Išminties žodis. Valdovų laiškai

Kontroliuoti tik du dalykus: savo vidinę būseną ir išorinę aplinką (žr. kaip)

images-Maestro-kutumíAŠ ESU Didysis Dieviškasis Nukreipėjas.
Aš atėjau šią dieną, kad nukreipčiau jus jūsų Dieviškajame Kelyje. Labai tikiuosi, kad visi jūs, kas skaito šį mano Laišką, sekate Keliu į Dievą.
Ir pradžiai aš norėčiau, kad ištiesintumėte savo pečius, giliai pilna krūtine įkvėptumėte ir sutiktumėte mane su tokia plačia šypsena, kokia jūs sutinkate švelnią, saulėtą, vasarišką aušrą.
Štai taip! Dabar mes esame pasiruošę mūsų pokalbiui. Ir visiškai apibrėžtai turiu jums pasakyti, kad atsakomybė už jūsų gerą nuotaiką pilnai guli ant jūsų pečių. Ir jei nuolatos raukote savo antakius, suspaudžiate lūpas ir darote rūsčią, kupiną kančių veido išraišką, tai būtent tai pritraukia jums iš erdvės tuos pačius niūrius veidus ir kančių kupinus žvilgsnius.
Prisiminkite, kad jūs iš erdvės pritraukiate būtent tai, ką jai siunčiate. Ir pilnai nuo jūsų priklauso – kokias energijas jūs siunčiate pasauliui ir kokios būsenos esate.
Kiekvieną dieną jūs save programuojate. Galite save užprogramuoti laimei, sėkmei, sveikatai ir džiaugsmui, o galite užprogramuoti save kančioms, liūdesiui, depresijai, pykčiui ir netgi neapykantai.
Viską, numylėtiniai, jūs nulemiate patys. Nėra pasaulyje nei vieno žmogaus, kuris priverstų jus jausti negatyvias sąmonės būsenas. Vienintelis žmogus, kuris visame pasaulyje gali tai padaryti, esate jūs patys. Ir niekas kitas.
Todėl rekomenduočiau kiekvieną dieną pradėti nuo to, kad prieitumėte prie veidrodžio ir sau nusišypsotumėte. Tai pats paprasčiausias būdas ir jis prieinamas netgi tiems iš jūsų, kurie mano, kad jie vargšai, nelaimingi ir bedaliai.
Jūs tampate tais, kuo jūs manote, kad esate. Tai – erdvės, kurioje jūs gyvenate, įstatymas. Ir pradžiai jums būtina pakeisti įsivaizdavimą apie save. Jums vertėtų save įtikinti, kad su jumis viskas tvarkoje. Ir svarbiausia, jums reikia save įtikinti tuo, kad su jumis – Dievas. Kas gali jums atsitikti, jei pats Dievas būna su jumis ir jumis rūpinasi?
Buvimas Dievuje, Dieviškumo jausmas, – tai paprasčiausiai jūsų sąmonės būsena. Ir jei nuolatos norite būti Dievuje, tai iš pradžių Jį įsileisite į savo širdį, o po to, po kurio laiko, Jis užvaldys visą jūsų būtybę. Panašiai į tai, kaip saulė apšviečia visą žemę ir viską aplink, Dievas per jus taip pat švies pasauliui.
Šį Dievo savyje atskleidimo mechanizmą būtina įsisavinti kiekvienam iš jūsų. Buvimas Dievuje nereiškia ypatingų sugebėjimų išvystymo, mūsų diktavimų priėmimo ar minčių skaitymo. Buvimas Dievuje reiškia nuolatos gerą, tolygią nuotaiką, perpildantį jus džiaugsmą ir meilę.
Jus išduoda jūsų akys. Ir jei jūs esate Dievuje, tai jūsų akys spinduliuoja ir dega vidine šviesa. Jei renkatės gyventi be Dievo, tai jūsų žvilgsnis blanksta ir gęsta.
Jūs atkreipėte dėmesį: kiek aplink jus nelaimingų žmonių, apsunkintų begalės problemų, su nuolatiniu blogu nusiteikimu ir rūškanu žvilgsniu?
Aš jums pasakysiu, kad visa tai, ką jūs pastebite kituose žmonėse, – visa tai yra jumyse pačiuose.
Ir tada, kai leisite sau pasikeisti, leisite jausti džiaugsmą ir gerą nuotaiką, tai visi jus supantys žmonės apsisuks į jus kita puse, ir jūs pastebėsite, kiek aplinkui yra nuostabių spindinčiomis akimis ir meilių šypsenų žmonių.
Jūsų būtybės viduje egzistuoja jūsų dabarties ir ateities valdymo centras. Aišku, jūs visiškai teisingai pastebėsite, kad jūsų dabartį ir ateitį valdo Karmos Įstatymas, ir viską, ką jūs kada nors sukūrėte, jums sugrįžta, tame tarpe ir kaip nekokybiškos jūsų sąmonės būsenos. Esate visiškai teisūs! Tačiau pabandykite nuolatos galvoti apie blogą, apsupkite save televizoriais, kiekviename kambaryje, iš kurių 24 valandas per parą rodys siaubo, kovinius filmus ir žinias apie stichines nelaimes bei teroristinius aktus. Kaip manote: jūsų būsena pagerės? Tačiau vienas paprastas dalykas gali pagerinti jūsų būseną: išjunkite televizorius. Nustokite palaikyti pokalbius apie negatyvius jūsų pasaulio reiškinius. Sutelkite savo dėmesį į pozityvą: gėles, gamtą, gyvūnus, saulę, Valdovų atvaizdus. Namuose ir darbe apsupkite save nuostabiais pavyzdžiais, šviesiais tonais.
Iš savo gyvenimų išimkite visas vargingumo, menkumo apraiškas. Ir stebėkite save. Ar nepasidarys jums geriau?
Įsijunkite švelnią, harmonizuojančią muziką arba tylias, melodingas jūsų klausą glamonėjančias mantras. Erdvę aplink save pripildykite pozityviomis energijomis.
Nuolatos savo gyvenime jums reikia kontroliuoti tik du dalykus: savo vidinę būseną ir išorinę aplinką. Išimkite iš savo sąmonės negatyvias mintis ir jausmus bei iš savo aplinkos išimkite neteisingus, bedieviškus pavyzdžius. 
Tik šie du dalykai gali sugrąžinti jums džiaugsmą gyvenimu, jūsų būtybę pripildyti harmonija ir meile. 
Patikėkite manimi, jei jums pavyks palaikyti save gerai nusiteikus, per savo būtybę jums pavyks perleisti daugiau Dieviškosios energijos. Ir Dieviškoji energija, per jūsų būtybę einanti nuolatine, galinga ir lygia srove, sugeba iš jūsų keturių žemųjų kūnų nuplauti daugelį negatyvių karminių energijų. Ir jūs net nepastebėsite: kiek lengviau jums bus įveikti bet kurias nemalonias jūsų gyvenimų karmines situacijas.
Šias rekomendacijas jūs girdėjote ne kartą, ar ne tiesa? Galbūt netgi jas skaitėte mūsų laiškuose?
Atsakykite man į paprastą klausimą: jeigu taip paprasta yra pakeisti jūsų gyvenimą į gera, tai kodėl jūs šito nedarote?
Man ir kitiems Pakylėtiesiems Valdovams tai yra didelė mįslė. Ar neprimena jums ši situacija tos alegorijos, kai Dievas potvynio metu nuolatos kaip išgelbėjimą jums siunčia tai valtį, tai plaustą, tačiau jūs kiekvieną kartą atsisakote pagalbos tikėdamiesi, jog Dievas jus išgelbės.
Kaip gi jus galima išgelbėti, jei jūs nuolatos atsisakote mūsų pagalbos?
Tai neįmanoma. Tačiau labai tikiuosi, kad šiandieninis laiškas pastūmės jus į tai, kad jūs savo išorinėje aplinkoje peržiūrėsite daugelį dalykų ir persvarstysite savo požiūrį į tai, kas jus gyvenime supa.
Dievas nuolatos yra šalia jūsų. Nesispyriokite kaip maži vaikai: įsileiskite į savo gyvenimą Dievą!
Dabar!

AŠ ESU Didysis Dieviškasis Nukreipėjas

2013-06-25, Buvimas Dievuje – tai paprasčiausiai jūsų sąmonės būsena

Išminties žodis. Valdovų laiškai:

Reklama

4 komentarai “Kontroliuoti tik du dalykus: savo vidinę būseną ir išorinę aplinką (žr. kaip)

 1. valdovu laiskai… kas tai per valdovai? ka jie valdo? kas raso tuos laiskus? iskur atsirado tie valdovai? jus pati tai asmeniskai aiskinotes, gilinotes kuo jus domites, kokia visu siu ezoteriniu mokymu kilme ar pagaliau jums tai tera tik kaip zaidimas?

  1. Laba diena,

   Visos nuorodos į originalius šaltinius yra laiško apačioje. Paspaudę pirmą nuorodą pateksite į lietuvišką tinklapį, kuriame yra patalpintas šis straipsnis. Atverstojo straipsnio apačioje yra nuorodą į rusišką straipsnio originalą. Šie perdavimai į pasaulį ateina per Tatjaną Mikušiną: http://www.sirius-ru.net/dictations/iun_2013/audio.htm#6

   Aš juos skaitau jau seniai ir, mano asmenine nuomone, jie skatina gėrį. Pvz. šis konkretus laiškas primena mums, kad
   “atsakomybė už jūsų gerą nuotaiką pilnai guli ant jūsų pečių. Ir jei nuolatos raukote savo antakius, suspaudžiate lūpas ir darote rūsčią, kupiną kančių veido išraišką, tai būtent tai pritraukia jums iš erdvės tuos pačius niūrius veidus ir kančių kupinus žvilgsnius.
   Prisiminkite, kad jūs iš erdvės pritraukiate būtent tai, ką jai siunčiate. Ir pilnai nuo jūsų priklauso – kokias energijas jūs siunčiate pasauliui ir kokios būsenos esate.Viską, numylėtiniai, jūs nulemiate patys. Nėra pasaulyje nei vieno žmogaus, kuris priverstų jus jausti negatyvias sąmonės būsenas. Vienintelis žmogus, kuris visame pasaulyje gali tai padaryti, esate jūs patys. Ir niekas kitas.Nuolatos savo gyvenime jums reikia kontroliuoti tik du dalykus: savo vidinę būseną ir išorinę aplinką. Išimkite iš savo sąmonės negatyvias mintis ir jausmus bei iš savo aplinkos išimkite neteisingus, bedieviškus pavyzdžius (p.s. kokie tai pavyzdžiai šiek tiek plačiau aptariama pilname laiške). Tik šie du dalykai gali sugrąžinti jums džiaugsmą gyvenimu, jūsų būtybę pripildyti harmonija ir meile.

   Man tai atrodo teisinga ir logiška… Jūs gal tame įžvelgiate kažką kitą…

   1. “Šie perdavimai į pasaulį ateina per Tatjaną Mikušiną“

    o kas jai perduoda? kokia jega? kokia tos jegos kilme? ko nori ta jega, kokie jos tikslai? jus isitikine tos jegos geranoriskumu kad taip jau pasitikite jos perduodama informacija? pagaliau, kokia itaka tai daro jums, kaip keiciasi jusu gyvenimas nuo to, kokie jusu poziuriai i gyvenima, i zmones, i santykius?

    “Aš juos skaitau jau seniai ir, mano asmenine nuomone, jie skatina gėrį. “

    kokios kilmes tas geris? is kur jis?

 2. Dar trumpai pridesiu.

  Idomu, kaip jus, remdamiesi savo asmenine nuomone, nustatote kas skatina geri, o kas ne? Klausiu todel, kad, kiek zinoma, asmenine nuomone yra labai subjektyvi: vienam atrodo taip, kitam- kitaip, taciau (cia yra tam tikras paradoksas), dauguma dalyku gyvenime visiskai nepriklauso nuo musu asmeniniu nuomoniu. Taigi, kiekvieno is musu nuomone nera lakmuso popierelis, nera tas atskaitos taskas, kuriuo remdamiesi, mes vertiname kazka. Tad, sekantis klausimas jums butu toks: kas yra jusu atskaitos taskas? I ka zvelgdama, vertinate viska, kas yra gyvenime? Kas yra jums pavyzdys?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s