Citatos · Citatos Aldutė Vakarė · O.G.Torsunov · Vadovavimas/lyderystė · Vedų išmintis · Visi įrašai · Vyras

Tikras tikslas

Бизнес в Благости

Настоящая цель — это не та, что не дает уснуть ночью, а та, что заставляет встать рано утром с постели.

Когда человек начинает работать над своим характером, то он постепенно обретает настолько сильный разум, что он способен поставить перед собой достаточно серьезные цели в жизни.

,,Jei žmogus paskiria savo gyvenimą teisingam, geram ir gražiam siekiui, jo niekas negali sustabdyti, ir tada gausiai išsiskiria laimės hormonai. Kadangi jie veikia stipriau nei natūralūs morfinai, atskleidžiančio save žmogaus laimės jausmas yra neišmatuojamas.
Menininkai todėl ir gyvena ilgiau, kad jų gyvenimo prasmė – teisingų, gerų ir gražių dalykų siekiamybė. Kadangi jiems nuolat išsiskiria laimės hormonai, galima kuo puikiausiai įsivaizduoti, kad tuo pačiu metu kyla noras kurti ir patirti kūrybos džiaugsmą.
Jei panagrinėję didžių ir išmintingų žmonių gyvenimus prieitume prie išvados, kad jų gyvenimas buvo sunkus, tai būtų paviršutiniškos paprastų žmonių mintys. Anie žmonės turėjo neįtikėtiną dvasios lobį. Jie žinojo ilgo gyvenimo paslaptį. Ar nevertėtų mums sekti jų pavyzdžiu?
Jei tai pripildytų mūsų gyvenimą džiaugsmo, garantuotų jaunystę, sveikatą ir ilgaamžiškumą, turėtume būtinai pabandyti“ – sako Shigeo Haruyama – japonų medicinos mokslų daktaras, savo klinikoje puikiai derinantis Rytų ir Vakarų medicinos praktikas.
Žinoma, galima prieštarauti, teigiant, kad jie menininkai, jiems tai paprasta, todėl apie juos taip gražiai rašoma… ką čia man paprastai vargo bitei lygintis su jais… Jei taip galvosim, taip ir jausimės – tai ir bus! ,,Nuolatinės žmogaus mintys galiausiai pavirsta jo dvasine būsena‘‘ – sakė N.Hill. Ir kai tokios žmogaus mintys – nesunku nuspėti, kokia žmogaus dvasinė būsena ir kokia sveikata.
Išmokim džiaugtis mažyčiais stebuklais. Tegul meilė – būna mūsų nuolatinis palydovas. Meilė – žmoguje atveria visus energijos kanalus. Žmogus jaučiasi laimingas ir pakylėtas.“ (Aldutė Vakarė ,,Kartais Angelas pasirodo“)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s