką turi išorėje, žinai, kad kiekvieną akimirką gali prarasti, ir baimė įkalina tave. Taip ir lieki gyventi savo paties susikurtame kalėjime.

Veikla be meilės daro mus fanatikais. Štai kodėl visur reikalinga meilė. “Tai, ką darome, visų pirma turi išreikšti laisvę, kad nebūtume panašūs į ratus, kurie sukasi, nes yra priversti suktis“ (Rabindranath Tagore).

Aldutė Vakarė “Kartais Angelas pasirodo“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s